אהבה אהבה......

*wildflower*

New member
אהבה אהבה......

אני מאוד אשמח אם תעזרו לי.... אני לא אפרט יותר מדי..כי זה יכול לקחת לי ימים שלמים אז ככה.. אני בת 16 וחצי..והייתי בקשר שנה עם בחור בן 18.....בחור מדהים..אין מילים אפילו לתאר אותו. היינו בקשר ידידותי בהתחלה ,קשר שלא הפך לחברות..אלא קשר שבעצם היה מורכב...מ..ידידות הכי טובה...עם שילוב של חיבקוים נישוקים..וכדומה.. לבחור הזה יש הרבה בעיות..מבעיות בבית ועד בעיות קשות שלא אוכל לתאר אותם.. ובגלל בעיות אלה קשה לו לפתח רגש של אהבה כלפי אנשים. במשך שנה ניסינו וניסינו..הוא אמר שיש לו רגש כלפי אך הוא אינו יכול לדעת מה זה........ בקיצור...הוא האהבה הראשונה שלי..הנשיקה הראשונה שלי..הוא הכי ראון שלי.והבן אדם חשוב לי מכל דבר אחר בעולם. וגם אני חשובה לו..אני יכולה לראות את זה עליו. הבעיה היא..שלפני שבוע בערך במסיבת הסיום הוא קרא לי.... ואמר לי שהוא רוצה שאני אמשיך עם החיים שלי..שאני לא אחכה לו יותר..כי הוא לא יודע מתי הוא יכול להתגבר על הבעיות שלו וחבל שאני אבזבז את החיים שלי בציפייה. הוא בכה.....וראיתי שהוא מנסה מנסה מאוד. וגם אני בכיתי..זאת הייתה הפרידה הראשונה שלי......:( הוא אמר לי:``לא משנה מה ייקרה...לא משנה מה תגידי אנחנו נשאר ידידים..`` וזאת בעצם הבעיה. האם להשאר ידידים? אני מטורפת עליו.עדיין.למרות שאני מאוד מנסה להתגבר.....אבל אם אני אשאר ידידה טובה שלו.אני פשוט אמות..כי אני אוהבת אותו..והוא לא אוהב אותי... וכל פעם מחדש זה יחזור אליי... ומצד שני אם אני לא אהיה ידידה שלו.אני אתגעגע אליו בטירוף..... וגם הוא...{כי כבר קרה שלא דיברנו והוא סיפר לי שהוא כמעט התמוטט מרוב דאגה..} היום הוא השאיר לי הודעה בפאלפון.....ולא עניתי....במקום זה בכיתי בטירוף. אנא..עיזרו לי..איך שומרים על קשר ידידותי עם בן אדם שאוהבים? בר:)

sweet heart

New member
מסכנה..............

אין לי מושג איך את מרגישה אבל רואים לפי ההודעה שלך שזה הבנאדם היחיד שאת רוצה ואת לא יכולה שלא לחשוב עליו......אני לא יודעת איך לעזור לך אבל אני מציעה לך לנסות לעסוק באיזה פעילות ספורט או עבודה או משהו העיקר לא לחשוב עליו.....אני יודעת שזה כמעט בלתי אפשרי.....גם לי יש בעיה דומה אבל ממש קלה יותר משלך כי את נראית לי מאוהבת... תנסי לדבר איתו ולהסביר לו שאת מוכנה לחכות בשבילו (אם את באמת מוכנה) ולעזור לו ללמוד להפתח לרגשות שלו ושלך..... ואם את כ``כ אוהבת אותו כמו שתיארת אז את תהיי מוכנה לחכות בשבילו ולהשאר איתו למרות הבעיות....ותסבירי לו את זה שאת לא יכולה להיות בלעדיו ואולי זה יעזור......... מקווה שעזרתי!!! *ס*ו*ו*י*ט*

המצאיות

New member
ניסיון אישי

יש לי שתי עצות אחת שלי ואחת ל מבוגרים (הרבה מהם) שלי:מניסיוני האישי אם את ממשש אוהבת מישהו עד כדי טירוף הדרך היחידה לצאת מזה בלי חברות היא למצוא מישהו אחר שאת אוהבת ולאהוב אותו לפחות כמו את אותו בחור שדיברת עליו (mission impossible3 זה דרך מאד קשה) מבוגרים:הרבה פעמים שאוהבים מישהו יותר מידי את חושבת עליו רק דברים טובים עכשיו כולנו יודעים שלכל אחד בעולם יש פגם את צריכה לנסות למצוא את הפגם שיגרום לך להתעצבן עליו (אל תמצאי משהו יותר מידי רע אם את רוצה להמשיך את הידידות)

אני מבין את הרגשתך...

לפני כמעט שנה, אני התאהבתי בטירוף בידידה הכי טובה שלי... וזה היה קשה, כי היא לא הרגישה אותו דבר כלפי, היא היתה מאוהבת במישהו אחר... אבל זה לא יעזור לך, מה שאולי יעזור לך זה שמנסיוני, זה קשה להיפרד, נכון, אבל זה הדבר הכי בריא שאת יכולה לעשות- החיים הם לא כמו בסרטים, אנשים לא אוהבים אחד את השני ``לנצח`` אם תפרדו לתקופה מסוימת, נניח שבועיים, שלושה, חודש, והרגשות של שניכם ירגעו- אז תנסו להפגש ותראו מה המצב ביניכם... אם הדברים עדיין רגישים, תתרחקו אחד מהשני לעוד קצת זמן... לי זה עבד, פעמיים- התרחקתי כמה שאפשר מהבחורות שאהבתי (בתקופות שונות!)- אבל עדיין פגשתי אותן פעם בשבוע בערך (בלי ברירה ממשית- בפעילות התנדבותית שהיינו בה ביחד) אבל השתדלתי לא לדבר אתן, לא להתקרב, ואחרי שהרגשתי שזה עובר לי, התחלתי לדבר אתן, להתקרב- עם אחת זה לקח לי כמעט חודשיים, עם השנייה הרבה פחות... מה שחשוב זה שעכשיו אנחנו בקשר טוב! אז אל תבכי הרבה, ותשתדלי להתגבר- מקווה שעזרתי- ז.

*wildflower*

New member
תודה...אבל...

הבעיה שלי היא שאני לא יודעת אם להמשיך אתו את הידידות. אני אחכה לו..ברצון אני אחכה לו..כל החיים שלי..... אבל מה?...כמו שאמרתי אני לא בטוחה שהוא אוהב אותי חזרה..הרי הוא בעצמו אמר שיש לו רגשות כלפי אבל הוא לא יודע מהן... הייתה לנו תקופה שרבנו..ולא דיברנו כמעט חודשיים..והוא בא אליי ואמר לי כמה שהוא התגעגע אליי במשך התקופה הזאת. אני חושבת אולי החודשיים האלה שלא נראה אחד את השני יעזרו איכשהו לו להבין שהוא אוהב אותי..ואולי לא.... כמו שאמרתי אני אחכה לו..אבל מה אם יום אחד הוא יצליח להתגבר על כל הבעיות שלו....ויימצא לו משהי אחרת..אז..הלב שלי יהיה כבר יותר משבור לרסיסים. ועוד פעם אני שואלת בעיניים דומעות... האם לשמור אתו על קשר ידידותי? בר

המצאיות

New member
החיים אינם מושלמים

במצבי הקודם הייתי אומר בדיוק מה שאת אמרת אבל איך שחלק מאיתנו אמרו האהבה מעוורת כשאוהבים בן אדם בטרוף כל המחשב שלך מופנת רק אליו נתנו פה עצה טובה תתרחקי קצת ואז אולי תדעך האהבה בכל מקרה אם זה לא עובד את יכולה תמיד לעשות משהו קיצוני כמו לריב בכוונה ורק להשכלה כללית: החיים אינם מושלמים תמיד צריך לחוות חוויות נפלאות ועם זה להסתדר עם הבעיות הקשות שיכולות למעוך את המוח בפעם הראשונה שאני יתאהבתי באמת שזה קרה לא כל כך מזמן ניסיתי להרדם משהו כמו 4 שעות וחשבתי רק על מי שאהבתי והתעוררתי אחרי שעתיים בלבד ואז כשהיא סירבה ישבתי על המחשב כמה שעות בלי לעשות שום דבר זה עבר אחרי משהו כמו חצי שנה אני מקווה שאם לא יעבוד שום דבר זה יעבור קצת יותר מהר

BAT_15

New member
היי בר

לפי דעתי אם את כל כך אוהבת אותו אז את צריכה להמשיך להיות ידידה שלו זה לא אומר שאם הוא נפרד ממך אז זה אומר שהוא לא אוהב אותך... אם לא תמשיכי לענות לו ולעשות איתו ``ברוגז`` אז הוא יתיאש ויחפש מישהי אחרת. מקווה שעזרתי -נטלי-

לפרח פראי היקרה! ;-)

היי! אני קצת יותר קטנה ממך, אני בת 15 ו-8 ימים!!! אז כן, גם לי קרה מקרה די דומה, אני ומישהו נהיינו ידידים טובים, לא כ``כ טובים אבל בסדר, ודיברנו על המצב בינינו כמה פעמים, בסוף הוא אמר שזה לא מתאים לו, היו כמה וכמה סיבות, לא משנה למה! בקיצור לא יצא כלום, ואני נעלבתי ורציתי לשכוח ממנו אז פשוט לא דיברתי איתו, התעלמתי ממנו, אמרתי כל הזמן כן כן לא הסתכלתי עליו בכלל, ואז הוא שאל את חברה שלי למה אני נהיית סנובית אליו, אז היא אמרה לו שאם הוא לא רוצה שנהיה חברים אז אני לא רוצה אותו בתור ידיד, למרות שזה מה שהוא רוצה שנהיה ידידים טובים! בקיצור לאט לאט הוא התחיל לדבר איתי ואני התחלתי גם לדבר איתו! היינו ביחסי קרירות כאלו איזה חודש, ואפילו נשיקה על הלחי לא נתתי לו או שהוא לי, מרוב שהמצב היה גרוע! גם היום המצב לא כ``כ טוב, אזל זה משתפר! בסוף השנה הוא אמר לי שאני אשמור על קשר בחופש ונתן לי נשיקה, ופירגן לי על התעודה, אז אמרתי לו שהוא ישמור על קשר, ורק היום אחרי שבועיים נפגשנו, והוא שאל אותי מה אני עושה בחופש וזהו! בקיצור, אם את מנסה לשכוח הכי טוב זה למצוא מישהו אחר, לנסות לדבר ולהכיר מישהו אחר, זה מה שעשיתי, ופשוט להיות רחוקה ממנו לקצת זמן, חודש נגיד! תתעלמי קצת ואז אולי תגלי גם את האופי המגעיל שלו וזה יעזור לך לשנוא אותו! וזהו, זמן זה הפיתרון הנכון ביותר לשכוח! ותנסי לא להיות יותר מידי מגעילה כלפיו, ואם הוא ישאל תסבירי לו ת`מצב שעובר עליך! ומתישהו את תשכחי ממנו! אני מקווה שכל מה שכתבתי יעזור לך! תנסי שבסופו של דבר באמת תהיו ידידים כי חבל שתהרסו את כל מה שהיה בינכם, ובמיוחד שהוא כל כך דואג לך ורוצה את טובתך! או שאולי פשוט תנסי להסביר לו שאת באמת אהבת אותו ותנסי לשכנע אותו שאת לא סתם מבזבזת עליו זמן ושיתן לזה עוד זיכוי! שלמרות מה שהוא עבר בסוף הוא יצליח להתגבר על הכל! *אני מקווה שיהיה לשניכם טוב בסופו של דבר! ביי ביי אל תהיי כ``כ עצובה בגללו! תהיי מאושרת! ותתגברי על זה בסופו של דבר! :cool:

ידידות...

שלום לך wildflower* במצב שלכם הייתי ממליץ לך להישאר ידידה שלו גם אם זה קשה מאוד ואתם עוברים משבר כרגע(יש לכם חברות יפה וממושכת). במקביל תתחילי לחפש חבר או שלפחות תפני את עצמך להצעות אחרות אם יש כאלה, זה לא נוגד את הידידות עם אותו ידיד. אני חושב שאולי אותו ידיד ברגע שיראה שאת יוצאת עם אחרים יעשה לו משהו והוא ירצה כן להיות שלך לחבר(כבר ראיתי מקרים כאלה). שלומי

R K L

New member
לפי דעתי,

את חייבת לשמור על הידידות שלך איתו. זה לא שהוא לא אוהב אותך יותר. הוא אוהב אותך בתור הידידה שלו. אל תתני לזה להתפרק. תשמיכי להיות ידידה שלו כמו פעם. תעזרי לו בבעיות, כמו שאמרת, יש לו הרבה בעיות! הוא צריך אותך! אל תתני לו ללכת... כמה שזה קשה, ואני יודעת שזה קשה!!! אני בטוחה שתצליחי להתגבר על זה. כמו כל קשר, ולא משנה איזה קשר, הוא בא לסופו, אי אפשר לצפות לקשר בגיל כזה שימשך לנצח, גם בגיל אחר לא! אני מקווה שיהיה בסיידר! -קרן-

bubble

New member
בר

אם את אוהבת אותו תשארי ידידה שלו.. אם את מסוגלת לכך כמובן.. כי חבל להרוס קשר אם אדם שאוהבים.. או שאם אינך מסוגלת פשוט תעברי הלאה אם כל הקושי בדבר.. אבל אני חושבת שראוי שתשארי לצידו בזמנים הקשים האלה רק אם את מסוגלת!!! מקווה שעזרתי

לפי דעתי.....

את צריכה להישאר ידידה שלו. אבל ביחד עם זה את צריכה לצאת עם אחרים ולא דווקא כדי שהוא יקנא, את צריכה להמשיך בחייך ויכול להיות (ואני מאוד מצטערת אבל זאת האמת) שהוא לא יאהב אותך ויכול להיות שהוא ימצא מישהי אחרת אבל גם יכול להיות שהוא יבין שהוא אוהב אותך ואז אם כן תצאי איתו ואם לא אז תמשיכי בחייך כי תמיד יכול להיות מצב שתהיו יחד ואז תפרדו אבל זו כבר בעייה שתצטרכי להיתמודד איתה עם תבוא. אני מקווה שהוא יתגבר על הבעיות שלו ויבין שהוא אוהב אותך אבל עד שהוא יבין (אם בכלל) תשארי ידידה שלו. שלך מאיה

kiticat

New member
לוילד פלור

שאלה קשה. באמת שאני לא יכולה לתת לך תשובה על סמך ניסיוני האישי. מה שאני כן יכולה להציע לך זה דעה. את חייבת להשתדל להיות ידידה שלו, כי אולי מה שהוא צריך ברגעים קשים אלו, זה ידידה, ולא חברה.... הכי חשוב שתהיי שם בשבילו....

BaBy-Girl

New member
את צריכה לקחת ממנו פסק זמן

של חודש-חודשיים, אפילו שלושה, בזמן הזה תנסי להכיר בנים חדשים, לצאת ולבלות כמה שיותר עם החבר`ה שלך, תעשי הכל כדי לשכוח אותו, זת`ומרת כדי לא לאהוב אותו יותר.... אולי בזמן הזה כבר תספיקי להכיר בנים חדשים, אולי תהיה לך הרבה תעסוקה ותחשבי עליו פחות בקיצור תעשי הכל כדי לא לחשוב עליו... אחרי כמה חודשים תחזרי להיות איתו בקשר (ידידות!!)... ואם את רואה שאת עדיין אוהבת אותו אז אין מה לעשות - זה כבר יעבור לך עם הזמן... את תראי. ביי ביי

בוכה

New member
תודה:)

תודה רבה על העצות.. כמו שאמרתי הוא התקשר אלי אתמול..ודיברנו במשך כל הלילה... אני חושבת שאני אשמור איתו על קשר ידידותי.. אחרי הכול אני לא מוכנה לאבד בן אדם שיקר לי כל כך... תודה רבה!!!! בר:)שעדיין מאוהבת אבל מתחילה להתגבר...

ESTI BRANTZ

New member
תשובה בשבילך...

היי לך.. הסיפור שלך מאוד מסובך... ואני יודעת שאני לא מחדשת לך כלום... אבל אני מבינה אותך כי אנחנו באותה סירה... יש לי ידיד ושנינו אוהבים מאוד ואנחנו לא יכולים להיות ביחד מכל הסיבות האפשריות... אז 3 פעמים ניתנקנו את הקשר וכל פעם ניתקנו את זה בצורה הכי קשה שאפשר וכל פעם בכיתי מחדש ויום למחרת הוא התקשר או אני ולא יכולים אחד בלעדי השניה... אז תראי אם הוא לא אוהב אותך אז תנתקי את הקשר לדעתי כי זה סתם כואב לך וכשתרגישי שאת לא אוהבת אותו יותר אז תוכלו לחזור לקשר ואני יודעת שאת אוהבת אותוותתגעגעי ותרצי מאוד להתקשר אליו אבל את חייבת להבין שבסוף הכאב נגמר ומתחיל משהו חדש ואולי אפילו יותר טוב... אז מתוקה אני מאחלת רק הצלחה ותאמיני לי שאני מבינה אותך ומקווה שיהיה לך רק טוב... בהצלחה אסתי...

keren-by

New member
ממי......

מעכשיו אני אומרת לך, זה הולך להיות קשה. כבר הייתי במצב הזה אבל לא בקשר ידידות כה רציני. הייתי דלוקה על השכן שלי והיינו ידידים טובים. והצעתי לו לצאת ודחה אותי. אבל הוא אמר שהוא רוצה שנישאר ידידם טובים ואפילו נהיה בקשר יותר מפעם. במקרה שלי אני החלטתי לא לדבר איתו וניתקתי את הקשר. היום, לאחר שעברו יותר משלושה חודשים בערך, אנחנו אומרים שלום מדי פעם ולפעמים מתחילים לדבר אבל גם לזה יש תקופות העצה שלי, אם את אוהבת אותו באמת, שמרי אותו קרוב אלייך. אל תעשי את אותה הטעות שאני עשיתי!

wildflower**

New member
????לשמור אותו קרוב אליי

רק תגידי לי איך עושים את זה כשאת כל כך מאוהבת בבן אדם שאת לא יכולה לחשוב על שומדבר אחר?? כשכל מה שאת עושה כל יום זה לחכות לטלפון ממנו... רק תגידי לי איך להשאר ידידה שלו..איך אני אוכל לראות את כל הבנותש הוא ייצא איתן.... איך אני אתמודד עם זה???? בר

Hell is beige

New member
אומרים נשמור על קשר

מתקשרים כל יום אחרי זה כל שבוע אחרי זה כל חודש ובסוף כבר אין קשר אין דבר כזה ידידות אחרי אהבה - לא קיים

למעלה