אהבה ממוחשבת? אפשרי?

ozdova

New member
אהבה ממוחשבת? אפשרי?

הרבה מאיתנו גולשים באינטרנט ומדברים עם אנשים באופן אקראי ב- ICQ או בצ`טים. אני הייתי אחת מאלו שחיה באמונה רווחת שזה די פתטי לפתח קשרים רומנטיים דרך האינטרנט. כי איך אפשר ``לאהוב`` אדם דרך מסך- דבר כל כך מנוכר, דבר שלא מגלים אליו ריגשות, ובמיוחד לא אהבה. חוץ מאנשים שמחשבים הם כל חייהם ישנם את האנשים שיש להם חיי חברה מפותחים חוץ מהמחשב האם הם מסוגלים לימצוא משהו באדם מהעבר השני? האם האנשים האלו שמיתחתנים דרך היכרות באינטרנט, ואנחנו אומרים שזה ממש מסכן, האם זה באמת מסכן? אחרי הכל הצ`ט הזה נותן מימד אחר ויותר מיוחד למערכות יחסים אבל עדיין- זה די פתטי שבן אדם מוצא אדם שהוא אוהב דרך אינטרנט. אם אתם יכולים לעזור לי לפתור את הסוגייה הזאת אני אשמח!!! עדי

יוגב707

New member
ובכן...

שתי תשובות לשאלה. האם את מחפשת איש או פנים? אם איש, אז הרי שיש כאן הזדמנות מעולה לפגוש עוד המון `איש`ים רבים ואולי אף לא סוטים מדי. תמיד יהיו אלה שירצו להסתיר את זה שיש להם חסרונות פיזיים כאלה ואחרים. אבל הרוב נורמלים(לפחות אצלי בשכונה...) חוצמזה, תחשבי על עצמך. את נורמלית? למה את משוטטת? או יותר נכון גולשת? כנראה שאת בעצמך הוא הממוצע של איכות הגולשים(לא לגנאי, לסטטיסטיקה.) אם את לא יותר מדי חריגה, כנראה שגם רוב האנשים פה לא. וכך יוצא שיש לנו פה הזדמנות מעולה לפגוש אנשים רחוקים וחדשים. אם אפשר להתאהב פה? בטוח לא. להתאהב זה תהליך מורכב. הוא לא מתרחש בשעה של צ`יטוט, אבל בהחלט אפשר להדלק.

קרני

New member
שאלת השאלות... :)

אני בטוחה שרוב האנשים היושבים מול המסך והמקלדת גלגלו על הלשון את השאלה הזאת לעיתים, בעיקר בתחילת ``הקשר`` שלהם (או אולי אומר פלירטוט... :)) וירטואלי שלהם... וכן, חשבו גם שזה פתאטי... היום בחברה שלנו, שמים לב בעיקר לסממנים וקוים חיצוניים של צו האופנה כאשר ``שופטים`` בן-אדם לראשונה. בוירטואל ``שופטים`` אנשים לפי קוים פנימיים יותר כמו צורת חשיבתם, דעתם, רגישותם וכיו``ב. בוירטואל פוגשים אנשים שאולי לא היינו מסובבים אליהם את ראשינו ברחוב וכל זאת רק בגלל שצורת הלבוש שלהם לא בדיוק תואמת את תבנית הציפיות שלנו מבן-זוג אידיאל שהצבנו לנו בראש ובכך, אנחנו חוסמים בפנינו אפשרויות רבות להגיע למקום שאנחנו צריכים להגיע אליו. היום בעידן שלנו, כשלאנשים רבים אין הרבה אופציות להתחבר עם אנשים אחרים מסיבות טכניות, וכשאנשים יותר ויותר מרכזים עצמם בבית, מול המחשב, הוירטואל פותח דלת לעולמות קסומים אחרים. ישנם המון זוגות וירטואלים שהצליחו לעבור את כל המשוכות והמכשולים החיצוניים והצליחו לממש את הקשר שרכשו בוירטואל במציאות. בסך הכל עוד דרך להכיר ולהחשף לאנשים אחרים, ואף להחשף לעצמך ולמה שאת רוצה וחושבת על תקשורת בינך לבין עולם ``הגברים הפוטנציאלים``... קצת מבורדק ולא מסודר, אבל אני מקווה שהצלחתי להעלות כמה ניצני (או אולי אומר שבבי - ברוח המקום... :)) חשיבה. אם תנסי אולי תגלי דברים אחרים - לאו דווקא בן זוג... :) יום טוב @ @ J U

enjoy

New member
אהבה וירטואלית

האם יכולה להתפתח אהבה דרך הצגים -אהבה אמיתית כנראה שלא אולי אפלטונית כזו שאין מימוש גופני של האהבה. וזה בסדר מבחינתי. ידידות מופלאה לדעתי זה קצת חסר כאין מגע אין לטיפה אין חיוך אין מגע יד ומגע בין הבשרים. אבל אינטרנט יכול לחסוך לבישנים וחסרי הבטחון שבנו את הפאשלות של הפגישה הראשונה והמכרעת. חוסך את המתח חוסך את המילים שלא יוצאות מהפה חוסך את המבוכה ומאפשר צאנס נוסף. הבעיה מתחילה שמאחורי הצג יושב שקרן שמתהולל כמפתח והיה ונוצרת פגישה האכזבה והכעס הם גדולים אבל אם שני הצדדים כנים יכולה להיות הרפתקה נחמדה מופלאה ומי יודע לכל חלום יכול להתגשם בהצלחה

קרני

New member
והעיקר...

זה שצריך לזכור כי ההצלחה של הוירטואל טמונה בגישה לכל הקסם הוירטואלי עצמו... צריך תמיד להישאר עם הרגליים על הקרקע ולדעת, שגם אם לא הייתה או תהיה רומנטיקה, לפחות הייתה שיחה נהדרת עם בן-אדם שיכול ביום מן הימים להיות החבר הכי טוב שלך... :))

למעלה