אהבת הארץ

diday

Member
אהבת הארץ

קל להזדהות מישהו יכול להסביר לי את סעיף 14. על איזה שרות הוא מדבר?

Sparker

New member
תגובה 4 ../images/Emo6.gif

"תראו את כל הצבועים המנומסים סאירופה ואלה שחיים בעולם הצביעות! אומרים תודה ובבקשה ומחייכים ואומרים בוקר טוב, אלה מהם צריך להזהר כל נקישה שלהם ארסית..." ולא, זה לא נכתב בציניות... אני מניח שזהבי התכוון לשירות האדיב והיעיל של הסטודנטים המרוויחים שכר מינימום ועושים לך טובה שהם בכלל משרתים אותך...

oranje boven

New member
מצוין! ../images/Emo45.gif

מזדהה עם כל סעיף, ביחוד 35....והקטע בסוף - גדול!!! דווקא בביקור האחרון שלי בארץ, הייתי ב"אורנה ואלה" בשיינקין, והיה שם שרות מחייך ואדיב (וכל המשרתים שם הם גברים שיעמדו בכבוד בכל קריטריון ..
!!!!!!!!)

diday

Member
יש ויש

אצל אורנה ואלה יש שרות מעולה. אפילו בקיוסק הפלאפל שלהם, מקום שכביכול אין בו צורך בשרות. לא קרה לך אף פעם שקבלת את החשבונית בסיום הארוחה. ראית את הכתוב: "לא כולל שרות" וחשבת: בצדק.

duncken

New member
copy and paste of the article..

בגלל בעיות טכניות אני לא יכול לצפות בקישור הנילווה. אני אודה לך מאוד אם תוכל להעתיק את הכתבה להודעה בפורום. (copy and paste) תודה רבה

Sparker

New member
'צטערת...

לא רוצה להיות קטנוני, אבל נהלי תפוז אוסרים על העתקת כתבות מלאות מפאת זכויות יוצרים. מצטער על המחיקה...

forglemmigej

New member
סתם שאלה

בפורום מתכונים כל הזמן נותנים מתכונים מספרי בישול ולא נראה לי שהם מבקשים רשות מבעל הספר ,איך זה מסתדר עם הנהלים? ואת הכתבה אפשר למצוא

רודי ש

New member
מכיוון שהעיתון עצמו מעלה את הכתבה

ברשת, וכל אחד יכול לגשת ולקרוא ללא תשלום וללא מיגבלה, לא נראה לי שהיה נכון למחוק. הצעה לפיתרון: אם הייתי מעתיק לכאן רק את הרשימה מתוך הכתבה, ולא את הטקסט כולו, זה היה בסדר?

Sparker

New member
לא.

ואת שיקולי הנכון-לא נכון אני מציע שתשאיר ליועץ המשפטי של תפוז.

למעלה