אהלן חבר'ה

yoavshovav

New member
אהלן חבר'ה

מזמממן לא כתבתי פה. כי אין לי אינטרנט ואני חורש לפסיכומטרי. רק רציתי להזכיר לכם שערבית זה כייף ג'ידן! וסדרת עדכונים: *זוכרים את החידה על נאנסי? אז המשקה האהוב עליה הוא מיץ אבוקדו ואין לי עצבים לבדוק איך אומרים את זה בערבית (עציר אבוקדו?) יא קקה יבש שכמותכם, מה לוקח לכם שנתים לא לענות? *קניתי היום דיסקים של אמל חיג'זאי, נג'ווא כרם והגדול מכולם- עבד אלחלים חאפט'. *משעמם לי. *אני מזכיר שעלתה הסדרה "יא ליל יא עין"! רומי את חייבת לראות את זה. * ביום שלישי ישדר LBC כתבת תחקיר על רון ארד שבמסגרתה יראו וידאו שלו לאחר החטיפה. *משעמם לי ביי

lion 7

New member
יש לנג`וא כרם דויטו עם ודיע אלסאפי

כדאי מאד לשמוע.. אם מעונינים בשירים עם אופי בדואי בסגנון שירי המפרץ, אני הייתי ממליץ על הזמרת הרצינית היפה ממוצא לבנוני דיאנא חדאד האחת והיחידה.. או מה עם שירים ישנים נושנים של פעם, המלצה על אחת בשם אסמהאן היפה מאד (אחותו של פריד אלאטרש). כמו שירים בסגנון האופרה ``ליאלי אלאונס פי ווינה`` לילות השמחה בעיר ווינה, ואחרים.. מיץ זה עסיר בסמך.. יום טוב לכולם.

EastGirl83

New member
אין לנו LBC ../images/Emo7.gif

תגידו... מזמינים את הערוץ הזה או מה? וגם אין לנו ערוץ מאוד חשובבבבב.... אבל מאוד מאוד מאוד מאודדדד !!!!!! אין לנו ערוץ רוט'נה (מקווה שכתבתי את זה נכון
) הערוץ של מוזיקה ערבית... תגידו מזמינים את זה בנפרד או מה

lion 7

New member
בתבל

בממיר הישן הלא דיגיטלי שני הערוצים קיימים. LBC במספר 39. ורותאנא (אם אני לא טועה נמצא ב- 50)...

MysteriousGirl

New member
אנחנו התקנו צלחת פרטית

עולה 1000 ש"ח עם ממיר ... תשלום חד פעמי לכל השנים.. .וכל התחנות הערביות שם ויש אולי 10 תחנות מוזיקה ערבית... וגם ערוץ 1 10 ו2 הישראליים..

למעלה