אהלן כולם!!!

אהלן כולם!!! ../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo168.gif

סוף סוף זה קרה...פורום ליוסי אזולאי! בטח יצטרפו אלינו עוד חדשים לאט לאט, ונגדל ונהיה גדולים... בכל מקרה, אל תדאגו! כי יום חמישי הפורום יופץ בכל הפורומים הקיימים, ככה שכולם ידעו עליו! זהו, שיהיה לנו במזל טוב... תהנו :)

מזל טוב../images/Emo70.gif אני מתרגשת../images/Emo70.gif

סוף סוף פורום
סוף סוף בא היום הזה
יששששש
עשה לי את היום
אה ותראו איזה קטע אני כזה שמה במחשב לשמוע את השיר של יוסי אזולאי(דונט ויורי ביבי) נכנסת לאתר תפוז אחרי זה הקומונה ואחרי זה אני רואה את ההודעה שיש פורום ותבינו כל זה קרה שאני שמעתי את השיר של ייוסי
תגידו כבר אמרתי שהוא מושלם

אבל איך נבהלתי שאריאל כתב

סגירת הקומונה
עוד שנייה הייתי מקבלת.....(טפו,טפו,טפו) לא יכל לשים נושא יותר משמח...

flori1

New member
חחח גם אני לא הבנתי

לא הבנתי למה הקומונה נסגרת חח

i D a N 16

New member
סוף סוף../images/Emo13.gif

אריאל,לאן נעלמת??? טוב מזלך שחזרת
בקיצור,שיהיה לנו במזל טוב,וכמובן ליוסי שקיבל פורום בתפוז,וזה כבוד
וכן,גם אני ראיתי שהפורום לא מופיע ברשימה,בטח הוא ייכנס ביום חמישי

רווית 23

New member
סוף סוף פורום!!!!!!!!!!!

כולנו נרגשים מהפורום שסוף סוף עלה לאוויר ונראה נהדר אבל מרוב התרגשות שכחנו להודות לאחד והיחיד שכל כך התאמץ וטרם מעצמו במשך תקופה ארוכה להקמת הפורום הזה. אז הבה נודה כולנו לאריאל שמגיעות לו המון המון תודות על כל המאמץ העצום שהוא משקיע כדי לקדם את יוסי כמה שיותר אתה פשוט גדולללללללל תודה

אגב ../images/Emo49.gif על הפורום../images/Emo70.gif

רק שמישהו בבקשה יסביר לי מה ההבדל בין הפורום לקומונה.. זה בדיוק אותו דבר רק השם שונה לא?

../images/Emo14.gif../images/Emo47.gif לא רק מבחינת השם.

פורום הוא יותר גדול מקומונה - גם מבחינת הפונקציות והאפשרויות שיש בו, וגם מבחינת מס' הגולשים והנושאים המדוברים. פורום יותר רשמי.
קומונה היא יותר פרטית (כל גולש בתפוז יכול לפתוח קומונה על כל נושא), הקומונה היא קטנה ואין בה הרבה אפשרויות שישנן בפורום. בעיקרון, זה לא הבדל משמעותי. אבל בכל זאת, עדיף פורום.

i D a N 16

New member
ברוררר שפורום יותר שווה../images/Emo6.gif

ציפור קטנה לחשה לי שאפילו לנינט ולשירי אין פורום

למעלה