אהלן לכולם

אהלן לכולם

למדתי הרבה מהמסיבת יום הולדת שהיתה לי.... וגיליתי שיש לי את הכישרון שלא ראו את זה אותו יום אבל יש לי קומבינות מפה עד לטיזינבי. יש מלא מקומות שהבעלים חברים של ההורים שלי או של מישהו מהמשפחה. יש לי מלא מלא חברים תקליטנים ומפורסמים שעושים לי הכל בהנחה ענקית ועוד שירותי בר ומלא מלא דברים ויש לי גם מכונת סוכר בקיצור חשבתי הרבה והגעתי למסקנה שאני יכול לארגן את מיפגשי התפוז בעזרתיכם ובעזרת תפוז עצמו ואפילו לבד... השאלה אם אתם תומכים בי וסימכים עליי????

דלמטית

New member
../images/Emo124.gif סוהו ...

קודם כל , הפתעתי אותך אה אה אה ?!?!?!?!? שנית כל, תרשום לפנייך, ה2/2 .
תתחיל מיתכוננת

באסה....

אני מזה בבאסה שלא באתי... ואני מזה מצטערת אמיר שלא באתי... כי את האמת אם הייתי באה זה בשבילך (גם בשבילך קרימינאל...) לא ממש היה לי איך להגיע...ואני מבטיחה שפעם הבאה אני יבוא לראות אותך.... מזל טוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

שלי 20

New member
אמירוש חיים ...

יש לי דבר אחד או שניים לומר לך קודם כל ח ו ל ה ע ל י י ך ושנית אני דווקא נהנהתי מאוד במסיבה ואני שמחה שבאתי ואם הייתי מפספסת את זה לא הייתי סולחת לעצמי(או שאתה לי חהחהחהחה) אתה המותק שלנו (אתה יודע מי זה "שלנו") ולכן כל מה שנותר לי זה להחל לך שוב יום הולדת הכי שמח בעולם אתה מקסים ואני אוהבת אותך ובקרוב יש לי מומולדת (5/11) ונתעסף כולנו שוב ונעשה חיים כמו אצלך מוווווווווווווווואה ענקית ממני

למעלה