אהלן!!!

אגס

New member
אהלן!!!

אנגלינה!!!!! אחלה של פורום!!!! בכל מקרה כולכם חייבים היום לראות את הסרט:ספרה!!!היום ב21:30 מי שלא ראה שיראה כי זה אחד הסרטים הכי הכי מדליקים ומותחים!!!

אנגלינה

New member
היי אגס

ברור שאני רואה ספרה היום שרון סטון!!!!!!!!1 מדהימה וכמובן גם הסרט :) אני באמת ממליצה על הסרט הרשת אבל פשוט ראיתי אותו איזה עשר פעמים אז היום אראה ספרה:) אנגלינה

אנגלינה

New member
ספרה

וואי כרגע סיימתי לראות תסרט המדהים הזה ופשוט אין לי מילים לתאר זה היה מדהים!!!!!!!1 חזק ומפחיד ופשוט גאוני המשחק המתח הרעיון וואו באמת מומלץ ביותר אנגלינה

supes

New member
אנגלינה איכזבת אותי

ציפיתי ממנהלת הפורום לטעם קצת יותר טוב בסרטים למרות השחקנים המעולים (דסטין הופמן וסמאול ל. ג`קסון) הסרט משעמם לא מובן כבר היה עדיף לראות את גודזילה (וזה סרט ממש גרוע).

אנגלינה

New member
אני נהנתי מאוד

אני מהסרט נהניתי מאוד לא ניראה לי שאני אמורה לאכזב אנשים אם מוצא חן בעני סרט מסויים אני אהבתי וסמואל אל גקסון היה גדול ביותר כרגיל ובקשר למחיקה של ההודעה של hotel california זה בגלל שמאז שהוא הגיע לכאן וגם לעוד פורומים אחרים שהייתי בהם הוא רק מנסה ליצור ויכוחים ומריבות אנג`לינה

חחח

את בכלל לא יודעת מה הספיור בפורום רוק כנראה.. מה לעשות אני חושב שאת לא מתאימה לנהל את הפורום הזה. אני חושב שתפוז היה יכולים להשקיע יותר והבין מישהו שמבין בקולנוע יותר ממך...

אנגלינה

New member
ואני חושבת

שאתה בכלל לא מכיר אותי ובטח לא יודע מה אני יודעת ומה לא אז תנסה להפסיק אוקי רוצה לכתוב המלצות וענינים בבקשה אבל תפסיק לפסול את הכל חוץ ממה שדעתך ואם לא מוצא חן בעניך אתה מוזמן לעוף מהפורום אנגלינה

אנגלינה

New member
תפוז בדקו

הם שאלו והוכחתי להם ואני חושבת שהם יכולים לקבוע את זה יותר טוב ממך אני מבינה בקולנוע מכירה הרבה מאוד סוגים וגם בכלל מתענינת וצופה בקשר לטעם שלי זה לא ניראה לי משהו שקשור לניהול הפורום הזה לי יש טעם בסרטים ואתה לא יכול לשפוט אותו ולהגיד שעל פיו אני לא מתאימה לנהל את הפורום הזה אז תפסיק לבקר אותי ותתחיל לבקר סרטים בצורה ביקורתית ומתאימה לפה ולא בפסילה פשוטה כי את זה כל אדיוט יכול לעשות אנג`לינה

אנגלינה

New member
שום תואר

שום תואר אני לומדת במגמה לתיאטרון וקולנוע אבל זה הכל אבל זה לךא פורום מיקצועי פשוט מביעים דעה אנג`לינה

למעלה