אובדת עצות

מצב
הנושא נעול.

NS101

New member
אתה יודע

גם אג"ח לא בהכרח ייתן תשואה טובה
אל תשכח שעכשיו הריביות על מק"מים ואיגרות לא צמודות (לדוגמא) הן נמוכות יותר ויש סיכוי לשחיקה גדולה של ההשקעה בגלל אינפלציה. השקעה מנייתית היא אומנם מסוכנת עבור מרבית האנשים אבל לא כל אפיק סולידי חליפי הוא טוב.
אתה יודע
אני עובד על קונפסט כרגע של לבנות סל של חברות שיש להן חוזים סגורים לכמה וכמה שנים אצל לקוחות שיכולים לשלם בהסתברות גבוהה - לרמה של בנייה של תיק לטווח של כמה שנים עם ביטחון יחסי שבו אפשר יהיה להנות מדיבידנדים וסבירות גבוהה של רווח הון לטווח של כמה שנים. כלומר, תשואה עדיפה על מה שהאג"חים הנומינאליים נותנים כרגע.

שמוצקין

New member
סליחה שכחתי

גם אג"ח לא בהכרח ייתן תשואה טובה
אל תשכח שעכשיו הריביות על מק"מים ואיגרות לא צמודות (לדוגמא) הן נמוכות יותר ויש סיכוי לשחיקה גדולה של ההשקעה בגלל אינפלציה. השקעה מנייתית היא אומנם מסוכנת עבור מרבית האנשים אבל לא כל אפיק סולידי חליפי הוא טוב.
סליחה שכחתי
לציין שאני מתכוון רק לצמודי מדד. אני לא מדבר כרגע על תשואה טובה, אני מדבר על לשמור על הקיים

שמוצקין

New member
או באג"ח ממשלתי

iןאם אחליט למכור אז איפה להשקיע?
או באג"ח ממשלתי
צמוד מדד או בחיסכון צמוד מדד בבנק. אחרי כן חכי חצי שנה עד שנה תתיעצי קצת תלמדי קצת ותחשבי מה הלאה

karthur

New member
אם את מוכנה להתמודד עם פוטנציאל של ירידות

אובדת עצות
מופסדת הרבה ממניית בנק הפועלים האם להשאיר ולקוות שאולי עוד כמה שנים יתאושש אבל אם אשאיר לא ישאר כלום.
אז תשארי בפנים, אם לא תצאי. הרי את הכסף כבר הפסדת, זה שאת עדיין לא מממשת אותו זה פיקציה של התמודדות פסיכולוגית. נכון שלהתמודד עם אובדן הכסף זה משהו קשה, אבל יכול להיות שעדיף ותצאי עכשיו ומקסימום תכנסי חזרה בזמן יותר טוב, מאשר שתמשיכי להפסיד. הכסף שלך. תעשי איתו מה שאת חושבת לנכון. אין בנאמר לעיל משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות.העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.

שמוצקין

New member
../images/Emo45.gif היטבת לנסח את זה ממני

אז תשארי בפנים, אם לא תצאי. הרי את הכסף כבר הפסדת, זה שאת עדיין לא מממשת אותו זה פיקציה של התמודדות פסיכולוגית. נכון שלהתמודד עם אובדן הכסף זה משהו קשה, אבל יכול להיות שעדיף ותצאי עכשיו ומקסימום תכנסי חזרה בזמן יותר טוב, מאשר שתמשיכי להפסיד. הכסף שלך. תעשי איתו מה שאת חושבת לנכון. אין בנאמר לעיל משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות.העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.
היטבת לנסח את זה ממני

שמוצקין

New member
הזוי הזוי

מעניין אותי שמוצקלה איך אחד
שאפילו לא יודע מה זה מכפיל רווח ולא מבין בבורסה, מייעץ מה לעשות עם מניה של בנק הזוי !
הזוי הזוי
אבל אם כל הכבוד להרגיש סממני פאניקה מתקרבת אני עוד יודע . זאת אומרת שהתקופה שיש יותר מוכרים מקונים תימשך. לא לקחת סיכונים בתקופה מסוכנת זאת לא עצה שמצריכה דוקטוראט

lernery

New member
מתי זה "זמן טוב"? איך יודעים לזהות "זמן טוב"?

מתי זה "זמן טוב"? איך יודעים לזהות "זמן טוב"?
כמו שרפי נלסון תמיד מצטט את וורן באפט. אין אף פעם "זמן טוב" ואין דבר כזה "לחכות שהדברים יתבהרו" או "שהתנודות ייפסקו".

Warren Buffett

New member
פועלים

אובדת עצות
מופסדת הרבה ממניית בנק הפועלים האם להשאיר ולקוות שאולי עוד כמה שנים יתאושש אבל אם אשאיר לא ישאר כלום.
פועלים
א. לדעתי (הטכנית) יש סבירות יותר גבוהה שהמניה תמשיך לרדת מאשר שהיא תעלה. ב. לא אמליץ לך מה לעשות כיון שזאת צריכה להיות החלטה שלך אבל אני הייתי מוכר.

udis27

New member
יש להמתין לדוחות בסוף החודש ואז תתבהר

אובדת עצות
יש להמתין לדוחות בסוף החודש ואז תתבהר
יש אי וודאות לגבי גודל המחיקות האמיתי והשפעתו על ביצועי הבנק הירידות בפועלים מושפעות גם מירידות חזקות בכל המגזר הבנקאי בעולם כך שכרגע אין לצפות לתיקון מעלה כאשר בארה"ב ירגעו הענינים הדבר ישפיע חזק על כל העולם וגם על סיום המחיקות או מזעורם הייתי מציעה לחכות כרגע לדוחות וכנראה שתהיה עוד הורדת ריבית בארה"ב ואולי גם אצלינו דבר שירגיע במעט את הרוחות שכרגע משדרות היסטרייה

תצאי כמה שיותר מהר../images/Emo18.gif

אובדת עצות
תצאי כמה שיותר מהר

בנק פועלים הוא הבעלים של בנק יהב, שהפסידו השנה את מכרז עובדי המדינה לבנק דיסקונט. מכאן שלקוחות בנק יהב עוזבים כעדר את בנק יהב אחרי שאיבד את היתרון היחידי שלו. אם את מחפשת בנק להשקעה תשקיעי בדיסקונט שהולכת לכיוון חיובי בהחלט. אין לראות בהודעה זו ייעוץ מקצועי/המלצה אובייקטיבית/השקעה נכונה/הבטחה לרווחים. ייתכן שאין לממליצה רישוי לייעוץ השקעות או פן אובייקטיבי טהור!!!

מאיפה הבאת את זה ?

תצאי כמה שיותר מהר

בנק פועלים הוא הבעלים של בנק יהב, שהפסידו השנה את מכרז עובדי המדינה לבנק דיסקונט. מכאן שלקוחות בנק יהב עוזבים כעדר את בנק יהב אחרי שאיבד את היתרון היחידי שלו. אם את מחפשת בנק להשקעה תשקיעי בדיסקונט שהולכת לכיוון חיובי בהחלט. אין לראות בהודעה זו ייעוץ מקצועי/המלצה אובייקטיבית/השקעה נכונה/הבטחה לרווחים. ייתכן שאין לממליצה רישוי לייעוץ השקעות או פן אובייקטיבי טהור!!!
מאיפה הבאת את זה ?
עוסדי מדינה עוזבים כמו עדר. נשמעת כמו יחצנית של בנק דיסקונט - בומבה של תנאים

עדיין לא

מאיפה הבאת את זה ?
עוסדי מדינה עוזבים כמו עדר. נשמעת כמו יחצנית של בנק דיסקונט - בומבה של תנאים
עדיין לא
יחצנית אני עדיין לא מה שבטוח מניית פועלים לא בטוחה. הבעתי את דעתי ותו לא. מסכימה או לא זה כבר עניין שלך.......

לביא4

New member
בנק יהב -

עדיין לא
יחצנית אני עדיין לא מה שבטוח מניית פועלים לא בטוחה. הבעתי את דעתי ותו לא. מסכימה או לא זה כבר עניין שלך.......
בנק יהב -
לפני זמן קצר פרסם דוחו"ת חיוביים, בנק מרוויח, וכלקוח בבנק זה אני יכול לומר לכם ששום עובד מדינה בינתיים לא עוזב את בנק יהב חשוב מאד לזכור שבנק יהב ממשיך גם עכשיו לתת לעובדי המדינה את אותם התנאים שקיבלו כל הזמן.

dw2322

New member
גם אני מכיר לקוח כזה

בנק יהב -
לפני זמן קצר פרסם דוחו"ת חיוביים, בנק מרוויח, וכלקוח בבנק זה אני יכול לומר לכם ששום עובד מדינה בינתיים לא עוזב את בנק יהב חשוב מאד לזכור שבנק יהב ממשיך גם עכשיו לתת לעובדי המדינה את אותם התנאים שקיבלו כל הזמן.
גם אני מכיר לקוח כזה
עובד מדינה שהינו לקוח בבנק יהב ללא שום כוונה לעזוב את הבנק שלו לטובת דיסקונט. בנק יהב הוא למעשה בנק פועלים בתחפושת ואוהו - זה חתכ'ת יתרון. אם לקוח פרטי של פועלים יכול להפוך ללקוח עובד מדינה ביהב אזי אני ממליץ לו בחום לרוץ לעשות את זה. תנאים חבל"ז. כל העולם (נו טוף, עולם עובדי המדינה) ואשתו יודעים את זה ואלו בדיוק הלקוחות של בנק יהב. בניגוד למה שאפרודיטה רושמת דיסקונט בסה"כ השוו את התנאים המועדפים שעובדי המדינה מקבלים בבנק יהב ותו לא. בניגוד למה שאפרודיטה רושמת בנק דיסקונט לא נראה מלהיב יחסית ל 2 הגדולים: הוא גובה עמלה תמוהה על ק/מ של קרן נאמנות שמרתיעה לקוחות, יש לו מערכת מסחר אינטרנטית פחות טובה מזו של לאומי ופועלים, הוא לא מצליח לגייס לקוחות בגלל השירות ולכן הולך על נישת המחיר (להגדיל נתח שוק בעזרת גניבת לקוחות ממזרחי/טפחות דרך משכנתא בריבית נמוכה - אם כי גם לאומי לא טומנים ידם בצלחת ואם אינני טועה גם הם מגדילים נתח שוק בגישה זו וכאמור לעיל גם להתחרות על לקוחות עובדי מדינה עם רווחיות פחותה). לא שמעתי מבנק דיסקונט על תוכנית צמיחה בחו"ל בשנים האחרונות והקרובות, שזה מה שלאומי ופועלים כן עושים. מה שכן דיסקונט יודעים לעשות פרסומת מצחיקה ואהודה. לא שבנק דיסקונט לא פירמה טובה, חלילה, רק שבסקטור הזה המשקיע קודם מפשפש אצל לאומי ופועלים ורק אח"כ מחפש "הרפתקאות" אצל דיסקונט/מזרחי/בינלאומי.

אני לא מבין אם כך

גם אני מכיר לקוח כזה
עובד מדינה שהינו לקוח בבנק יהב ללא שום כוונה לעזוב את הבנק שלו לטובת דיסקונט. בנק יהב הוא למעשה בנק פועלים בתחפושת ואוהו - זה חתכ'ת יתרון. אם לקוח פרטי של פועלים יכול להפוך ללקוח עובד מדינה ביהב אזי אני ממליץ לו בחום לרוץ לעשות את זה. תנאים חבל"ז. כל העולם (נו טוף, עולם עובדי המדינה) ואשתו יודעים את זה ואלו בדיוק הלקוחות של בנק יהב. בניגוד למה שאפרודיטה רושמת דיסקונט בסה"כ השוו את התנאים המועדפים שעובדי המדינה מקבלים בבנק יהב ותו לא. בניגוד למה שאפרודיטה רושמת בנק דיסקונט לא נראה מלהיב יחסית ל 2 הגדולים: הוא גובה עמלה תמוהה על ק/מ של קרן נאמנות שמרתיעה לקוחות, יש לו מערכת מסחר אינטרנטית פחות טובה מזו של לאומי ופועלים, הוא לא מצליח לגייס לקוחות בגלל השירות ולכן הולך על נישת המחיר (להגדיל נתח שוק בעזרת גניבת לקוחות ממזרחי/טפחות דרך משכנתא בריבית נמוכה - אם כי גם לאומי לא טומנים ידם בצלחת ואם אינני טועה גם הם מגדילים נתח שוק בגישה זו וכאמור לעיל גם להתחרות על לקוחות עובדי מדינה עם רווחיות פחותה). לא שמעתי מבנק דיסקונט על תוכנית צמיחה בחו"ל בשנים האחרונות והקרובות, שזה מה שלאומי ופועלים כן עושים. מה שכן דיסקונט יודעים לעשות פרסומת מצחיקה ואהודה. לא שבנק דיסקונט לא פירמה טובה, חלילה, רק שבסקטור הזה המשקיע קודם מפשפש אצל לאומי ופועלים ורק אח"כ מחפש "הרפתקאות" אצל דיסקונט/מזרחי/בינלאומי.
אני לא מבין אם כך
למה בנק יהב לא פותח את שעריו לקהל הרחב ומגדיל את נתח השוק שלו על חשבון שאר הבנקים בתנאים היותר טובים שלו? האם יש איזו מגבלה חוקית על זה?

dw2322

New member
ולוקח לקוחות מפועלים?

אני לא מבין אם כך
למה בנק יהב לא פותח את שעריו לקהל הרחב ומגדיל את נתח השוק שלו על חשבון שאר הבנקים בתנאים היותר טובים שלו? האם יש איזו מגבלה חוקית על זה?
ולוקח לקוחות מפועלים?
לקוח פרטי יכול לפתוח חשבון שם אבל הוא לא יקבל את התנאים המועדפים.

הוא לא צריך לקחת לקוחות מפועלים...

ולוקח לקוחות מפועלים?
לקוח פרטי יכול לפתוח חשבון שם אבל הוא לא יקבל את התנאים המועדפים.
רק בשביל שאני ואחרים נוכל להגיד: "יש לי הצעה מבנק יהב לחשבון השקעות בלי משמרת" זה יספיק בשביל להוריד את העמלה הדי שערורייתית הזו גם מפועלים.

כמובן שהאינטרס העצמי של יהב יהיה

רק בשביל שאני ואחרים נוכל להגיד: "יש לי הצעה מבנק יהב לחשבון השקעות בלי משמרת" זה יספיק בשביל להוריד את העמלה הדי שערורייתית הזו גם מפועלים.
כמובן שהאינטרס העצמי של יהב יהיה
להשיג לקוחות מבנקים אחרים כמובן...אני פשוט מסתכל על האינטרסים של הלקוחות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה