אוברי או דקוטה? - סרט כזה דבילי לא ראיתי בחים

אוברי או דקוטה? - סרט כזה דבילי לא ראיתי בחים

לא הבנתי מה בסוף הן היו תאומות או ילדה משוגעת
הסרט הזה לא מובן (למי שלא הבין אני מדברת על הסרט האחרון של לינדזי סרט מתח לא מובן) מה בעצם הלך שמה

דנדנאלה

New member
-_-

הוא כן מובן....והסרט האחרון שלה זה ג'ורג'יה רול... אני יפרט קצת ביגלל שראית את הסרט... זה תאומות....אחת מהן ניחטפה ע"י המורה לפסנתר שלה שחטף אותה ביגלל שהיא הפסיקה לנגן....היתעלל בה קרט לה תרגל תיד תאצבע....אחרי כמה זמן היא נימצאה....אבל זאת בעצם דקוטה...כולם חושבים שהיא משוגעת וזה אבל היא מגלה שהיא בעצם התאומה של אוברי(האבא מספר לה)היא ואבא יוצאים לחפש את אוברי...האבא מת דקוטה מוצאת את אוברי מוצאיה אותה מהקבר ושתייהן שוכבות אחת ליד השניה(אני מניחה שהן מתו=/) ואם לא הבנת איך גם דקוטה איבדה תיד תרגל וכו....אז אומרים שיש בין תאומים קשר מיוחד...ז"א כשאחת חולה גם השניה....וכו....אז ככה היא איבדה תיד ותרגל..... וסליחה על הכתיבה הדיסלקטיתXD

LindZiv Cohan

New member
בערך נכון. אם אני זוכרת נכון,

[לעומת שאר הסרטים שלה, את הסרט הזה ראיתי רק פעם אחת] אז הזה שחטף אותה, חטף גם את אחותה התאומה וכרת לשתיהן את אותה רגל\יד\אצבע. את אוברי, זאת שלמדה אצלו פסנתר, הוא קבר או משו כזה. ודקוטה חוזרת לבית של אוברי, כשכולם חושבים שזו היא. ובסוף הסרט מראים שדקוטה מצאה את הקבר של אחותה, היא הוציאה אותה משם ופשוט נשכבה לידה. אם אני לא טועה שתיהן זזו שם
הזוי, כן. נקווה שאי פעם יהיה לה סרט אימה טוב, שאשכרה יהיה נחמד ללכת עם חברים לראות, ולא להתבייש חחח

אני חשבתי שחלק היא חלמה כאילו

שהיה קטע שהיה חלום.. כי בהתחלה היא רצה כזה "ג'רורד" ליד הקולנוע ואז רואים כאילו היא נעלמה וזה.. ואז היא חלמה שחתכו אותה שוב.

LindZiv Cohan

New member
אני לא זוכרת בדיוק מה קרה,

אבל זה שהיא חלמה על זה שחתכו אותה זה לא אומר כלום, יכול להיות שהיא פשוט נזכרת בזה ככה, זו טרגדיה אחרי הכל
ואולי זה פלאשבקים. אני מרגישה ממש רע שאני לא יודעת להסביר על סרט של לינדזי חחח

דנדנאלה

New member
כן...

החלום זה היה זיכרון... בכל מיקרה זה סרט כזה שאפשר לפרש אותו בכמה מובנים....

הסרט הזה הזכיר לי את הסרט של ריס ויתרספון

ומרק רופאלו "זוג משמיים" בכמה מובנים, שם היא הייתה מעולפת וחלמה שהבחור בדירה שלה

LindZiv Cohan

New member
אבל היא לא חלמה../images/Emo2.gif

זה היה באמת, וכשהיא התעוררה היא לא זכרה את זה בכלל. אז הבחור ההוא...אממ לא זוכרת מה עשה חחח. בטח הזכיר לה או משו

שיקה221

New member
לא לא לא..תני לי להסביר לך...

הם תאומות! המורה לא חטף את שתיהן אלא רק אחת מהן [אוברי]. בעיקרון הן נפרדו בלידה אחת מהן ניתנה למשפחה של אוברי והשנייה גדלה עם האמא האמיתית שלה [דקוטה]. דקוטה גדלה במין בית זונות והפכה לחשפנית ואילו אוברי גדלה בבית המושלם. ושתיהן תמיד הרגישו כי הם חלק ממשו ולא שלמות [הסיפור שאוברי כתבה]. אניווי המורה לפסנתר של אוברי חוטף אותה כי הוא רוצה להפסיק ללמוד [והוא כרת לה את היד החזקה ואת הרגל שעל הדוושה]. וכשהוא כרת לה את היד והרגל אז גם דקוטה הרגישה את אותו דבר, גם לה נכרתה היד והרגל. כשמוצאים את דקוטה חושבים שזו אוברי אבל זו לא היא.... רואים שהיא חוקרת קצת ורואה את ה קשר בין התאומים ומבינה שכנראה עובר עלייה מה שאוברי מרגישה ובעזרת הקשר הזה היא מפענחת את התעלומה ומוצאת את אוברי.

LindZiv Cohan

New member
חחחח איזה סרט מטומטם ><

מסתבר שלא הבנתי הכל
הייתי בטוחה שהוא חטף את שתיהן

אני רק מקווה שהסרט הבא של לינדזי שיצא

יהיה יותר דומה לשישי הפוך, ילדות רעות, וידויה של נערה מתבגרת.. ולא כזה

למעלה