אווווווקי,משהו מפחיד

מיצי007

New member
אווווווקי,משהו מפחיד

אם מקודם צחקתי על סלמה והקונספירציה שלה להרוג את אדוארד שלנו המסכן,אז הפעם אני רצינית,שכחו ממה שאמרתי מקודם-הפעם מישהי באמת ניסתה להרוג אותו... קורטני לאב נעצרה לפני יומיים על ניסיון פריצה,תנחשו לאן היא ניסתה לפרוץ? כן זה נכון,היא ניסתה לפרוץ לבית של אדוארד בLA. אם לפני כן חששתן שהאשה פסיכופטית,זה הזמן לאשר את החששות שלכן. אדוארד היה בביתו בLA בניסיון למכור את הבית,מכיוון שזה היה בית שהוא וסלמה יותר היו בו והוא לא ממש היה שם לבד,הרי הוא חי בעיקר בניו יורק... בקיצר,בערך ככה בשעות הבוקר אומרים שאדוארד התעורר לקול ניפוץ החלונות שלו בביתו וראה שקורטני עומדת בחוץ. הוא התקשר למשטרה כי לא יכל להתמודד איתה וביקש ממנה שיקחו אותה הביתה,רק שאלו עצרו אותה על ניסיון פריצה לביתו של אדוארד,השחתת רכוש ושימוש בסמים(כי עשו לה בדיקה וגילו שהיה לה רמת סמים גבוהה מהרגיל...). העסק נגמר ב-4 חלונות שבורים,דלת סדוקה ומעצר. עכשיו,אם אני הייתי אדוארד הייתי אומרת שהיא ניסתה להרוג אותו וזה היה מפחיד אותי...אבל זאת רק אני
מה אתן אומרות?

ayaliar

Well-known member
אחרי שעה היא אושפזה

בעקבות מנת יתר. פעם אחרונה ששמעתי על זה עוד לא ידעו מה מצבה בחורה אומללה... אף פעם לא תפסתי ממנה משהו, היא פשוט פרחה מסכנה ואני לא אומרת את זה מתוך רחמים... אומללה במובן השלילי של המילה

מיצי007

New member
בעקרון לפי מה ששמעתי

היא ערה ובהכרה... לא אמרו אבל על אדוארד ומה הוא מתכוון לעשות לגביה. אבל באמת את צודקת,אין מה לתפוס ממנה. היא לא כשרונית,והיא אומללה במובן השלילי של המילה כמו שאמרת. האובססיה שלה לאד,זה משהו שיש לרחם עליו....

Sheep From Hell

New member
בונא לבחורה אין מעצורים!!!!!../images/Emo46.gif

קודם היא רוצחת את קורטי שלי ועכשיו גם מנסה את אדי שלי??!?!?! לעז' בקצב הזה לא ישארו לי אנשים מפורסמים מוכשרים להעריץ!!!!!! מה הולך פה?????? צריך לעשות משהו בנידון ומהר!!! לפני שהיא תעבור כל גבול... אני אומרת לצלוב אותה!!!!!!!!!!!! ולהצליף בה חזק על זה שהיא רצחה את קורט ועל זה שהיא ניסתה לרצוח את אדי!!!! חחחחח......... מעניין מה עובר לה בראש בכל פעם... פסיכית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מוות לקורטני!! מוות לקורטני!! מוות לקורטני... אופס.. ניכנסתי קצת יותר מדי חזק לזה!

SoundsOfSilence

New member
../images/Emo70.gifאמרתי לכן../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif

אמרתי לכן שהיא פסיכית והייתה צריכה למות במקום קורט!!!!! רואות????? אוייייייי כמה שאני שונאת את האישה הזאת!!!! קודם היא רוצחת את אהובי קורט ואז מנסה לפגוע באדי שלי?! חצופה
מי מצטרפת אלי ללינץ' מאורגן היטב על קורטני?!

ayaliar

Well-known member
היא לא הרגה אותו

אבל אם אני הייתי נשואה לה גם אני הייתי מתאבדת

מיצי007

New member
מסכנה הילדה שלהם

נמצאת עם שני הורים שרוצים להתאבד כמה נחמד,אחד כבר עשה את זה עכשיו נשארה האמא עם כל אלפי הנסיונות שלה

למעלה