אוטובוסים מיובאים מהרכבה ירדנית

מצב
הנושא נעול.

harhanegev

New member

בידיעות אחרונות . למען הבהר כל ספק - כתיבת הפניה זו אינה מהווה הבעת דיעה כל שהיא בנידון.

harhanegev

New member

harhanegev

New member
מה שמזכיר לי :

הנהגת מטייבה הפכה את הרכב ל- אצ"ז ....
מה שמזכיר לי :
בתקופה בה התחילו לשים את המדבקות "אוטובוס ציבורי זעיר" על כל מיני טרנספורטרים ודומיהם, היה מי שדאג להדביק על אוטובוס/ים של אגד את המדבקה: "אוטובוס ציבורי זהיר".

mister K

New member
עם כל הכבוד למלך ירדן, על איכות לא מתפשרים!

בידיעות אחרונות . למען הבהר כל ספק - כתיבת הפניה זו אינה מהווה הבעת דיעה כל שהיא בנידון.
זה יהיה פשוט בזיון אם יביאו את האוטובוסים המכוערים האלה לארץ. אבל כרגיל "חפיפי" זורק ז** על כל תקנה שקיימת לטובת אינטרסים אישיים והפעם מי שהולך לאכול אותה הם תושבי נתניה שיקבלו אותו בקווים לתל אביב במקום את קונקס הטובים בהרבה.

גם לקונקס תהיה בעיה קשה עם המכונות של איריסבו

זה יהיה פשוט בזיון אם יביאו את האוטובוסים המכוערים האלה לארץ. אבל כרגיל "חפיפי" זורק ז** על כל תקנה שקיימת לטובת אינטרסים אישיים והפעם מי שהולך לאכול אותה הם תושבי נתניה שיקבלו אותו בקווים לתל אביב במקום את קונקס הטובים בהרבה.

mister K

New member
האיריסבוס לפחות עבר את התקינה?

האיריסבוס לפחות עבר את התקינה?
כי ה-ELBA לא, ופה אסור שהיו פשרות. אבל בהתנהלות השכונתית של משרד התחבורה שלנו, הכל יכול להיות...

levikon

New member
מה הבעייה עם האיריסבוסים? זה שהם לא מוכרים

בארץ לא אומר שהם באיכות גרועה. בארץ יש היסטוריה ארוכה של תוצרת מחברות איכות שהפכה לפלופ (ע"ע נאופלן).

יש בעיה עם זה שיגיעו מוגמרים...

בארץ לא אומר שהם באיכות גרועה. בארץ יש היסטוריה ארוכה של תוצרת מחברות איכות שהפכה לפלופ (ע"ע נאופלן).

אורי404

New member
אז אותה בעיה של מוגמרים היא לא

רק באוטובוסים החדשים של "קונקס", אלא גם עם ה"טמסות", שיש ב"קונקס", ב"סופרבוס" ואולי בחברות נוספות, במרצדס OC500LE עם מרכב תוצרת חו"ל שיש ל"נתיב אקספרס", בעירוניים שיש ל"אגד פלוס" וייתכן שיש עוד סוגים אחרים.

יש כאן דמגוגיה זולה של יצרני המרכב הישראלים

רק באוטובוסים החדשים של "קונקס", אלא גם עם ה"טמסות", שיש ב"קונקס", ב"סופרבוס" ואולי בחברות נוספות, במרצדס OC500LE עם מרכב תוצרת חו"ל שיש ל"נתיב אקספרס", בעירוניים שיש ל"אגד פלוס" וייתכן שיש עוד סוגים אחרים.
הם מפוצצים בעבודה עד סוף השנה, ומצד שני בוכים על 30 מפרקיות שהגיעו לפני שלוש שנים, ועל האיריזאר הבודד של אגד. החברות רוצות להצטייד ואינן מוכנות לחכות שנה, ובצדק, ועל כן פונות לאפיקים אחרים. לדעתי זה מקובל, ומן הראוי שיצרני המרכבים בארץ יפסיקו להתבכיין כל שני וחמישי על מחסור בעבודה.

mister K

New member
ל"הארגז" ו"מרכבים" אין מה לבכות../images/Emo70.gif

הם מפוצצים בעבודה עד סוף השנה, ומצד שני בוכים על 30 מפרקיות שהגיעו לפני שלוש שנים, ועל האיריזאר הבודד של אגד. החברות רוצות להצטייד ואינן מוכנות לחכות שנה, ובצדק, ועל כן פונות לאפיקים אחרים. לדעתי זה מקובל, ומן הראוי שיצרני המרכבים בארץ יפסיקו להתבכיין כל שני וחמישי על מחסור בעבודה.
ל"הארגז" ו"מרכבים" אין מה לבכות

יש להם טונות של עבודה והם כבר לא עומדים בביקוש אבל שחס וחלילה לא יעזו לקנות תוצרת חוץ... מבחינתי רק שימשיכו להביא אוטובוסים מוגמרים מגרמניה, מאיריזר, מאיריסבוס ומכל יצרן מכובד אחר, אבל לא דרעק מירדן שלא מותאם לתקינה הישראלית והאירופאית.

Asaf742

New member
יש באגד כל-כך הרבה הזמנות שמחכות סתם...

ל"הארגז" ו"מרכבים" אין מה לבכות

יש להם טונות של עבודה והם כבר לא עומדים בביקוש אבל שחס וחלילה לא יעזו לקנות תוצרת חוץ... מבחינתי רק שימשיכו להביא אוטובוסים מוגמרים מגרמניה, מאיריזר, מאיריסבוס ומכל יצרן מכובד אחר, אבל לא דרעק מירדן שלא מותאם לתקינה הישראלית והאירופאית.
יש באגד כל-כך הרבה הזמנות שמחכות סתם...
עומס העבודה שם לא מאפשר להם לעמוד בזמנים! הזמנות מתעכבות בחצי שנה רק בגלל זה... משרד התחבורה מחייב את החברות לקנות לפחות 75% מתוצרת ישראלית. אם המשרד היה מפסיק לגונן על המפעלים, המצב לפי דעתי היה הרבה יותר טוב, אין תחרות בין ההרכבה הישראלית למוגמרת וחבל שכך.

846

Active member
../images/Emo45.gif בכל מיקרה לאגד יש מיכסה שנתית

בכל מיקרה לאגד יש מיכסה שנתית
של כמה % של אוטובוסים מוגמרים אבל בד"כ לא מנצלים אותה כי זה לא כדאי.

mister K

New member
ואני מניח שרבים פה זוכרים את ה-GMC של "ELBA".

מידיבוסים באיכות איומה שהושבתו לאחר זמן קצר. אני מאוד מקווה שלא יעשו את אותה הטעות פעמיים. נכון שיחסינו עם ירדן חשובים אבל לא על חשבון איכות האוטובוסים בארץ!

זה דווקא רעיון מצוין. אוטובוסים שיספיקו בדיוק

מידיבוסים באיכות איומה שהושבתו לאחר זמן קצר. אני מאוד מקווה שלא יעשו את אותה הטעות פעמיים. נכון שיחסינו עם ירדן חשובים אבל לא על חשבון איכות האוטובוסים בארץ!
זה דווקא רעיון מצוין. אוטובוסים שיספיקו בדיוק
לתקופת הזיכיון ולאחר מכן יגרטו.

mister K

New member
אבל זה לא יעזור להם

אני לא דואג לתושבי נתניה. הם יכולים להילחם על
שלהם
אבל זה לא יעזור להם
כמו שלתושבי פתח תקוה, בקעת אונו ומודיעין שום דבר לא עוזר כנגד הגאוותנות של משרד התחבורה הכושל שלנו שמתפאר ב"הצלחות חסרות התקדים של הרפורמה".

מצב
הנושא נעול.
למעלה