אויייייי אני על הריצפה!!!!!!!!

etayel

New member
אויייייי אני על הריצפה!!!!!!!!

יווווו נשבע לכם ההודעה הכי מצחיקה שקראתי! http://www.gamer.co.il/gamer2/php/topic.php?topicid=280978 "בעולם נמכרים כל שבוע יותר ממיליון מכשירים שבתוכם יש את השבב החדש והאלחוטי הזה. אגב, בשפת הטכנולוגיה הזו, מי שמקבל הודעה נקרא Victim ומי ששולח את ההודעה נקרא Bluejacker."

2cookie

New member
תעשה טובה לעצמך (וגם לנו)

ותפסיק להיכנס לאתר הזה

etayel

New member
חחחחחחחחחח

אבל הוא מצחיקק! אפילו אנגלית לא למדו עדין:)

brunu

New member
איתי

אחלה עדכון עשיתם באייוואפ...חבל שהאותיות בולבלו ואין ממשל ליד כל שם אמממ...אני מתפטר אתה יכול להוריד אותי מאודות...תודה על הכל אחי

etayel

New member
תשובה

אם תקרא מה רשמו בעדכון, רשמנו שאנחנו עובדים על מעבר לשיטה חדשה, שתעזור לנו לעדכן יותר בקלות, אז כרגע יש עדין באגים, זה בטיפול ולא הבנתי "ואין ממשל ליד כל שם" ומה קרה אתה עוזב?

brunu

New member
התכוונתי משקל

הגודל של המשחק...... אני כוזב כי.....תסתכל למטה

etayel

New member
אה, בהצלחה בפורום החדש

אני בטוח שתנהל אותו בהצלחה יתרה! וגם המשקל יופיע, אנחנו עובדים על שיפור המערכת.

brunu

New member
תודה...אני גם אהיה כחול כעת חח

אמממ...יש לכם במקרה את המשחק S.W.A.T? יש כזה ל3510איי בסלקום.......

lidor30

New member
2 שאלות:

א. לא הבנתי מה מצחיק, הוא העתיק את הכתבה מ-YNET. ב. איך אתם לא מתביישים להעתיק את המחשקים מ-NEILTOE
תמצאו משחקים בעצמכם

etayel

New member
תשובה

מה שמצחיק זה מה שציטטי, תראה את ההודעה שרשמתי ומה הקשר העתקנו מהאתר הנ"ל?, זה מאגר שהצתבר אצלנו בחודשיים שלא עדכנו, ולא רק הוא עוד 150 משחקים חדשים ל3510 ועוד מאה ומשהו!! משחקים לt610

שמנסה להיות עלק-חוקי

יהיה מצחיק לחשוב על זה- אתר ווארז עם זכויות יוצרים על דברים שלא שייכים לו
כן, אני יודע שלא דיברו על שום זכויות יוצרים. אני סתם שוב מצחיק את עצמי כי אין לי כח לרדת על שלושת הקריקטורות הקבועות (בכל מקרה הם לא פה כשצריך אותם. כאילו שיש להם חיים).

2cookie

New member
מצחיק גם אותי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה