אוי כמה שקשה..

mala1

New member
אוי כמה שקשה..

אז ככה...קודם כל אני שמח לגלות שיש עוד עופות מוזרים כמוני.. אני בן 23 ומתברר לי מההודעות שקראתי כאן בפורום ש"הבעיה" לא רק אצלי אבל העניין הוא שמאוד קשה לי עם זה..אני מת לחברה..מת למישהי לבלות איתה, לאהוב אותה להתחבק איתה אבל אני לא מוצא אחת כזאת...אני לא נותן לעצמי להגיע למצב שאני מתוודה על מצבי ובגלל זה אני נמנע מלהכיר בחורות ובטח שלא לנסות לפתח איתן קשר מאז ומתמיד אני זוכר את עצמי בתור אחד שנגעל מסקס ותמיד תירצתי לעצמי את זה בכל מיני תירוצים..אבל מגיע הרגע שבו אני מתחיל לראות את כל החברים שלי כל היום עם החברות שלהן ורק אני נשאר לבד.. וכן אני מאוד רוצה חברה..מאוד רוצה את האהבה ושיאהבו אותי אבל הסקס הורס הכל..בחיים לא האמנתי שאני אוכל למצוא בחורה שתהיה נגד סקס כמוני ונאכל יחד לחיות ביחד כמו בעל ואישה רק בלי הסקס...אבל הפורום הזה נתן לי קצת תקווה.. נמאס לי מזה שכולם חושבים שאני הומו או משהו בסגנון רק בגלל שאני נמנע מלצאת עם בחורות כי אני יודע שבסופו של דבר ההכרות תוביל למגע מיני כלשהוא..ושוב אין לי בעיה עם נשיקות וחיבוקים..הבעיה המרכזית היא הסקס.. בכל אופן אני מקווה שאולי דרך הפורום הזה אוכל למצוא סוף סוף מישהי שתקבל אותי כי יש לנו אותה בעיה.. ובכלל זה מאוד מעודד שיש עוד אנשים כמוני ושיש עוד עתיד לעתיד... מקווה שתקבלו אותי בידים פתוחות..

עופות מוזרים יש תמיד.

הם מעדיפים לשמור על פרופיל נמוך בד"כ, זאת הבעיה. בשביל זה יש את האינטרנט. ברוך הבא וכו'.

ברוך הבא../images/Emo135.gif

אתה מוזמן גם ללוח הפנויים-פנויות שלנו, לעזור להתניע אותו. אני שמחה לשמוע שגילית שאתה נורמלי לגמרי, רצונות והעדפות שונים לא צריכים ליצור בעיות אצל אנשים, ואני מקווה שתמצא מישהי עם רצונות והעדפות דומים לשלך. אנשים ממהרים לקבוע שאנחנו הומוסקסואלים, או שצריך לשנות אותנו, כשהם לא מכירים את האסקסואליות, כי הם לא יודעים איך להתמודד עם כאלו שרוצים להיות ביחד כמו בעל ואישה רק בלי הסקס. הידיים הפתוחות כאן:

למעלה