אוי לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה שאגב, לא יהיה רעיון כ"כ גרוע

הם עדיין יכולים להכנס דרך המחשב (תודות לך). חוצמזה מה כ"כ רע בסלקציה לשם שינוי? ומה יש להם בדיוק לחפש בפורום הזה, שנועד לשטויות שלנו? הרי אנחנו לא נסבול את השטויות שלהם בכל מקרה... ודרך הוואפ הם בכלל לא רצויים פה

brunu

New member
בכלל שאין לי תמיכה ואני לא מסוגל

להתווכח עכשיו עם כולכם
...אגיד 2 דברים
...אתם ממש אנשים אנוכיים
ואם זה כל כך מפריע לכם אני מצטער על עוגמת הנפש שנגרמה לכם

ranzz

New member
טמבל אתה יכול להיכנס מסימניה!!!

זה פשוט לא יופיע ברשימת הפורומים!!

גיל 365

New member
לא נכון!

ליפני שברונו התלונן במשוב לא היתה אפשרות להכנס אפילו עם סימניה. אני ניסתי.

גיל 365

New member
לניסוים אפשר, אבל לסלולארי חברתי

עד התלונה של ברונו לא היה אפשר. אמרתי כבר שניסתי.

brunu

New member
אי אפשר היה להכנס בכלל

ודי לעליב בשמות יא פוקט [שק ברוסית]

שמע, בוא נגיע ביחד לכמה מסקנות:

1. יש פורום סלולרי רשמי (117) שאליו כל חרצופי ארצנו מאוד מוזמנים להכנס, ותאמין לי שהקהילה הקבועה שם תשמח מאוד לענות להם על כל שאלה ובקשה (ועל הדרך לשגע אותם טוטלית)
2. קיים פורום מקביל- פורום סלולרי חברתי, שנועד לשטויות שלנו. מה יש להם לחפש בפורום שנועד לשטויות שלנו לעזאזל? הרי כאן הם יהיו בלתי נסבלים, ואני באמת לא מסוגל להבין איך אי אפשר להסכים עם זה..! תאר לך שיבואו פתאום אנשים לא קשורים בשיט לפורום הזה ויתחילו לזרוק שטויות בינם ובין עצמם. תיארת? יופי, עכשיו קרא את הכותרת של הפורום. שמת לב שהוא נועד לנו? הבנת למה אנשים מבחוץ עלולים להיות בלתי נסבלים?
3.אותם אנשים יתחילו לבוא מה-WAP. כל מילה נוספת מיותרת.
4.כנ"ל לגבי חברי גיימר ודומיהם. מה יש להם לחפש בפורום השטויות שלנו לעזאזל? הם מאוד מוזמנים לבוא לפורום הרגיל ולחסוך מאיתנו את השטויות שלהם, ואולי אפילו הם ישתלבו שם בכיף (אמרתי אולי!).
5.אני יודע שאני אנוכי, תודה

2cookie

New member
יש בנינו אי הבנה

אני חושב שגם את 117 צריך לחסום לגולשים מהוואפ.

שמע, אני גם בעד זה, אבל זה פחות

פרקטי וחשוב כמו לסגור את הפורום הזה קודם. נלך פרה פרה (אחרי זה נעשה אצל איל סטקים).

brunu

New member
נגיד שאני מסכים אם מה שכתבת

אבל כמה דברים 1 אין לכם זכות לקרוא לאנשים מפגרים 2 אלא מגיימר,סמארטפון וכו' יכולים לבוא מהמחשב בלי שום קשר לוואפ 3 אם עוגיה היה רוצה לסגור רק את הפורום הזה בסדר אבל סלולארי ראשי צריך להיות פתוח לגולשי הוואפ כמו כל פורום אחר

../images/Emo26.gif

1. זכויות יש חופשי. השאלה אם זה הוגן או מוסרי או חרא כזה, זה כבר משהו אחר... 2. סבבה. שלא יבואו לפורום הזה. יש פורום רשמי וישן ששם הם יותר רצויים, רק שלא יעשו שטויות שם (רק לנו מותר, וגם זה בקושי עם הדיקטטורה של המנהלים). 3. למה צריך? לנושא הזה יש שני צדדים, שלצערנו הצד הרע מוכיח שידו על העליונה (הצפות וכו'...)

brunu

New member
2 צדדים?

בוא נצא למלחמה חחח סתם תפוז לא תגור את הפורום הראשי בגלל חוזה עם אורנג'

2cookie

New member
יש לי זכות לעשות מה שבא לי

אתה חושב שכאן זה בית ספר שאם מישהו יגיד לך מפגר המורה ייתן לו עונש? ההודעה מקסימום תימחק....

brunu

New member
../images/Emo6.gifמנהלים...

רן קרא לי דפוק וטמבל...תענישו אותו

M00sad

New member
גם לך../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

גם לי, וגם ל: הרס עצמי 2cookie ICEMan avivdv AndreyS Segmen1 Mad-Dog ועוד כמה ששכחתי אבל אני בטוח שזה נצרב להם עמוק בתת מודע...

למעלה