אוכלים ולומדים

אוכלים ולומדים ../images/Emo21.gif../images/Emo63.gif

מה אתם נוהגים לאכול בלימודים- סנדויצים מהבית או מהקפיטריה
כמה כסף אתם מוציאים על אוכל בממוצע בכל יום לימודים

Lir האחת

New member
איזה כיף!

שאלה על אוכל!
בימים שהייתי מתחילה מוקדם, הייתי מתעצלת לקום להכין לי אוכל... העדפתי לבלות את הזמן הזה בעוד שינה
. אז הייתי קונה לי בלימודים איזה סנדויץ/בורקס. אבל בימים שהייתי מתחילה ללמוד יותר לקראת הצהריים, הייתי משקיעה ומביאה איתי אוכל. אוכל ממש, לא הייתי קונה בלימודים... לא אהבתי את האוכל בקפטריה כל כך. אז ככה שלא הייתי מוציאה הרבה כסף על אוכל... אולי 20 ש"ח בשבוע..? אצלי הכסף היה הולך יותר על נסיעות וצילומים

Musi© Gi®l

New member
סנדוויצים מהבית

אם אפשר לקרוא ל2 פרוסות פסטרמה בין 2 פרוסות לחם סנדוויץ'. נו , מן הסתם עדיף אוכל שקונים.

E i n a v 1 1 1

New member
אני מעדיפה לא לאכול בזמן לימודים

אבל אם מתעורר הרעב כשאני בבית, אני אכין סנדוויץ...באירועים חריגיםא ני אזמין אוכל מבחוץ

EastGirl83

New member
מממ...

מעדיפה סנוויצים מהבית... משום שגם ככה רוב הכסף הולך על שתיה... לא סתם אומרים שהסטודנטים מכורים לקפה

ChilD SouL

New member
אהמ...

ביום ראשון שהוא היום הארוך ביותר שלי אני קונה אוכל, בשאר הימים לרוב אני מביאה כמה פירות וסנדוויץ.

Wolfinix

New member
לוקח 15 דקות משיעור א'

ועוד 15 דקות משיעור ב' + ה30 דקות הפסקה של הצהריים ומבשל ארוחה

exterior

New member
סנדביץ' קטן או שניים מהבית...

והכי חשוב - לדאוג שתמיד יהיו לי דיאט קולה וסיגריות

E i n a v 1 1 1

New member
על מה?!

לא עדיף לקנות בסופר מוצרים ולהכין מהם סנדוויץ' עסיסי טרי וטעים מאשר לאכול הרבה ג'אנק?

TerminalFrost

New member
..

פעמיים בשבוע "א. ערב" בקפה הילל - 30 ש"ח כל פעם = 60 ש"ח. פעם בשבוע א. צהריים איפשהו - 30 ש"ח. לפחות פעמיים בשבוע איזה שוקו ובייגעלה בקפיטריה - 30 ש"ח. סה"כ לשבוע: 120 ש"ח. לחודש: 400-500 ש"ח!

venustudent

New member
סנדויצים מהקפיטריה

פעם הייתי קונה את המיוחדים עם לחמניות משולשות יפות כאלה וגבינת עיזים, אבל עם הזמן הם הלכו והתייקרו ובזמן האחרון אני קונה בעיקר את המסובסדים עם הגבינה הצהובה.

אני משתדלת לא לקנות...

אבל עם הימים הארוכים שלי, יש גבול לכמות הירקות החתוכים שאני מביאה. אבל בהחלט משתדלת להפחית את כמות הטוסטים שקונה, ויותר מסתמכת על דברים שמביאה מהבית. משום מה הקטע של להכין סנדויץ ולאכול אח"כ לא עבד אצלי מעולם- זה תמיד נמעך אצלי גם אם שמה את זה במעלה התיק.

July84

New member
אני כעיקרון

מנסה להביא מהבית כל יום קופסה עם ירקות וגזר חתוכים זה אחלה נשנוש ששובר רעב ... וגם מנסה להביא איתי סנדוויץ קטן מהבית... אבל אם היום ארוך אין ברירה אלא לקנות סנדוויץ , פתחו אצלנו קפיטריה חדשה ויש שם סנדוויצים דווקא בריאים וטריים אז זה נחמד

למעלה