אוכל לאירוע משפחתי בבית

פיצי40

New member
אוכל לאירוע משפחתי בבית

שלום רב, אני מתכננת לקיים אירוע יומהולדת בביתי לכ- 40איש.לא רוצה לבשל לבד ולהתעסק בכל האירוח, מצד שני הבנתי שלהביא קייטרינג יוצא מאוד יקר, מה עושים?

אוכל לאירוע משפחתי

היי, אשמח לנסות לעזור ,
יש היום חברות קייטרינג שמציעות את האוכל שלהם מוכן , אפשר אפילו לבקש מהם שיביאו לכם את האוכל עד הבית , ואז מה שנישאר זה רק לחמם , לתבל ולהגיש .
לדעתי זה הפתרון הקל והפשוט ביותר, מבחינת כלים אני ממליצה או להשכיר דרך חברת השכרת ציוד או להשתמש בחד פעמי (יש היום דברים יפיפים)
היום מציעים גם הרבה סוגים של תפריטים : מתפרטי מסיבה קלילים וטאפסים ועד ארוחות של מנות עיקירות מגוונות עם תוספות חמות וסלטים ..

כמובן שתמיד ניתן להזמין שף או חברת קייטרינג שתפיק לך את כל האירוע , זה כמובן פחות כאב ראש אבל אכן בכמות אורחים קטנה כזו יוצא כבר הרבה יותר יקר ,
מקווה שהצלחתי לעזור..

פיצי40

New member
תודה על הפירוט

העניין הוא שאני לא רוצה לשלם כל כך הרבה כזף. את יודעת לומר לי מהי סביבת המחירים של קיטרינג שכזה?

אוכל לאירוע משפחתי

אני מבינה אותך ,
תיראי המחיר מגלם בתוכו את איכות האוכל והמבחר .
אפשר למצוא חברות קייטרינג שיש להם מטבח מבשל ולקנות מנה בין 70-130 ש"ח לאדם (אצלי בקייטרינג זה מה שאני עושה)
מצד שני אם תירצי שיגיעו אליך עם כל הציוד ואת לא תתעסקי בכלום , המחירים לרוב נעים סביב 250-400 ש"ח לאדם , המשתנה של כמות האורחים הוא זה שמשנה את המחיר .
כפי שאת מתארת כמות האורחים שלך היא מאוד קטנה ולכן משפיעה מאוד על מחיר ברגע שמגיעים להפיק את כל האירוע .

בהצלחה

למעלה