אולה-כל הכבוד לפורום,רק חבל..

gitanillo

New member
אולה-כל הכבוד לפורום,רק חבל..

ראשית,איזה כיף לראות פורום פעיל בתחום הפלמנקו,הייתי רוצה לקבל עוד מידע,קצת יותר לעומק(לא לזלזל-יש אנשים שמבינים)אם יש באפשרותכם לספק מידע יותר מעמיק על סיגנות הפלמנקו(פאלוס)שלא מתחלים ונגמרים בניתוח שיטחי(הקומפאס-הנספר ב 12 פעימות-הוא אכן הבסיס)אבל מתי מתחילים לספור? למה אין פירוט?סגרייה-מתחילים ב 8,סולאה ב-1 בולרייה ב 12,פטנרה-12, מה עם הקבוצה של ה 4 רבעים(טנגוס ,טיינטוס,רומבה..),הסבר קטן על קונטרה-טיימפו,מונחים ומושגים ריקוד(פיקדה,מרקחה,זפטאדו,טאקונאו,..)גיטרה(טרמולו,טיראנדו,פיקאדו,ראסגאדו,גולפה...)שירה(מאצ'ו,סאלידה(קיים גם הגיטרה)...) בשלב שני אולי כדאי לפצל את הפורום לנגני גיטרה ורקדנים(זמרים יש מעט מאוד(בארץ)-למרות שזה לא פחות חשוב)-ולהתמקד בכל אחד מהם זו הוא רק קצה הקרחון-בשלב השני אפשר לעשור לנגני גיטרה(אילו סולמות משמשים בפלמנקו,ההרמוניות המסורתיות,הרמוניות מורכבות,דומיננטים מישניים,מודולציה..אין לדבר סוף..אבל אם לא תנסו לא תדעו אם יש דרישה..) אסיים בתודה למנהל הפורום, ולכל המתעניינים והעוסקים באומנות המופלאה הזאת-אולההההההה ole toma que toma! arza!

Zidan de Toledo

New member
ole tu! bienvendio

אהלן ברוך הבא, ותודות. ראשית הייתי רוצה לדעת מה הקשר שלך לתחום הפלמנקו,ומה ניסיונך האישי בתחום אם אפשר כמובן.. שנית, אמרת המון המממון דברים, שכמובן יש להם מקום להרחבה ודיבור פה, אני בהחלט מוכן לנסות ולהעביר לפחות את כל הידע שיש לי ליושבי הפורום ואורחיו - שוב השאלה בביקוש ובעניין. אבל זו אחת מטרות הפורום - להעשיר אחד את השני במידע וכמה שיותר. וכמובן הכל - לאט לאט, שלא נגמור את כל הנושאים שיש לדבר עליהם בשרשור אחד.. אז אם לסכם את נושא המידע, הייתי מציע שלאט לאט, תעלה (או כל משתתף אחר) נושאים שתירצה לדבר או להעמיק בהם, ונעשה זאת ביחד.. כיף שבאת, זוהי רק ההתחלה.. אז vamo 'ya!

למעלה