אולי זה הפורום המתאים?

maya200404

New member
אולי זה הפורום המתאים?

לפני כחודש התחלתי ללמוד השלמת 12 שנות לימוד,שכוללים חוץ מלימודי גמר גם בחינות בגרות בלשון אנגלית וספרות. הלימודים מתקיימים 3 פעמים בשבוע 4 וחצי שעות כל יום אחה"צ. כרגע לא נראה ממש נורא,אבל בעוד כחודש להערכתי יהיה ממש רציני. קיבלתי הצעת עבודה (כרגע אני לא עובדת)של 5 שעות ביום שמתאים למקצועי וגם קרוב לבית. מצבי הכלכלי הנוכחי מאפשר לי להישאר בבית וללמוד,אין לי בעיה של פרנסה. אני די חוששת שאתחיל לעבוד ולא יהיה לי זמן לא לעצמי ולא ללימודים.אני כל כך רוצה להשקיע כי מן הסתם זו תהיה ההזדמנות האחרונה,אני כבר בת 29 וההזדמנות לא תחזור. מה לעשות? תודה מקרב לב

ההחלטה בידיך ורק בידיך

אם את חוששת שהעבודה תפגע בלימודים והלימודים יותר חשובים לך אז תחליטי בהתאם. ואם העבודה מעניינת לך ונראה לך שתוכלי להתמודד עם שניהם אז תחליטי בהתאם. לא נראה לי שמישהו באיזשהו פורום יכול לענות לך על זה.... בהצלחה אילת רותם פיתוח עסקי www.RotemBD.co.il

נקודה למחשבה

אם אין לך תעודת בגרות, יגיע שלב שבו אנשים צעירים ממך בעבודה יתקדמו הרבה יותר מהר ממך, שלא לדבר על משכורות טובות יותר. עכשיו - כמו שאת מכירה את עצמך: האם מצב כזה יפריע לך בעתיד, או שזה משהו שאת יכולה לישון איתו בשקט? לשיקולך.

בניגוד לאילת .... ../images/Emo103.gif

מאחר וכיום המצב הכלכלי מאפשר ומאחר ולדעתך <כך כתבת> ההזדמנות ללמוד לא תחזור אז השקיעי את זמנך בלימודייך

../images/Emo91.gif../images/Emo27.gifמאיה ../images/Emo63.gif../images/Emo91.gif

מאיה, במשפט קצר- אל תחמיצי את ההזדמנות ללמוד. בגרות היא רק תחילתה של דרך, במיוחד לאור הערתך בדבר מצבך הכלכלי המשופר. מנגד, האם את מודעת לעובדה שניתן להירשם ללימודי תואר ראשון מעל גיל 30 גם ללא בגרות. למען עצמך, המשיכי ללמוד ושלחי לנו צילום של תעודת הגמר שלך לכשתסיימי. תצטרכי עידוטד, אנחנו כאן

למעלה