אולי לשונדה יש אלצהיימר? (סוג של ספוילר?)

Subi777

New member
אולי לשונדה יש אלצהיימר? (סוג של ספוילר?)

רק לפני כמה עונות היה את הפרק WHAT IF, שבו קיבלנו הצצה לאיך היו נראים החיים אילו ריצ'רד היה עוזב את אדל בשביל אליס.
מעניין שלפי אותו פרק גם אם זה היה קורה עדיין מגי הייתה נמסרת לאימוץ? הרי מגי בכלל לא הופיעה שם.. גם לא באזכור. ולפי העובדה שמגי צעירה ממרדית' ב 5 שנים ומתקדמת יותר ממנה בקריירה רפואית זה אומר שבאותו שלב מגי כבר הייתה אמורה להיות בתת התמחות שלה.

האנטומיה הפכה ליותר מידי טלנובלה מוזרה שנבנת כטלאי על גבי טלאי בלי קו עלילה ומחשבה קדימה.

יש בזה משהו...

לגבי החלק השני שמגי מתקדמת ממר' יותר-לא הייתי אומרת. היא ב LEVEL שלה.

Subi777

New member
היא לא..

מרדית' גם אמרה באחד מהפרקים האחרונים בשיחה עם מגי, שמגי צעירה ממני ב 5 שנים ומתקדמת ממנה.
שימי לב שמגי היא HEAD OF CARDIO, מרדית' היא FELLOW.
אומנם בסדרה לפעמים מטשטשים את הגבול ונותנים לFELLOW להיות ראש מחלקה או מציעים אבל גם שם זה ליחידי סגולה כמו כריסטינה. בפועל, יש הבדל משמעותי מבחינת נסיון וותק.
&nbsp
בכלל בהקשר הזה כל הסדרה הזאת מוזרה, הגבולות שבין הדרגות הרפואיות שם מטושטשות לגמרי וכל מחלקה היא בעצם בנאדם אחד, חוץ מילדים שיש את רובינס וקראב.

paprika88

New member
בנוגע לגיל-

למרדית לקח זמן להחליט שהיא רוצה להיות רופאה, היא עשתה טיול באירופה ועוד כל מיני.
&nbsp
בכל מקרה, אפשר למצוא אין ספור "חורים" כאלה בתולדות הסדרה. בוא נגיד, שמבין כל התחלואים שמאפיינים את הסדרה בעונות האחרונות, זה הכי פחות מפריע לי

gal2555

New member
בכל מה שנוגע לwhat if

זה היה חלום של מרדית'. אז הכל היה מבוסס על הידע והמחשבות שלה.
אני כבר לא צופה בסדרה אז אין לי מושג לגבי השאר.
&nbsp

Subi777

New member
לא נראה לי שאם זה החלום של מרדית'

אז ביילי הייתה רכרוכית, מרדית' מעולם לא הכירה אותה ככזו.

למעלה