אולי תתחילו להצביעה?!

belindush

New member
אולי תתחילו להצביעה?!

היי מה קורה?? אני חדשה פההההה.. קודם כלל..אני רואה פה מלא ויכוחים ומריבות..למה?! עזבו אותכם שטויות.. זה פורום כדי להגיד דברים טובים לדבר על הגיים בויז על השירים ביצועים.. וכל זהה.. לא כדי לריב!! אז דיי!! אל תשכחו שהבויז רואים את כל התגובות האלו אחר כך!!.. אז מספיקק!!.. אני לא חושבת שזה יהיה להם נעים להיכנס לפורום הרשמי שלהם, ולראות את כל המריבות האלהה.. אז בבקשה מספיק!! את הויכוחים בניכם תסדרו באייסי או בכל דרך פרטית אחרת ולפא בפורום שלהם ועוד בפורום הרשמי!!.. אני מקווה שתכחו את המכתב הזה לתשומת לבכם! ביחווווווששששששש מיי לייף אוהבתתת אותךךךךךךךךךךךךךךךךך

TOUSH

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

תהני
צודקת במיליון אחוז דיי לויכוחים ולמריבות

כנסי בלינדוש

"יהיה להם נעים להיכנס לפורום הרשמי שלהם," מאמי זה לא הרישמי .. הרישמי זה : http://www.5gameboys.com/

TOUSH

New member
אני לא מבינה מה נסגר איתכם../images/Emo35.gif

אביחי שרון אושרי אדם וערן מודעים לפורום הזה
והם יכתבו גם כאן
מזה משנה בעצם אם זה הרישמי או לא..אני לא מבינה אותך
דיי כבר טחנו את הנושא..את רוצה לדבר איתי על זה דברי בפרטי לא צריך להציף את הפורום בהודעות כאלה וקטילות מעצבנות

כנסיי

1. זה לא קטילה 2. זה באמת לא הרישמי כי שלנו נפתח לפניכם וכל הקטע שהיה אם זה ממש לא יפה 3.זה משנה !!!

TOUSH

New member
זה כן...

נכון ששלכם ניפתח לפני... אני גם הייתי רשומה שם..והוא תמיד יהיה הראשון ומגיע לכם צל"ש על זה בשיא הרצינות
אבל לא צריך לריב יאללה סולחה

belindush

New member
אבלל..

אבל רשום באתר: WWW.GAMEBOYS.CO.IL שזה הפורום הרשמי!! =\

TOUSH

New member
טוב...

אין לי כח לריבים האלה.. את לא רוצה לכתוב פה אל תכתבי...

יאללה איזה צומי../images/Emo70.gif

מה הקטע שלך לכתוב פה אנ'לא מבינה?! אני בעד רעות אם לא בא לך לכתוב פה אז אל תיהי פה!!

אז מה?!

פסדר קלטנו אבל מה אתן מאשימות אותנו?! אנחנו לא אשמות שסגרו לכם את הפורום ועכשיו זה הפך לרשמי?! מה הקטע אני לא מבינה?!

Taltul2911

New member
מי שבנה ת'אתר ה-ר-י-ש-מ-י

בטוח יודע מה הפורום ה-ר-י-ש-מ-י.. כל אחד יכול לבנות פורום ולהגיד שהוא הרישמי.. אז צאו מזה..

מזה משנה לפני כמה זמן זה נבנה?!../images/Emo4.gif

רשום באתר הרשמי שלהם שזה הפורום הרשמי ומי שבנה את הרשמי יודע יותר טוב, יותר מכל אחד פה שזה הרשמי.. ולפי מה שהבנתי גם רוברטו החליט כך,אז זה הרשמי. חאלס לריבים. ממש לא צריך לריב על זה,במקום זה- אנחנו צריכים להתאחד!

כנסיי

תחשבי מה שבא לך ... זה סתם תפוזבל .. כשתכנסי ותראי כמה הודעות יש שם של הבויז .. וכמה זמן הוא כבר בנוי תדברי ..טוב?..

למעלה