אולמרט בעננים

אולמרט בעננים

איפה הבן אדם חי? הבדיחה הכי עצובה ששמעתי זה מה שהוא אמר היום שישראל היום במצב הכי טוב מבעבר ואני תמה האם יש לנו אידיוט גמור בשלטון? האדיש הזה לא מבין שהמדינה בפני חיסול מצב שלא היינו בו מעולם והוא מתרברב כדרכו על דברים לא מציאותיים זה מזכיר את הבנאדם שנפל מהקומה ה30 וכשנמצא בקומה השמינית שואלים אותו מה המצב והוא אומר בינתיים אני בלונה פארק זה כיף חבל הזמן ולא מבין שעוד שניה הוא יהיה באמת לונה פארק הוא יהיה המסילה של הרכבת הרים מתחת לרכבת נכון שאין היום פיגועים כמו בעבר אבל זה לא מסמן אף שיפור תוך שנה אנחנו נהיה מול איראן אטומית שכשיסתובב להם הסעיף הם ישלחו לפה אטום ויגמרו אותנו אני לא אומר שצריך להפחיד צריך להרגיע אבל לא לשקר את הציבור שהמצב טוב בזמן שהמצב בכי רע! אולמרט במקום לקשקש ולסתור את עצמו פעם הוא אומר שאיראן היא היטלר ופעם אחרת שזה לא כזה גרוע בקיצור אולמרט אלוף בלסתור את עצמו הוא צריך במקום לדבר לעשות לפתוח מלחמה נגד איראן ואז ארצות הברית ודאי תתערב ותחוסל המפלצת הזאת ששמה איראן המוסלימית אם נמשיך לחכות אז נחכה ונחכה עד שאיראן תהיה באמת מסוכנת ואז היא תפתח במלחמה ו``תשחרר את פלסטין``! אני לא יודע למה הם מחכים שם זה נראה שאולמרט מחכה למשיח הוא מחכה עד שישלחו לפה במתנה מאיראן אטום ואז הוא יראה להם מי הוא (הוא יהיה כבר בקבר)

למעלה