אומנות השרשור

אומנות השרשור../images/Emo60.gif

שרשור זה נועד לכל אלה שעדיין לא יודעים שרשור מהו
ולכל החדשים פה בתפוז שלא מבינים.. אז מזה בעצם שרשור
שרשור נועד בעיקר כדי לא לעשות בלאגן בפורום בפתיחת הודעות חדשות ולשרשר כל דבר במקום!! כשאנחנו מסתכלים על הפורום, הוא נראה לנו כרשימת נקודות כתומות, וכותרות ליד, וגם (תלוי איך כיוונתם את הפורום, על כך בהמשך) נקודות כחולות מתחת עם כותרות. הנקודות הכתומות, מבהירות לנו איפה מתחיל נושא חדש. נקודות כחולות בעצם אומרות לנו שזה תגובות. המקרא המלא של הסימונים נמצא בתחתית כול דף של הפורום. אז איך בכלל משרשרים
לשרשר פרושו פשוט להוסיף תגובה להודעה שאתה רוצה לשרשר אליה. אם תרצה לשרש יותר מהודעה אחת, שרש להודעה ששרשרת קודם, ואז חוזר חלילה. כשתסיים תראה שיצרת מעין מדרגות מההודעות. למשל אני פתחתי הודעה חדשה על זה שאני חדשה:
: היי אני חדשה מי שרוצה להגיב לי צריך לשרשר אליי ולא לפתוח הודעות חדשות: למטה יש הוספת תגובה ואתם פשוט צריכים ללחוץ על זה ולכתוב את ההודעה. דוגמא:
:היי אני חדשה
:ברוכה הבאה
קצת על השרשורים-
שירשור
:
שרשור שנועד אך ורק לפיטפוטים וכל דבר אחר שלא קשור לנושא הפורום(במקרה הזה-גיים בויז)
מה זה נצל"ש
נצל"ש-ניצול שרשור-הודעה שלא הכי חשובה בעולם וזקוקה לשרשור חדש,בתוך הודעה כלשהי כותבים נצל"ש או נ"ש ואז פשוט כותבים את ההודעה. **הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ללחוץ מתחת להודעה על הדבר שנקרא 'הוספת תגובה'
אם לא הבנתם, הדבר הכי קל שיכול להסביר לכם את זה זה התמונה הזאת
משם כבר תדעו הכל.. מקווה שעזרתי
קרדיט ענקי לפורום רוני ופורום נטליה אוריירו!!!

the h s

New member
תודה!../images/Emo45.gif

אני אישית לא צריכה את זה אבל לא נורא. הרגע לא ידעתי לאן לשרשר.. חח..

למעלה