אוףףףףףףף שוב פעם מריבה

misty10

New member
זה משמע כמו חוק מרפי...

כל פעם שיש יום האהבה, יום הולדת, חנוכת בית... יו ניים איט... יש לנו מריבה גדולה... הפעם האמת שבן זוגי צודק בחלק גדול מהעניין... וההסבר הוא כזה: כשהכרנו אני אמרתי לו את האמת עלי: אני מתנהגת כמו גבר, מגיעה הביתה מהעבודה לא מעניין אותי אם יש כביסה, כלים בכיור ועוד... הוא בדיוק הפוך ממני... איךש הוא מגיע הביתה זה ממש כמו אנרג'ייזר של נקיון וסדר... יש לנו מצב עכשיו שהייתי די בדכאון, ולא היה לי חשק לעשות כלום (על זה אני מעדיפה לא לפרט) ואני כל היום נמצאת במחשב או במיטה... וכשיש עבודה (היום אני עובדת מהבית) אני קמה לעבוד... אז הוא מתעצבן כשהוא מגיע ורואה שלא עשיתי כלום והוא אחרי יום עבודה צריך לבוא ולעשות הכל או כמעט הכל... אתמול הוא הגיע והיו שתי ספלים וצלחת בכיור... ישר עשה פרצוף... הפלאפון שלי נדפק, והיה לי עבודה אז הוא הלך לתקן את המכשיר ואני נשארתי בבית (בנתים שטפתי כלים, וגם קיפלתי כביסה ועשיתי עוד כמה דברים) והוא התעצבן כי יכולתי לעשות את זה לפני שהוא בא והתעצבן... ובבקשה לפני שאתם אומרים לי שהוא צודק, אני הראשונה שמצדיקה אותו...

לא התכוונתי להגיד עליו כלום.

יכולת לעשות את זה? כי הרי לא עשית - ואני בטוחה שזה לא היה בכוונה כדי שהוא יתעצבן - נכון? אז כנראה שמסיבות שלך לא ממש יכולת לעשות. נסי להסביר לו את זה. כשאת יכולה - את עושה , כי הרי לא בא לך שהוא יבוא ויתעצבן -נכון? ונסי למצוא דברים שאת יכולה לעשות בבית כדי שתהיה שוויוניות מסוימת בחלוקת העבודה בניכם בבית. ותזכירי לו - שאתם הפוכים, את לא מרגישה רע עם כלים בכיור, הוא כן ולכן אתם צריכים למצוא דרך ששניכם תרגישו טוב עם האופי בו אתם מתנהלים אבל תתחשבו גם באחר למען הזוגיות שלכם.

misty10

New member
לפעמים כשנמצאים בדכאון...

יכול לקחת כמה ימים וגם כמה שבועות שפשוט נמצאים במיטה ולא עושים כלום... אני יודעת שזה לא פייר בשבילו, אבל זה לא פשוט גם בשבילי...

אטיוד5

Active member
כמה כלים בכיור זה לא "צריך"

פעם גרתי עם אחת שהיתה עורמת אותם בכיור במשך שבוע-שבועיים. וגם אם צריך, מי אומר שזה תפקידך? מה, רק בגלל שאת בבית ויכולה לעשות את זה? אז מה? לא בא לך, וחוצמזה דווקא כן עשית כמה דברים. תגידי לו יאללה יאללה, או שתתפסי אותו ישר בכניסה ולפני שהוא מספיק להפעיל את האנרג'ייזר שלו במטבח, שיראה לך איך הוא מפעיל אותו בחדר השינה. תאמיני לי, הוא כבר יעשה פרצוף אחר.

misty10

New member
תודה על העיצה האחרונה...

לצערי הוא לא גבר כזה... שאם מראים לו את המיטה הוא שוכח הכל, הוא צריך שהכל יהיה מתוקתק לפני שמגיעים למיטה... אני מהסוג הזה באמת שעורמת כלים בכיור עד שאין ברירה כי הכל ממש הכל בכיור... שמחה לגלות שאני לא היחידה. המשך יוםמקסים

shavririt

New member
רק הערה קטנה..(או הצעה)

כיוון שסיפרת שיש לך ימי דיכאון שבהם את נכנסת למיטה ולא יוצאת ממנה זמן ממושך.. אז אולי כדאי לך לבקש איזו עזרה (טיפול או כדורים או שניהם במקביל) כדי להגיע ליציבות נפשית ורגשית. זה יעזור בכלל ביחסים ביניכם וגם בכוח והמרץ שלך לחלק את היום בצורה נכונה וכך להגיע לשיתוף פעולה טוב יותר עם בן זוגך. ואולי גם לעבוד עם בן זוגך יחד בחלק מהעזרה כדי לשפר את הזוגיות.

misty10

New member
תודה... אבל זה לא משהו שישאר

ברגע שמשהו קטן יסתדר זה פשוט יגמר... מוכנה ללפרט באופן פרטי ולא בפורום... תודה

למעלה