אוף, איזה משעמם...

N i X

New member
אוף, איזה משעמם...

גם אין בנות בפורום,
גם אין שאלות... ;\

kensaggy

New member
מממ...

בקשר לבנות אין מה לעשות
בקשר לשאלות, אני לא יענה לאף שאלה כל השבוע (או בכלל), טוב? ככה לך יהיה על מה לענות
רוצה? -חן.

N i X

New member
ואת מה אתה תעשה? ;\

חוץ מזה שלא כל יום אני משתעמם עד כדי כך שאני מבלה כל דקה בפורום הזה ;) זה רק היום... ואתמול... אבל מחר אני כניראה לא אהיה ליד המחשב בבית אח"צ... ולפני הצהריים אני ישן ;)

N i X

New member
ואגב, עוד סיבה ללמוד ASP:

יש להם בנות בפורום!

N i X

New member
בעצם הלכתי לשאול אותם בקשר לבנות...

למה לא כזה בטוח שיש...

N i X

New member
הם אומרים שאין להם הרבה...

רק איזה 2... אז לא שווה. נשארים עם PHP!!! ;)

phntm

New member
3 סיבות למה ASP לא שווה

40% מהאתרים ניתנים לפריצה שפוטה, כל זה בגלל שהדוגמאות לתכנות database לא הראו איך להתמודד אם הבעיה.
מלמדים את זה בבית הספר.
בנות מתכנתות. nuff said'

N i X

New member
היי!!! we want girlz to program php

רצוי בנות מהדרום... בנות, הICQ שלי זה 41972346

N i X

New member
וגם כאן...

אני חושב שעכשיו אזוז לראות TV או משהו...

kensaggy

New member
אז בבקשה...

הפורום שלך, אני רק צופה מהצד וכועס על מי ששואל על מערכות מוכנות ואתה עונה לכל השאלות האמיתיות
. -חן.

N i X

New member
מחר אני לא כאן רוב היום...

אז אתה גם תצתרך להבריץ לאלה ששואלים דברים לא קשורים, וגם לענות על שאלות... באסה לך ;)

Me¥tal

New member
אנשי הפורום היקרים, הנני.

לפי הפעם האחרונה בה בדקתי - אני בת. אני יודעת מה זה PHP, באופן שטחי וכללי מאוד. פעם לימדו אותי מספר פקודות, לרוע המזל אני לא זוכרת אפילו אחת. רוצים להשתחוות?

kensaggy

New member
*משתחווה*

איזה גאווה! יש לנו בת בפורום! whooohoo!! את יודעת שאם את רוצה ללמוד PHP כאן זה ה-מקום
גם אנשים בעלי ידע וגם נחמדים .. כיפאק הי ל PHP
NIX, אתה פשוט מצחיק אותי...זה באמת הרג אותי : * מוגש מטעם האגודה לקידום בנות חמודות לבנים שיושבים כל היום מול המחשב. אבל כל הכבוד על היוזמה! -חן.

N i X

New member
אתה רואה?!

מה קצת מאמץ והומור יכולים לעשות? להביא לנו בת לפורום! ;) ***הלילה אני אלך לישון בסיפוק, שהצלחתי לשנות משהו! ;)

למעלה