אוף! היום התחיל ברגל שמאל

אוף! היום התחיל ברגל שמאל ../images/Emo7.gif

היום היתה לי הזרעה בבוקר. כן על השבוע הראשון של הלימודים. דיברתי עם המורה הנוספת שאיתי בכיתה וסיכמנו שאני יגיע בערך ב10:00 אחרי הזרעה ולא נגיד כלום למנהלת. קמנו בזמן, אישי היקר הוציא זרע לכוסית, והיינו בדרך למעבדה בביקור חולים כדי למסור. ואז הגיע המחבל ופוצץ את עצמו בדיוק בכניסה למעבדה. למה לא נדפוק קצת גם את הילודה??? ניסיתי לעבור את השוטרים, ממש בכיתי להם שאני חייבת להגיע למעבדה, אבל אין עם מי לדבר. בסוף הצלחתי ללכת מסביב, אחרי שרצתי 20 דקות הצלחתי למסור את הזרע. הגעתי למרפאה ומתברר שיש עוד סטז´ר, והוא יעשה לי את ההזרעה. התעקשתי שאני רוצה את הרופא שלי והתנו לי את זה בכך שאני יחכה עוד 20 דקות. כבר היה 10:30, אני כבר באיחור. בסוף הסטז,ר ניסה. 10 דקות סבלתי כאבי תופת, אחרי 10 דקות הוא אמר טוב אני לא מצליח נקרא לרופא. אחרי 10 דקות של כאבי תופת לשווא, הרופא הזריק לי בדקה!!! ובנוסף לכל זה הזקיקים הפסיקו להתפתח בגודל 17 מ"מ והם בצד שמאל, איפה שאין לי חצוצרה. אוף אוף אוף. פשוט בא לי לבכות. זהו חמר אני לא מוכנה לעבור עוד הזרעה. זה השבוע הראשון ללימודים וגם ככה אין הרבה סיכוי. ואנחנו קבענו פגישה עם הרופא כדי להכנס לועדה של IVF. מקוה שאני אצטרך רק אחת כזאת. שרה המיואשת

באבו

New member
אוי שרה.... ../images/Emo4.gif

הצלחת להרתיח אותי עם הסיפור שלך....
יו, אני ממש מרגישה את העצבים בבטן, והורידים בראש בולטים.. הסטאז´ר הזה - לעזזל, מה הם חושבים שאנחנו בובות?? או עכברי מעבדה? אם הוא לא בטוח בעצמו, שילך להזריע עכברה.. והפיגוע - כאילו הכל מתוכנן.. אבל אין דבר, מתוקתי
- את יודעת שאומרים שכל עכבה לטובה... ובעזרת ה´ שגם לא תזדקקי להפריה... ממוש, שיהיה לך רק טוב
ושהיום הזה יהיה היום הכי גרוע בכל המקרים שלך, ומפה רק תצליחי... באבו

הכי מעצבן זה שזה לא פעם ראשונה

ידוע שיש לי רחם בעייתי, ובפסח שעבר היה סטאז´ר אחר, באמת מקסים אבל מה לעשות חדש. והוא לא הצליח להגיע לרחם, ואני התלוננתי. הגענו להסכם שרק הרופא שלי יעשה הזרעות. ההסכם נשבר כשהיה רופא אחר, אבל הוא היה מיומן והצליח אז סיכמנו שרק רופאים עם ניסיון יזריעו אותי. הם שברו את מילתם

באבו

New member
עכשיו אני יותר עצבנית.. ../images/Emo46.gif ../images/Emo46.gif

ממש מרתיח!!!! אם זה לא היה נושא כ"כ אישי, הייתי ממליצה לך לפנות לגדעון רייכר..
מתוקה, מאחלת לך ששהזרעה הזו תצליח.. ואם לא, אז הבאה אחריה בטוח תתחיל ביום שמש יפה, עם הרבה הצלחה ומזל....

נועם@בת

New member
רוצה לראות את הצד החיובי של הענין?

תארי לך שהייתם מגיעים לשם קצת יותר מודקם ופוגשים את המחבל?
אני זוכרת שהפחד הכי גדול שלי בדרך להשבחה היה שנתקע בדרך. בפורום ביואל היה טאגליין (של אודיל אם אני זוכרת נכון) שבו היא סיפרה איך היא עברה לנתיב תחבורה ציבורי כדי למהר, ועצר אותה שוטר. אחרי שהראו לו את הכוסית, הוא נתן לה ליווי משטרה כדי שתגיע מהר. הכי מרגיז זה לשמוע ששוב סטז´ר עשה לך את ההזרעה. אין שום סיבה שבעולם שנסבול. נקווה שלא תהיה פעם הבאה, ולא תצטרכי להתעקש יותר לקבל טיפול רק מרופא. תחזיקי מעמד חמודה ולפי המקובל פה, את בהריון עד שלא יוכח אחרת
נועם

למה כשאני הראתי את הכוסית הם אפילו

לא נתנו לעבור. חוץ מזה התקשרו מהמרפאה יעצו לי על חופשה מהחודש. הם אמרו שאין טעם להזרעה נוספת, גם ככה הסיכויים קלושים. ואמרו "בחודש הבא נוסיף עוד משהו" הם לא נותנים סיכוי להריון החודש.

אולה *

New member
מיואשת יקרה שלי

אני רוצה לתת לך
ענק וקצת לעודד. אולי העובדה שהכל התחיל הרגל שמאל דווקא יעיד על כך שיגמר ברגל ימין. היו כבר סיפורים דומים כאן, ואפילו היתה מישהי שעשתה תאונת דרכים בדרך לבית חולים, ודווקא הטיפול הזה הצליח לה. אז אני אחזיק אצבעות שלא תצטרכי יותר לסבול מהסטז´רים, כי הפעם זהו זה.
אולה.

יפית@

New member
שרה´לה מצטערת לשמוע שכך התחיל היום ../images/Emo4.gif

שלך , אני מקווה שלמרות כל מה שעברת הזקיקים בצד הלא נכון המחבל הדפוק שבגגלו רצת 20 דק´ ובסופו הסטאז´ר הלא מיומן, הכל יבוא על מקומו ובעזרת השם שלא תצטרכי להגיע לIVF אבל אם כן שיאשרו לכם מהר מאוד ושתעברי רק אחת לא יותר, אמן. אוהבת ומחזיקה לך אצבעות ושולחת לך מלא חיבוקים

איזה יום! ../images/Emo46.gif

יש ימים שהם פשוט בלתי נסבלים. חבל שאי אפשר לתלוש אותם כמו שתולשים דפים מלוח השנה. אני מצטערת שהיה לך בוקר כל-כך מרגיז ולחוץ. מקווה שתקבלו מהר את האישור ל IVF ושתקבלי סוף סוף את התינוק שמגיע לך...

שרה אימנו...

..."גם עקרה ילדה שבעה ורבת בנים אומללה"...את אמנו ולא נוותר לך להיות אמא לא נוותר לא פשוט המצב... אני מאמינה בהסכמה מלאה עם נועם שיכל להיות יותר גרוע יחד עם זה חשבתם קצת על פגרה?אולי זה קצת יצנן את הבעסה ויתן זמן להרגע ואח"כ לחשוב מה לעשות וכו´ וכו´... אני שולחת לך חיבוק גדול גדול עם נשיקות...

יפעתי&

New member
אוף שרה, זה לא פייר, ../images/Emo46.gif

גם לעבור את כל מה שאנחנו עוברות וגם שהכל ברגל שמאל... אני מקווה שאולי אולי בכל זאת זה יקרה ותני צאנס לעוד הזרעה, אולי זה זה?????

חייבת כתף לבכות עליה ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif

יש ימים כל כך עקומים, שהופכים אותך עוד יותר עקום ורגיש. אני גרה על גבעה עם עוד שישה זוגות, כגע אנחנו עושים מסיבת פרידה משני זוגות שעוזבים אותנו. כולכם יושבים שם, הגברים מדברים על נשק, הנשים על ילדים. ורק אני עם עצמי עומדת בצד ובוכה. למה אני לא יכולה לדבר איתם על חיטולים, על מוצצים, על תינוק שבוכה בלילה. הם יושבות ומקטרות על העול. מתי גם לי יהיה כזה עול. מצטערת שאני רק מקטרת ובוכה. אתם היחידים שמבינים אותי.

הרמוניה

New member
שולחת כתף מרופדת

אני כל כך מכירה את הימים האלה שנראה שחוץ מללכת לישון ולחכות שיעברו אין מה לעשות. אני מאוד מקווה שלילד שיוולד לכם יהיו לכם כמה וכמה סיפורי קרבות לספר... תחזיקי חזק הגל הזה יעבור
הרמוניה

עמית@

New member
שרה ../images/Emo10.gif

יום כזה נורא, איך שהתחיל ואיך שנגמר.. מנסה לתת לך כתף, אני לא יודעת מה לומר לך פרט לכך שזה יקרה, נראה ליח שלמקרה שלכם מתאים IVF , זה יבוא- ואז תדברי על חיתולים עד שימאס לך. מה אני אגיד לך, לאחרונה נדמה שאין חלק בעולם (טלוויזיה, פרסומות, עיתונים וסתם ברחוב) שלא עוסק בתינוקות, ויותר מזה, שלא עוסק בדרך שבה הם נולדים (ובעיקר כשזה לא הולך קל) אז אני מבינה את תחושת המצור שלך. תחזיקי מעמד - נשקי את קיסקה בשמי

anat eitan

New member
כואב לי לשמוע. הבעיה אצלך מתעצמת

מכיוון שאת גרה במעין "קומונה" של אנשים , והנושא המדובר , ה"בון טון" הוא אכן ילדים , ילדים ועוד ילדים - ורצוי כמה שיותר. אם היית נמצאת במקום שם יש לאנשים עוד תחומי עניין שמתאימים לך כנושא שיחה - היה קל יותר. אני מאמינה שאפקט הלחץ החברתי גם גדול יותר במקרה שלך , כי כאמור האדם הוא לא רק תבנית נוף מולדתו אלא גם מושפע חזק מאוד מהסביבה המיידית המקיפה אותו. סוזינקה , אין לי מילות ניחומים. קשה לך נורא , אני יודעת. לעניות דעתי הבלתי קובעת מקום מגורים אחר היה מקל עלייך את ההמתנה לתינוק , שזוהי רק שאלה של זמן עד שיגיע. ענת.

יפעתי&

New member
אוי שרהלה, איזה יום נפל עלייך ../images/Emo24.gif

מציעה לך כתף מרופדת ועוד אחת וגם חיבוק ענקקקקקקקקק
וכל כך מקווה בשביך שתהיה לך שנה טובה ומתוקה...

המחייך

New member
מיצטער ../images/Emo7.gif

אתמול בערב אני לא שמתי לב שאת הירגשת בחוץ שלא היתי איתך אני רוצה לבקש סליחה ולהגיד לך שאני אוהב אותך ואני תמיד איהיה הכתף שלך כל פעם שתירצי אוהב אתך מאוד מאוד בעלך

למעלה