אוף
רק עכשיו גיליתי שיש

Veganiny J

New member
אוף ../images/Emo10.gif רק עכשיו גיליתי שיש

רק חמש עונות. שלום לכולן/ם, אני צופה בQAF עוד לפני שזה שודר בארץ - חבר גיי שלי ממיזורי היה שולח לי קלטות עם הפרקים. עכשיו אני בפרק החמישי של העונה האחרונה ואני לא רוצה שזה ייגמר
אז תגידו לי - אם החבר'ה לא יצליחו לנסוק בקריירות החדשות שלהן, יש איזשהו מצב שיהיה קאמבאק - סליחה!! - Return?

gilriv

New member
גייל הרולד עוסק עכשיו בלשחק

תשמעו כי -בחוק וסדר-מדור מיוחד בערוץ הראשון הוא יופיע וישחק כשחקן מאוד משכנע וז יקרה בפרק הממש אחרון במדור מיוחד ערוץ1 כל ימי שלשי בשעה 11.00 בלילה
עוד 8 {פרקים להישתתפות גייל ,הלוי הוא בראיין קיני

gilriv

New member
////////

התמונה הזות זה.. .כשהוא היה בסידרה מNBC חוק וסד מדור מיוחד {אני חושב יש לו, משקפיים לסצינה משכנעת

ellen D

New member
אני חושבת שאתה צריך להיות המנהל

של הפורום הזה..:) נראה לי אפילו המנהלת לא באה לפה יותר שזה חבל

gilriv

New member
אני גם לא בא -כי הסידרה נגמה למעש

-?אבל יש לי התחייבות לחלק מיו הסדרות -שבריאן יופיע בקרוב אני הייתי פה ועזרתי למנהלת כל הזמן -כי יש לה הרבה עבודה אז אני בה מדי פעם לפה - אבל לדעתי הסידרה נגמרה בכבוד
ויהיה עוד סדרות שמרמזות על הומואים ןלסביות לדעתי שתבוא סידרה תואמת לזה ,אפשר מדי פעם להחליף נושא ?

gilriv

New member
כולם לא קשור ?אבל יש ערוץ אנימצי

של יפן
וזה בYES מספר {28} אני ממליץ אני רואה הזה יש כתוביות בעברית {כי זה מיפן יש שם אנימציות טובות ,תיכנסו לפורום ותדברו גם בכבלים שמעתי שיש גם ?נכון ------------------------------------------------------------------

למעלה