אוף

ש ש ש ש ש

New member
אוף

עשיתי לא מזמן מבחנים לשחקים, חולה :( זה היה התאריך האחרון ואמרו לי לבחור לעשות או לא, ושלא יהיה לי מועד אחר לעשות, ושהם לא יכולים להתחשב בזה. עשיתי את המבחנים עם כאבי ראש, כאבי בטן וחום.(היה לי וירוס חזק בבטן שבוע וחצי, המבחנים היו ארבעה ימים אחרי שזה התחיל, שכל הימים האלו הייתי בבית ולא יכולתי לזוז כמעט מהמיטה.. :'() הרגשתי שלא הלך לי טוב, כי הייתי תשושה מאוד וחלשה מאוד, והיה קשה לי להתרכז חזק.. ואמרו לי שעברתי את המבחנים הראשוניים, כל כך שמחתי, ואז אמרו לי שזה לאעמ.. ומתגליותי, לפי מה שנאמר בפורום, אעמ זה מסלול לא טכנולוגי ויותר מדעי המדינה והפקת ידיעות מודיעיניות.. הדבר היחיד שאני אוהבת ללמוד בביה"ס זה מתמטיקה, פיזיקה, מחשבים.. כל כך רציתי לעשות משהו עם מתמטיקה בצבא ועכשיו אין סיכוי.. מה גם שאני בכלל לא טובה בביה"ס בכל מה שקשור בהיסטוריה ובשאר המקצועות ה'הומניים'.. ואין לי מה לעשות בנוגע לזה, אני מתוסכלת. למה הייתי צריכה להרגיש כל כך רע במבחנים? למה דווקא אני נפלתי על המועד האחרון של המבחנים האלו? אוף. :(

dod_basim

New member
לא נורא

אם מיינו אותך לשחקים...כנראה שאת בן אדם איכותי. בטח ימיינו אותך למשהו אחר ומעניין הרבה יותר. חוץ מיזה מה רע לגוון?

למעלה