אופן תשלום הסכום שהוחלט בביהמ"ש

lastiger

New member
אופן תשלום הסכום שהוחלט בביהמ"ש

היי, היה לי דיון בבית משפט לגבי תביעה שלי נגד חברת ביטוח , והוחלט על סכום של 2000 שקל שעלי לשלם לחברת הביטוח. איך בדיוק אני משלם את זה? שולח צ'ק? תשלום בדואר? העברה בנקאית? אני צריך לקבל איזה אישור על זה? המון תודה

lastiger

New member
מקפיץ-מישהו יודע איך משלמים את גזר הדין?

אני לא מצליח להשיג את חברת הביטוח כי זה חג, ואני צריך כבר לשלם לה את מה שנקבע בבית משפט. מישהו יודע איך משלמים? בנק הדואר, צ'יק בדואר, או דרך אחרת תודה רבה

istvl

New member
אני לא חושב שאתה צריך למהר

תמתין עד יום ראשון הקרוב ואז תדבר עם חברת הביטוח כדי שהדברים יהיו הכי ברורים עבורך . למיטב ידעתי אתה אמור לכתוב שיק ( לדאוג לצלם עותק של השיק ) עבור חברת הביטוח ולשלוח בדואר רשום בלבד . בכל מקרה חבל שהמתנתה עד לרגע האחרון אבל לשלם את זה בעוד כמה ימים זה כבר לא ישנה כל כך . זו דעתי האישית אני מקווה שיתנו דעות נוספות בפורום . בהצלחה ויום טוב.

lastiger

New member
תודה:) יש קנס על איחור של מס' ימים?

ניתנו לי 30 יום לתשלום, ובטפשות שכחתי מזה...יש לי עד ה-4\5 לחודש...היום ה-2, אפשר לחכות עד יום ראשון? יש קנס? שוב תודה:)

istvl

New member
אם הקנס זניח אז זה עדיף

העיקר שהתשלום יעשה בדיוק כמו שחברת הביטוח דורשת וכדי שלא יהיה לך בלאגן אחר כך. זה מה שהכי חשוב לדעתי.

only god

New member
מכיוון ה4 או ה5 יוצא חג או יום שישי

לא יוכלו להגידלך לשלם ביום זה. ולכן הביצוע נדחה ליום העבודה הקרוב ביותר. שכן אי אפשר לקצר לך את הזמן שקבע השופט בפסק הדין ולכן אין ברירה והוא יתארך בעוד יומיים. אין קנסות וכנראה שלא יקרה כלום. הדבר היחיד שחב' הביטוח תוכל לעשות זה לפתוח ביום ראשון בשעה 7:00 בבוקר (או בשעה שהם פותחים) תיק בהוצל"פ. מה שכל הנראה לא יקרה. אלא אם כן מישהו בחב' הביטוח נפל על הראש. בכל מקרה - בלי לחץ ביום ראשון תתקשרי אליהם ותבקשי להסדיר את החוב. אם צריך את יכולה לבקש מהם לשלם בתשלומים כי אין לך. יש סבירות גבוהה שהם יסכימו מכיוון שעדיף להם לקבל את הכסף בתשלומים מלא לקבלו כלל ולהסתבך עם הוצאה לפועל. בהצלחה

למעלה