אופנה מלאה לרזות- מישהו מכיר?

shira chan

New member
אופנה מלאה לרזות- מישהו מכיר?

שלום לכולן/ם! יש לי בעייה רצינית- אני צעירה ורזה אך לא מוצאת בגדים לטעמי. אני בסך הכל מחפשת בגדים שארגיש בתוכם בנוח, שיהיו זורמים, מבדים וגוונים בעלי מראה טבעי ושיהיו איכותיים. בכל פעם שחלוןראווה תופס את העין שלי מסתבר שמדובר בחנות למידות גדולות. כנראה שזה הסגנון שאני אוהבת, רק שאני ממש נמוכה ורזה והבגדים האלה נראים עליי כמו שק. האופציות היחידות שלי לבגדים נוחים זה או סגנון שאנטי, שהוא נחמד אבל איכות הבגדים בדרך כלל גרועה ובנוסף זה אוטומטית מקטלג אותך כמישהי שהרגע חזרה מהודו, או הסגנון הספורטיבי שתמיד נראה לי סינתטי ומכוער (אנחנו אמנם בשנות האלפיים אך עדיין לא חיים בחלל...). אני לא מבינה, רק למלאות מותר להרגיש בנוח ולנוע בחופשיות? כל השאר צריכות להסתובב בתוך קופסאות רק כדי להדגיש את המידות הקטנות שלהן? אם מישהו כאן מכיר מעצב או חנות המציעה בגדים בסגנון של מידות גדולות אך למידות קטנות יותר, אני אשמח לקבל פרטים. תודה
שירה.

sigalit33

New member
cotton../images/Emo45.gif

שלום לך שירה, נראה לי שברשת "כותון" תוכלי למצוא את מבוקשך- יש שם גם מידות קטנות יותר וגם גדולות, סגנון שאנטי וחופשי לדברייך אבל ברמה גבוהה ובאיכות טובה. המחירים בהתאם. אני מאד אוהבת הסגנון הייחודי שלהם. ממליצה לנסות. בהצלחה, סיגלית

sigalit33

New member
אני מכירה את הסניף ב"רננים", רעננה

נדמה לי שבמאמרים כאן יש קישור לרשימת הסניפים. בזמנו היה סניף ברח' ביאליק בר"ג, אבל אני חושבת שהוא נסגר. לא מזמן קיבלתי את הקטלוג אבל זרקתי אותו כך שאני לא יכולה לבדוק רשימת סניפים מעודכנת.

גם ברחובות יש, והדברים מקסימים

ולמיטב זכרוני יש גם באשקלון במשהו שנקרא קניון גירון.

יש כותון גם במלחה בירושלים.

יופי של בגדים רק קצת יקר. בתכל'ס יש גם בג'אמפ דברים נחמדים מאוד, ובסגנון יותר שאנטי אפשר למצוא פריטים (בודדים) כמעט בכל קולקציה (זארה למשל) בעקבות השתלטות מה שהם קוראים הסגנון של "פולקלור רוסי". ואט אבר.

החורזת**

New member
רשת פלאוורס. יש להם חנות

בעזריאלי בקומה הראשונה בערך מול הסופר-פארם.

שירה, לא כתבת מאיפה את, אבל

גם ברחובות יש פלאוורס - ויתרה מזאת, יש להם חנות עודפים עם מבצע של 3 פריטים ב-130 ש"ח. החנות מול קניון רחובות.

shira chan

New member
אני מכפר סבא

גם כאן יש פלווארס. פעם באמת הייתי קונה שם, רק שבשנים האחרונות, גם אם לא במוצהר, הם הפכו לרשת של מידות גדולות.נכנסתי לחנות שלהם בקניון ערים בכפ"ס לפני כמה זמן. הדברים היו נחמדים, אבל המוכרת ושאר הקונות תקעו בי כאלה מבטים שהרגשתי כאילו נכנסתי לטריטוריה לא שלי. אני אנסה שוב, אולי זה סתם היה יום לא מוצלח. ממש תודה, בכל אופן

למעלה