אופספרינג live?

Magma sXe

New member
אופספרינג live?

האם מישהו ראה את אופספרינג בהופעה (או הולך לראות אותם) אם כן איך היתה ההופעה? אם לא אז יש תיכנונים לעשות זאת בקרוב? (לי אין, אני אסיים ואז אם יהיה לי כסף אני אסע לחו``ל לראות אותם)

voodoo

New member
אני יכול לספר קצת...

למרות שלא הייתי בהופעה חיה ידידה שלי היתה באחת ההופעות שלהם שנערכה בלונדון ( סיבוב אמריקאנה ) בכל מקרה היא אומרת שזה מדהים ! אופפ אני רציתי ללכת !!! אבל מספיק להתבכיין עלי 8-p זב מה שהיה בהופעה ... בהתחלה הם דיברו הרבה עם הקהל ( חצי שעה לפחות! ) ונתנו שיאשלו אותם כל מיני שטויות, אח``כ דקסטר ניגש עם רשימה של שירים והקריא אותם לקהל ושינה לפי מה שהקהל ביקש הם ניגנו ללא קשר לשעה ( 14 שירים ) ודיברו מלא עם הקהל בין שיר לשיר ככה שזה ממש לא היה לחוץ להם והם לא מיהרו ... אחרי ההופעה רישמית היה צריך כרטיס VIP אבל נודלס העיף את השומר ונתן לכל מי שרצה להכנס ( כולל לנגן בגיטרה שלו!!! ) אז ידידה שלי הצתלמה איתם ודיברה עם נודלס והיא אומרת שהוא מזה מצחיק ובישן כזה ...מה שנראה לי די מוזר שאתה נותן הופעות מול 100 אלף איש ומתרגש שאתה מדבר עם מעריצים, עם דקס רון וגרג היא לא הצליחה לדבר כי הם רצו להתקלח ( והשאירו את הדלת פתוחה !!!) חחחחח איזה סרוטים בכל מקרה היא אומרת שזה ההופעה הכי טובה שיש! ואני מסכים ..אין כמו אופספרינג לייב!!!! אהה לצערי סיבוב ההופעות נגמר ותלאצי לחכת שנה וחצי או שנתיים לסיבוב הבא שיגיעו לאירופה כי הם תמיד מתחילים סיבוב הופעות בארה``ב ( שמעתי שיש סיכוי שהם יבואו לישראל בסיבוב הבא אבל זה היתה שמועה ...) -=voodoo=-

Sham 69

New member
בקשר להודעות שלך ..

אני יודע שאתה לא שם עליי זין בלה בלה וחרא כזה .. אבל תנסה לכתוב הודעות יותר קצרות

voodoo

New member
דווקא שמתי :cool:

חחחחחח! האמת סבבה אם זה מפריע אני אנסה לקצר ( זה פשוט טרנדי לכתוב שעות אממ בעצם הסיבה שאני כותב הרבה היא כדי להיות בטוח שהבנתם אותי כמו שאני התכוונתי להשמע אבל אני מניח שאני יכול לשתוק קצת יותר...) וואו סוגריים גדולים... 8-p

shinji

New member
הייתי רוצה

הסיכוי היחיד שלי לראות אותם זה שהם יופיעו בארץ, מה שלא נראה באופק. אז אני יכול להמשיך לחלום

למעלה