אוקיי, פאק איט-נמאס לי!!

אוקיי, פאק איט-נמאס לי!!../images/Emo123.gif../images/Emo108.gif

מה לעזאזל הצבע האהוב עליכם ואיך אתם אוהבים להתלבש?? [
]

Mandyִ

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo141.gifלמה נמאס מותק?../images/Emo25.gif

אני אוהבת לבן, ורוד וכחול כהה ולדעתי השילוב בגדים הכי יפה הוא כזה
חצאית מיני וחולצה נשפכת מהכתפיים.. אבל מכיוון שאי אפשר ללבוש מיני לכל מקום, אני אוהבת כל מיני ג'ינסים "מקושטים" וחולצות עם פתח סירה...

KungFuCandy

New member
היי אנשים

מנדי רציתי להגיב שהבחורה בתמונה מדהימה! זאת את או שזה מתוך תצוגת אופנה?

Mandyִ

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo141.gifהלוואי

וזאת הייתי אני!!
זאת נטאשה מלהקת אטומיק קיטן...

crembo girl

New member
חחחח.. לירי!!!! מתוקה! תשובותי ../images/Emo13.gif

אוקי.. הצבעים האהובים עלי הם תכלת וורוד.. תגידו שאני סנובית, שאני קיצ'יט, אבל מה לעשות!! אלו הצבעים שאני אוהבת.. גם החדר שלי צבוע בצבעים האלו, והארון שלי רובו כזה, וזהו.. ואני לובשת גם ירוק למשחקים של מכבי (חיפה! אימפריה! הייתי במשחק נגד באר שבע...!! מקוווום ראשון!!
)אז יש לי מחלקה ירוקה בארון, ואדום קצת, ממש לא הרבה... מכנסיים כמעט כולם ג'ינסים, יש לבן ושחור כמובן, טיפונת סגול וזהו בערך... נראה לי! ואני מתלבשת ג'ינס צמוד (לרוב)יפה וחולצת טרנינג פשוטה ומערבת איזה צעיף, נעליים מתאימות, חגורות, עניינים, ויוצא חמוד.. אבל ככה רק לבצפר, ויציאות הרבה יותר מסובך...!! זהו בערך...!

אני:)../images/Emo85.gif

אני אוהבת להתלבש בורוד בייבי הצבע אהוב עליי בלי שום קשר אני נורא אוהבת להתלבש בירוק זית
עכשיו זה נורא באופנה וממש מתאים לי ירוק זית:) אבל אין על הורוד בייבי השולט!:) צ'לי אני גם נורא אוהבת להתלבש בצבים מתאימים אבל לא
ז'תורמת אדום וכחול כהה סגול כהה וכחול כהה :)אני אוהבת להתלבש במכנסים צמודים שמתרחבים למטה אבל אני לא אוהבת שמלמעלה הם רחבים אני אוהבת שלמעלה הם ממש צמודים ולמטה רק הם רחבים :)

bleeding rose

New member
אה...תנחשו מה אני אוהבת....

שחור... כמה לא צפוי!!! גם אדום-דמי כזה, וסגול כהה יפים לי מאוד. מחלה שלי בבדין- קטיפה שחורה, תחרה, סטאן, ותול. מחוכים, חצאיות נפוחות, שרוולים תפוחים, מיני (לפעמים) וכו'....

bleeding rose

New member
בדין=בדים

אני יודעת שזה לא קשור, אבל תיראו איזה חמודים!!!!!!!!!

נועה334

New member
איזה מתוקים!!*מתמוגגת*

אני אוהבת פדלפונים, וג'נסים בגזרה נמוכה עם קישוטים. חולצות עם מחשוף מאחורה, או צמודות... ומגפיים! יש לי שלוש צבעים אהובים- ורוד בייבי, לילך, וכחול קטיפה...

אהההה

בעיקרון אין שום צבע שאני תמיד לובשת אותו אם אני רואה משהו יפה אז אני קונה... בלי שום קשר לצבע... אבל אני אוהבת שחור!!! כאילו אני מעדיפה שחור..

אדום.. לאן נעלם האדום?!../images/Emo66.gif הנה

נו אז אדום.. מה לא ברור?!? אבל הארון לי מקושט בכל צבעי הקשת.. בכל הצורות הבדים והגוונים, אגב רוב החנויות בסוקולוב חולון עושת סגירה חיסולית שכזו.. אז רוצו אוצו וגם סטאף באלנבי ובקסטרו עודפים 4 פריטים ב100 שח''... ואגב קניתי היום מתנה לי : שני זוגות נעליים אחד חצי מגף כאמל עם עקב, והשני כפכף אדום סטייל ספורט מצועצע כזה.. לא מוסבר עם ברק שחור משהו..(אם לא הבנתם לא נורא זה לא ממש מוסבר.. כמו הטעם שלי) וקניתי טבעת מכסף בצורת כוכב מרוח כזה ופירסינג חדש לטבור עם טיפה סגולה והכל עלה לי 190 שח.. הכל הכל....(חצי מגף 49:90, נעל אדומה כפכף 99 שח', פירס 35 ש'ח וטבעת 5 שח').... אני אוהבת מכירות חיסול...חחח
לינוי

איפה קנית את הנעליים?

נשמע ממש טוב
ואגב, איזה חנויות בחולון עושות מכירות חיסול? גם אני גרה בחולון..לא רחוק מסוקולוב

אני לא זוכרת שמות אבל תסתובבי

בסוקולוב כבר תראי.. יש חנות של פיצ'פקעס שסוגרת עד יום שישי אז כדאי למהר...

../images/Emo41.gif אז כככככככה ../images/Emo41.gif

הצבע האהוב עלי או למעשה הצבעים האהובים עלי הם שחור וורוד ועדיף שניהם יחדדדדד... חוצמזה, אני לא מתלבשת עם יותר מידי צבעים אבל הכל מותאם ובטקט... הכי טוב נוח ויפה זה הג'ינסים ואיתם איזה חולצה יפה... לבצפר למועדונים אז זה יותר חשווווווף כמובן חצאיות ושפיצים..... וזהו נראה לי...

שמוליקה

New member
../images/Emo149.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo28.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo149.gif

אוקיי.. אז הצבע האהוב עליי.. הוא כמובן ורוד!! אבל לא בייבי.. ורוד חזק... (ורוד פוקסיה.) אני גם ממש אוהבת שחור.. בעיקרון אני לובשת ג'ינסים בשלל צבעים צורות וגיזרות... ואיזשהי חולצה טישרט יפה...ואביזריםםם... למסיבות אני כבר משקיעה יותר... ואני לובשת חצאית או מכנס יפה וחולצה מיוחדת... אני גם משפצת בגדים..
מציירת על חולצות, וג'ינסים... קורעת, חותכת תופרת, מדביקה... כלמיני...

למעלה