אוקי עוד רעיון

שמוצקין

New member
אוקי עוד רעיון

לא היתה לי התנסות אישית בזה אז אין לי מה לכתוב: האים יה לכפ פעם זיון\סטוץ שקשור לתעופה ? שקרה תוך כדי טיסה או בהמתנה לה או בהקשר אחר שמתיחס לתעופה... חבר'ה בבקשה בלי מיתוסים אורבניים

עינבי27

New member
טוב אני אתחיל..... ../images/Emo160.gif

זה היה ממש מזמן, לפני 6 שנים בערך, טסתי לניו יורק בטיסה שהיתה יחסית ריקה (לא מלאה בכל אופן). לידי ישב בחור ממש חמוד שהכרתי אותו באופן ממש שטחי כבר בצ'ק אין כשמסרנו את המזוודות (היות והיינו זה אחרי זו בתור יצא שישבנו יחד). בכל אופן, השיחה התפתחה לה באופן טבעי (אתם יודעים, טיסה לניו יורק זה די הרבה זמן) ומפה לשם התגלגלה לנושא סקס. הוא סיפר לי סיפורים, אני סיפרתי לו, ולאט לאט האווירה התחממה לה... בשלב הזה כיבו את האורות במטוס וכל הנוסעים הלכו לישון, ואנחנו חמים ביותר, ואז החלטנו לעשות מעשה - עברנו לשבת בספסל אחורי שהיה ריק לגמרי, התכסנו בשמיכות והתחלנו להשתולל.
אני לא יודעת אם זה בגלל המטוס, בגלל שהיינו מוקפים אנשים או בגלל שהיה מצב שבכל רגע תגיח דיילת עם מגשי אוכל או משהו כזה, אבל זה היה אחד הזיונים הכי מדהימים בחיי. נפגשנו אח"כ עוד פעם אחת בניו יורק ומאז הקשר ניתק (בעיקר באשמתי, מודה) אז... אם אתה במקרה מזהה את הפרטים הנ"ל, רק תדע שאני חושבת שאתה פיצוץ...

oroy

New member
שם מדהים - עינבי

עינבי זה שם מדהים
אמנם זה לא אני שם בטיסה אבל אם יש לך עניין במחזור כזה או אחר או סתם יש לך שבוע פנוי לגרמניה ו משהו - בלי שוםדבר מעבר לכייף נטו - אנא.. מחזרי אם תרצי הגיבי וניצור קשר

תגיד שמוצקין...

סקס עם טייס נחשב?
לא בקוק פיט.... אבל הוא היה טייס... אגב, רק שתדעו: הביטוי "הטובים לטייס" לא תופס בהכרח בסקס... הוא ממש לא היה להיט

שמוצקין

New member
אביבית קבלי חח

זה לא מה שהתכונתי ,אבל, מצד שני לא כל יום מזדינים אם טיס

eranoz2

New member
היו מספר...

1. סקס בקוקפיט של ערבה (הסטיק מלמעלה-תחשבו על ההשלכות) 2. סקס על הכבש של קרנף 3. מציצה בקוקפיט של דאש 7 4. ועכשיו עובדים על סקס בקוקפיט של 737-700 לא רע-נכון? בעיה אחת- כל המקרים 1-3 היו מזמן, כשעוד הייתי צעיר ויפה, עכשיו כשאני קשיש ויפה, ובעיקר לא טס מספיק- אני לא מצליח לדבא אל ליבן של פקידות המבצעים כמו פעם... חבל לי...מאוד

redseamuffdiver

New member
ידני בססנה 152

ששכרתי ביחד עם ידידה שגם לה היה רשיון פרטי, מעל שמי סקוטלנד. היה נחמד כי לקחנו את זה בתורות, אחד מטיס ומתענג והשני מענג. במטוס הזה שהוא דו מושבי,אין טייס אוטומטי אלא רק מקזזים, והטייס צריך לשים לב לאן טסים.

AnarchyInIsrael

New member
לי היה סטוץ כזה כמעט../images/Emo160.gif

היה אחד שמה זה רצה לזיין אותי, ממש התחנן כמה שבועות. לא רציתי אותו, כי הוא היה לא משהו. בסוף אמרתי לו בפנים: "טוס לי מהעיניים" ובזה נגמר הסטוץ האוירי שלי.

למעלה