אוקי...

Vintage

New member
אוקי...

שאלה שבטח תצוץ פה הרבה... כמה שווה יד שבורה בהחלקה עם אופנוע ?

prophit

New member
אותה תאונה , עצם אחרת

כמה שווה עצם בריח שבורה עם אופנוע

שש לביא

New member
בתשובה לשתי השאלות

שווי פיצוי לפגיעה אינה ניתנת כמסחר של כמה שווה עצם בריח או יד שבורה, ישנם עוד מספר מרכיבים אשר נכללים בגובה הפיצוי, בסכום הסופי - כמו: הפסד ימי שכר, צלקות, ניתוח, גבס, פיזיוטרפיה וכו.

prophit

New member
או קחח, נניח שהושבתתי

מפעילות גופנית ועבודה למשך כחודש וחצי, כאשר בתחילה רותקתי לבית לשבוע וחצי, אני תלמיד יב´ ועבדתי בתור שליח פיצה, אני רוצה פיזוטרפיה כי היד מאוד נחלשה והכתפיים מוגבלות, בנוסף יש לי כאבי גב. על הפיזוטריפה אני צריך לראות עוד שבועיים אז אני הולך לביקורת.במשך כמעט חודש הייתי מקובע עם ריתמה שמתחה לי את הכתפיים אחורה ועם כאבים די רציניים, בעיקר בשבועיים הראשונים. עבר חחודש וקצת מאז הפגיעה- כמה לדעתך זה שווה, אם אתה יכול לתת הערכה גסה, ותודה על התשובה שכבר נתת.

בהמשך לתשובה של שש: הכל תלוי...

בדיוק כמו ששש צין, אנחנו לא נמצאים בשוק, אלא מדובר בנושא אינדיבידואלי לכל נפגע ונפגע. או בעברית פשוטה, התשובה היא: תלוי... רוצים המחשה יותר טובה, בשאלה לגבי היד השבורה? אז הנה: תסכימו איתי שהיד השבורה של פסנתרן או כנר ידוע "שווה" הרבה יותר מידו השבורה של כותב נאומים שיש לו מזכיר/ה שמדפיס/ה עבורו את כל מה שהוא מכתיב? ואם הוא כותב בעצמו את נאומיו, ידו השבורה תהיה "שווה" הרבה יותר אם ביד זו הוא כותב ולא בידו השניה? וכך הלאה... מוגש כחומר למחשבה... שבת שלום ומבורך, גיל איכבום, עו"ד

למעלה