אושפזתי לצרכי סחיטה והיות וכבר עבר זמן איך בד

אושפזתי לצרכי סחיטה והיות וכבר עבר זמן איך בד

אושפזתי לצרכי סחיטה והיות וכבר עבר זמן איך בדין הפלילי לאחרונה קיבלתי אישור רפואי שלא היה מקום לתת טיפול רפואי איך אפשר למצות עם האנשים שנתנו לי טיפול רפואי כפוי את הדין הפלילי

פירוט והרחבה על הטיפול הרפואי ללא צורך והכרח

נשארתי ללא הורים בשנות ה-20 לחיי והמשכתי לגור בדירת הורי בנה של אחות מרפאה בכפר הסתבך בעיסקת סמים בארצות הברית וברח ארצה ובא אלי עם אביו באמצע הלילה שאני חייב למכור לו את דירת הורי, גירשתי אותו ולא הסכמתי כעבור כעשרה ימים חזר אלי שוב ושהה אצלי כל הלילה [לציין שזה סיפור ישן ועכשיו אני תובע אותם ובאותו הזמן לא היה לי טלפון להזמין משטרה] בבוקר אחרי ששתיתי כוס שתיה נתפסו לי הצוואר הידים והרגליים והתחלתי לצעוק לשכנים שיזמינו אמבולנס אבל השכנים לא הזמינו אמבולנס ,כי לבן של אחות המרפאה יש משפחה גדולה בכפר ,ולכן הם רק התקשרו למרפאה והוא הביא לי כדור ארטאן שמנטרל את השפעת הסם ששם לי בכוס השתיה ככה התחיל לי טיפול רפואי כפוי ללא צורך והכרח אלא למטרות סחיטה ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------והיות ופניתי לפסיכיאטר למתן חוות דעת שהטיפול היה לא נחוץ ומיותר ואף גרם לי נזק נכתב ע"י הד"ר /פסיכיאטר שלא נמצא במסמכים הרפואיים סיבה למתן תרופות נוגדות פסיכוזה שגרמו אחר כך לפרקינסון זה כן כתוב .................................

תשובה

לא הבנתי היכן אושפזת. אתה טוען כי המוסד הרפואי שיתף פעולה ביודעין עם מטרות הסחיטה? מהמידע שמסרת יכולתי להבין גם שהצוות הרפואי פעל בתום לב על-בסיס המצב הקליני שלך ומבלי שידע או היה מעורב בסחיטה לכאורה. היה ואכן נגרמו לך נזקים כתוצאה מהרשלנות של הצוות הרפואי הינך רשאי להגיש כנגדם תביעה נזיקין אבל לא מדובר באירוע פלילי אלא בתביעה אזרחית נגדם וכנגד המוסד בו הם עובדים. באם יש לך ראיות שהצוות הרפואי פעל כלפיך בזדון וביודעין וכחלק מהסחיטה וכתוצאה מהטיפול דנן נגרמה לך מחלת הפרקיסנון אזי לכאורה קיימת תשתית לפתיחה בחקירה פלילית בגין עבירות פליליות חמורות. מומלץ כי תפנה להתייעצות מעמיקה ויסודית בטרם שתחליט כיצד לנהוג. בהצלחה.

אני סבלתי מפרקינסון עקב הסימומים עוד לפני האי

אני סבלתי מפרקינסון עקב הסימומים עוד לפני האישפוז הם פלשו אלי וסיממו אותי ואני הייתי בידם כחיה מסוממת ומותשת לאחר מכן הביאו פסיכיאטר שהיה ידידה של האחות מהכפר שבנה הסתבך בעיסקת סמים ובא לסחוט אותי שאמכור לו את הדירה שגרתי בה הם הביאו הביאו את הפסיכיאטר שבאם אתלונן על הסחיטה שיהיה להם כיסוי פורמאלי הפסיכיאטר אישר את כל מה שהאחות אמרה לו מבלי לשוחח איתי כלל ואפילו באם רציתי למחות לא היה לי כח כי הייתי מותש מהסמים הפסיכיאטריים הפסיכיאטר היה כבר בסביבות גיל ה-90 לחייו

אני מצרף חוות דעת פסיכיאטרית שלא היתה סיבה למ

אני מצרף חוות דעת פסיכיאטרית שלא היתה סיבה למתן תרוםות נוגדות פסיכוזה נעשה לי עוול פשע ונזק ואני דורש פיצוי עבור הנזק והעוול והפשע ובנוסף לכך אני רוצה למצות את הדין הפלילי מתוך חוק בריאות הנפש סעיף 44 44. עבירות ועונשין א. רופא הנותן תעודה בדבר היותו של אדם חולה כשהוא יודע שאינו חולה, או כשלא עשה את הדרוש כדי להיווכח אם הוא חולה או לא, דינו - מאסר חמש שנים. ב. מי שגרם ביודעין לאשפוזו של אדם בבית חולים ללא צורך או שלא כדין, דינו - מאסר חמש שנים. ג. המשתמש בבית חלים או במרפאה כלפי חולה באמצעי כפיה שלא על פי הוראות חוק זה, דינו - מאסר חמש שנים. ד. מי שעשה מעשה או נמנע מעשות מעשה כדי לשלול מאדם זכות המוגנת לו לפי חוק זה או כדי להכביד על מימושה וכן העובר עבירה על הוראות חוק זה שאין עונש אחר בצדה, דינו - מאסר שנה

למעלה