אותות ונביחות

ללה ה

New member
אותות ונביחות

כשתמונות מן העבר צפות מול עיניי ואין לי שליטה במילותיי אף לא בידיי ואני בחורה שמאמץ לא חובבת לרוץ זו פשוט עבודה מעייפת, מה נותר לי אם לא לתהות האלו הן דקות הוירטואליה האחרונות. שדים ושדות קישטה אמנם סוג של כלבה אנוכי אבל כמה קרציות יכולה כלבה אחת לשאת? ללה

KONFUZ

New member
רוצה?

חומר נגד קרצצנים? 23 שקלים בדיזינגוף סנטר! ``מיקי כלבים וחתולים`` שם החנות! קונפוז~(מנסה לעזור)

softy

New member
מי שישן עם קרציות בלילה

שלא יתפלא אם בבוקר הוא קם עם כלבים. אבל אין דבר הקרציות ינבחו והשיירה תעבור! סופטי.

ללה ה

New member
קונפוז וסופטי

``דקות אחרונות של וירטואליה`` זה לא היה מובן שהכוונה לקרציות ויטואליות? שדים ושדות וירטואלים? תמונות מהעבר הוירטואלי? וואי לי וואי לי כבר יש לי עבר וירטואלי... אה, למען הסר ספק, כוונת המשוררת היתה על קרציות, שדים, שדות ועבר וירטואלי.

שרון-ב-

New member
ללה , ללללאאאאאאא

חסל סדר הסברים יקירתי מ`כפת לך שלא יבינו, זאת כל המטרה כל אחד קורא ומתרגם לעצמו מה שנח לו ועונה איך שבא לו (האמיני לי לרוב מבינים רק משחקים אותה או סתם משתעשעים) בכל אופן זהו עולם הוירטואליה הכל פה וירטואלי גם אנחנו כל פרט שנכתב פה מקבל תוספת צבע וירטואלית שום דבר לא אישי כי אין דבר כזה פה רק תזהרי שהקרציות לא ימצצו את דמך שרון

ללה ה

New member
טוב, טוב... לא אז לא

אבל נגיד, רק נגיד, שפתאום, ככה אאוט אוף דה בלו, יתחשק לי, איזה הסבר, הסברון, חפוז כזה, הסברונצ`יק, גם אז לא? *עם אישי דווקא אין לי בעיה, רק שלא יהיה אישית לוחצת-מוצצת...

למעלה