או קיי שכל אחד ירשום את אחד.....

kiSharon

New member
או קיי שכל אחד ירשום את אחד.....

המשפטים או את הפיזמון שהוא הכי מזדהה או אוהב מהשירים של נטאשה... אני אתחיל בשיר שאני הכי אוהב של נטאשה והביצוע מההופעה שלהם הוא בהחלט ביצוע ע נ ק ... "נאמר כבר הכל,אין לי מה להוסיף לזה פשוט לא יכול,הלילות ארוכים והפחד לא תדעי לעולם,איך בכיתי כמו ילד..לא תרגישי דבר תשכחי את הדרך...לכאן כי הזמן הולך ותם לא נושם ולא נרדם,לא חולם ולא הוזה... רק ש ר".

זה משתנה בערך כל יום ..

תלוי בתקופה ובמצברוח. בימים האחרונים למשל אני ממש מתחברת ל"אם כבר לבד" שיר מדהים.

או יש כמה....

"ואתם נועצים עיניים, מחכים לזה שיפול, הכלבים ינעצו שיניים, בעורו בבשרו, בדמו בעצמות..." לוידת אם זה רק של ארקדי או של כולם, אבל "חדר משלי" הוציא אותי לא פעם מדיכאון קטן... "יש בך, משהו שונה, משהו לא דומה.." ועל יש בך יש לי גם סיפור די מצחיק: כשהייתי בערך בת 10 גיליתי שהשורה "הרגשתי כמו צפרדע" לא באמת קיימת, שזה בעצם "חששתי מחום שפתייה" תקשיבו זה נשמע דווקא דומה....וכמה שצחקו עלי..

Yael Floyd

New member
בית קפה של דינוזאורים!!1

סתם, כי זה שיר שעושה לי לחייך..

kiSharon

New member
יש בזה משהו..

כשאומרים שזה מצב של תקופות. בכל מקרה לי אישית כשאני שומע את "נאמר כבר הכל" תמיד עושה לי צמרמורת אבל זה רק אני
.

../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

על צלע הר ליד כיכר יש קפה של דינוזאורים והם יושבים שם ענקים מפונקים אחד אחד משועממים עד הצוואר אחד שוטר חצי אומן ואינסטלטור עבריין חולה סבון וקצף אחד שסתם עובר אחד עם קוקו ושפם (אולי הוא בעל המקום?) כי לכולם הוא אומר ´תרשום´! ובינהם עובר מלצר שמחקה קולות יודע מה לתת לכל אחד ואחת שרק ישתוק/תשתוק ודינזאורית המשוררת ששותה ומקטרת ולמחרת חוזרת ולאה הזמרת ואחד המלאך מיכאל, לכל אחד פותר את החלום ןלכל אחד הוא פותר את החלום ואשה וגם ילד ששרים את הפזמון על צלע הר ליד כיכר יש קפה של דינוזאורים והם יושבים שם ענקים מפונקים אחד אחד משועממים עד הצוואר

LiM9

New member
המילים שלי..

חושב אולי אני מת .. זמן טוב להתאבד עכשיו אולי אנגן לי בחליל .. ואת העכברים אקח מחוץ לעיר אולי לים למי שמעוניין לדעת אז לא! אין לי נטיות התאבדותיות

"למה ,ככה"

מהלו פרדי ברדיו בלה בלה הדיסק הראשון "מרגיש אשם שטוב לי" מ "כוכב האהבה" של ארקדי דוכין "אחרי שהכל נגמר מישהו נזכר לשאול למה? וכבר היה מאוחר לענות או לשנות" יש זמן - האלבום הראשון

Yael Floyd

New member
אולי זה לא בדיוק שיר...

אבל הכי הזדהתי תמיד תמיד עם הקטע הזה שברדיו בלה בלה ששני אנשים מדברים בטלפון "ספר לי משהו שמח" "אני מפחד" או לחילופין "אני לא מפחד. וזה לא בגלל שאני גיבור. נשבע לך, אני לא גיבור." והקטע שהוא מתחיל לצחוק... ובכלל..... הדיסק הזה תמיד מהדהד לי בראש.

kiSharon

New member
בדרך כלל כשאנשים אומרים לך מה הכי..

"תופס" אותם בשיר או משפט גורם לך לחשוב על המשפט המסויים הזה שהוא אומר לך ואז גם אתה מסתכל עליו פתאום בצורה שונה. כמובן שיש לנטאשה מלא שירים\משפטים מאוד חזקים שכל אחד יכול להגיד שזה נכתב עליו. בכל מקרה אני אישית מאוד נהנתי לדעת איזה משפטים "עשו לכם את זה" אז חזק ואימץ ושיהיה לכולנו לילה מצויין וחלומות פז.

SHIMONLIMINAL

New member
יש בך....

"עייף אותי הרגש, צער עמוק, אני כבר כמעט נורממממממללללי", פשוט ענק

למעלה