אזהרה- ריקי אמיתי אבל מסוכן

• פותח הנושא medi
  • פורסם בתאריך

medi

New member
אזהרה- ריקי אמיתי אבל מסוכן

אני לא ספקן או חשדן על עבודה בעינים מכיוון שלאחר מספר שנים כמטפל ומטופל נוכחתי בודאות שהכל אמת לאמיתה. אבל מנסיון שלי אין ארוחות חינם וכאשר מטפלים במקום אחד סובלים בלפחות מקום אחר. כמו שאין תרופה ללא תופעות לוואי במישור הכימי, כך הרייקי שהוא טיפול במישור הרוחני גורם להשפעות לוואי במישור רוחני שלפעמים מושלכות גם על חיים עצמם. לדעתי המטופל ברייקי צריך להיות מודע להשפעות אלו כמו שעל כל התרופות רשומות אזהרות. לתשומת לבכם!

yofiel

New member
מסוכן???????

סליחה על הביקורת , אבל אם אתה חושב שריפוי יכול לפגוע , סימן שאתה לא באת במטרה לעזור , ולא היית נקי כשטיפלת. רייקי , וכל צורת ריפוי אנרגטית אחרת , באה מאלוהים - ואנחנו רק צינור שמעביר את האנרגיה הזאת. האנרגיה מאיצה תהליכים רוחניים ופיזיים בגוף , ובכך עוזרת לגוף לטפל בעצמו ולנשמה לפתח מודעות. ברגע שהמטעל לא נקי , הוא מעביר משהו משל עצמו ולא מאלוהים ואם הוא מעביר את האנרגיה שלו הוא יכול גם להזיק , אם הוא חושב על זה. כשהטיפול בא ממקום נכון , ה``תופעות לוואי`` היחידות שיש זה שאדם יתחיל לעבור תהליך ניקוי , לפעמים התהליך יהיה חזק וישפיע מאוד האדם , אבל זה יכוון אותו אל הדרך הנכונה בחייו. דוגמא לתהליך ניקוי - כשלמדתי רייקי התחלתי להשתעל כל הזמן , כאב לי הגרון במשך כמה ימים ובמיוחד כשהייתי מנסה לעשן. כל פעם שהייתי לוקח שכטה מהסיגריה הייתי משתעל שעה. בלית ברירה הפסקתי לעשן , ואחרי כמה ימים הגוף שלי הוציא את כל הלכלוך מהגוף , וכבר לא רציתי לעשן יותר , הרגשתי הרבה יותר טוב. מקופסא ליום , הפסקתי בבת אחת לתמיד. זה הכח של הרייקי. שלא יפחידו אותכם , רייקי זה דבר טוב , וכשמאיצים תהליכים קורים דברים. בדרך כלל שמטפלים באדם חולה , המחלה תהיה קשת יותר קשה מיד אחרי , אבל יום למחרת כבר כמעט תעבור לגמרי , במקום להשאר שבוע. באור ואהבה יופיאל המלאך

רייקי מסוכן מאוד!!!

בסוף הדף עם כל ההודעות בפורום יש חלון ובו כל הכותבים בפורום שם כתבתי משהו מעניין על ה``נזק`` הכבד של הרייקי אני ממליץ לך לקרוא. אור ואהבה אוריאל מעוז רייקי מאסטר

amit77

New member
הסיכון בנושא הרייקי למי שלא מיומן ב

שלום אוריאל! כאחד שהוא ``הדיוט`` גמור בנושא,אני מסכים איתך שמי שלא מוסמח לעשוק בנושא,שלא יטפל ולא יעיז לטפל באנשים באותה המידה שמי שלא מיומן ומוסמך בהיפנוזה,לא יעסוק בהיפנוזה וכך בכל דבר שדרוש בו ניסיון ומיומנות והמבין יבין. יהלום פליקס ירושלים

amit77

New member
הסיכון בנושא הרייקי למי שלא מיומן ב

שלום אוריאל! כאחד שהוא ``הדיוט`` גמור בנושא,אני מסכים איתך שמי שלא מוסמך לעסוק בנושא,שלא יטפל ולא יעיז לטפל באנשים באותה המידה שמי שלא מיומן ומוסמך בהיפנוזה,לא יעסוק בהיפנוזה וכך בכל דבר שדרוש בו ניסיון ומיומנות והמבין יבין. יהלום פליקס ירושלים

הכל כל כך פשוט :cool:

פליקס שלום! הכל כל כך פשוט. מדוע להכנס לחרדה ופחד? כל אדם מסוגל לטפל ברייקי או בכל אנרגיה קוסמית אחרת. לא קימת תעודה אקדמית שתוכיח מי מיומן ומי לא. כל אחד שרוצה יכול. מספיק שהוא חושב בצורה חיובית. אנשים תפסיקו כבר לחפש כל הזמן מוסמכים למיניהם. אתם המטפלים של עצמכם. התחילו להתחבר לתת מודע שלכם כי שם נמצאות כל התשובות וכל ההסמכות לכל התארים שבעולם. אם בא לך להמשיך להיות איתי בקשר אנא הכנס לפורום מודעות פנימית. כמו כן הדואר האלקטרוני שלי הוא:[email protected] שיהיה לך יום שטוף שמש ואהבה אין סופית ללא תנאי וללא גבול. מיכל

rptr

New member
אכן, זה כך. הסיבה היא ליתר דיוק

היא משום שהרייקי לכל היותר יכול להעביר את השליליות בגוף ממקום אחד למקום אחר. יש דרכי טיפול טובים, אך לא ברייקי. הרייקי מזיק.

yofiel

New member
כנראה שאתה לא יודע...

מה זה רייקי... אולי אתה מעביר אנרגיות שליליות ובגלל זה לא מצליח להתחבר למקור האלוהי שמעביר את הרייקי.

חרדה ופחד דבר מסוכן

mediיקר! חרדה ופחד הם דברים מסוכנים. אין מה להלחיץ את המטפלים ברייקי. עליך לפעול בהגנות ובשלווה. רה אז לא תהינה לך נפילות אנרגטיות. אתה מודע לעניין שמחשבה יוצרת מציאות? תפסיק לחשוב שריקי פוגע. שלך עם הרבה אור ואהבה. מיכל להתראות בפורום מודעות עצמית.

למעלה