אזרחות בריטית

היו

New member
אזרחות בריטית

היי, אני דור שלישי בארץ, כל הדורות הקודמים (כולל אבי ואחיו, וסבי ואחיו שנולדו בטריפולי) נשאו פספורט בריטי מתוקף המנדט הבריטי במיצר גיברלטר משם הגיע הדור הקודם (סבא רבא) וכך הזכאות לנתינות בריטית התגלגלה בירושה.
אני מעונינת לבדוק את הזכאות שלי לפספורט בריטי. איך אני אמורה לפעול, האם לפנות באופן לא רשמי לשגרירות? תודה

efibau

New member
אזרחות זרה

הי.
כתשובה מיידית הייתי מציע לך לחפש ברשת או בעיתונות עורך דין שמתמחה באזרחויות זרות. כמו שיש כאלה שמטפלים באזרחות פולנית וכד`.
במקביל אבדוק את הנושא מקצועית ואשוב עם מענה.

efibau

New member
תשובה מעו"ד בתחום.

אם לא הפכת מסיבה כלשהי ל"נתינה בריטית" או לאזרחית בריטית עד שנת 1983, וכן במקרה ונולדת אחרי 1983 ולא הפכת לאזרחית בריטית עד גיל 18, אין כמעט סיכוי שתעמדי בדרישות לקבלת נתינות בריטית או אזרחות בריטית בירושה.
אפשרות כזו לגבי אזרחים של מדינות עצמאיות (כדוגמת ישראל)- נשללה בשינויים בחקיקה הבריטית משנת 1983.
, לגבי פספורט של אזרח בריטי, בכלל אין מעבר של אזרחות מדור קודם שהיתה לו אזרחות מכוח ירושה (למעט לגבי אירים שבוחרים באזרחות בריטית במקום אזרחותם האירית).

כמו כן, עד היום, הבריטים החמירו גם את הדרישות כלפי מי שמבקש "ויזת ירושה" מכוח נתינות בריטית של אמ/אבא/סבא- שהיא סוג של רשיון כניסה לשהייה לטווח ארוך עם רשות עבודה. מהלך זה נחשב בעבר כצעד ראשון לקבלת אזרחות בריטית במקרים שאין דרכים אחרות. היום אפשרות זו עומדת רק לבעלי אזרחות של מדינות החברות בחבר העמים הבריטי (ישראל אינה מדינה כזו).

בכל אופן, למקרה שיש לך נתונים חריגים שלא פירטת, ובכלל ככל שאת רוצה לברר את מצבך, יש לך אפשרות להפנות בירור בכתב דרך אתר האינטרנט של משרד הפנים הבריטי, בכתובת למטה.
בהצלחה !

come scaricare musica da youtube

למעלה