אז איך אתה ישן בלילה רוה"מ קטן שלי?

פאספרטו

New member
אז איך אתה ישן בלילה רוה"מ קטן שלי?

אז איך אתה ישן בלילה ראש ממשלה קטן שלי ? אחרי ששוב הכנסת את כל המערכת לסיחרור דמים מזוויע. במקום לנסות ולהקטין את אש הלהבות, שוב הדלקת את הכל , את כולם. את זה אריק, אתה יודע לעשות הכי טוב מכולם. פיל בחנות חרסינה פאספרטו

עמרי ר

New member
איך אתה ישן בלילה שמאלן קטן שלי?

איך אתה ישן בלילה, דמגוג קטן ושקרן שלי? אחרי ששוב אתה נותן לגיטימציה לטרור נאצי, של רוצחים שלא זקוקים לסיבה כדי לרצוח יהודים וישראלים בכל מקום, בכל זמן, בכל גיל ובכל צבע? אחרי ששוב שאתה מאשים את ראש ממשלת ישראל בטרור שמפעילים אלה שאתה הבאת לכאן, אלה שאתה יודע טוב מאוד שתכננו את הטבח בירושלים ימים רבים לפני ההתנקשות ברנטיסי (ימ"ש), אלה שטבחו במאות ישראלים גם בשיאו של תהליך ה"שלום" שהבאתם לנו? במקום לעמוד לצד העם שלך, שנלחם נגד טרור רצחני שאינו יודע גבולות, אתה וחבריך נותנים לו לגיטימציה. כאילו לפני פעולת ההתנקשות לא היה טרור, כאילו לא נתפסו 20 מתאבדים מיום פסגת עקבה ועד להתנקשות, כאילו לא נהרגו 7 ישראלים עד אז, כאילו לא הצהירו אנשי החמאס שמה שלא יהיה, הם לעולם לא יפסיקו את הטרור נגד ישראל. שום דבר לא יזיז אתכם מהשנאה העצמית המבחילה והכשרתו של האויב. את זה שמאלן, אתה יודע לעשות הכי טוב מכולם.

רונאל1

New member
איך אתה ישן בלילה עמרי טמבל שלי?

אחרי ששוב אתה נותן לגיטימציה לטרור נאצי, של רוצחים שלא זקוקים לסיבה כדי לרצוח יהודים וישראלים בכל מקום, בכל זמן, בכל גיל ובכל צבע? אחרי ששוב אתה מצביע לראש ממשלת ישראל שאחראי לטרור שמפעילים אלה שאתה הבאת לכאן, אלה שאתה יודע טוב מאוד שתכננו את הטבח בירושלים ימים רבים לפני ההתנקשות ברנטיסי (ימ"ש), אלה שטבחו במאות ישראלים בשנות שלטונו של שרון כמו שמעולם לא טבחו קודם לכן? במקום לעמוד לצד העם שלך, שנלחם נגד טרור רצחני שאינו יודע גבולות, אתה וחבריך נותנים לטרור לגיטימציה ומעודדים אותו. כאילו לפני פעולת ההתנקשות לא היה טרור, כאילו כל הטרור הזה שראש הממשלה שלך גורם לו הוא משהו שלא היה כאן קודם לפני עקבה, רק אתמול זה התחיל. שום דבר לא יזיז אתכם מהשנאה העצמית המבחילה והכשרתו של האויב. את זה ימני, אתה יודע לעשות הכי טוב מכולם

עמרי ר

New member
כרגיל, תגובה עניינית ויפה

אני לא מדדתי את רמת המשכל שלך, שמאליניו, אבל אולי כדאי שתבדוק מי הביא לפה את הרוצחים, מי הביא את אוסלו, ומתי התחילו פיגועי ההתאבדות ההמוניים בתוך ישראל. רמז: ראש הממשלה אז לא היה מהליכוד, ואפילו לא קראו לו אריק. גם לא ביבי.

פאספרטו

New member
איך אתה ישן בלילה עמרי קטן שלי

מי שנותן לטרור לגיטימציה בין לאומית ופנים פלשתינית זה אתה והממשלה ההמופקרת שלך. אני מתעב את החמאס הרבה יותר ממך. הם בדיוק ההיפך מכל מה שאני מאמין בו : דת , לאומנות, אידיאלים פאשיסטיים על מוות הירואי למען העם. אתה מר עומרי הצד השני של אותו מטבע. אם אתה בעד חיסול הדרג הפוליטי של החמאס, מדוע אסור לאבו מאזן לפעול לחיסול ראשי מועצת יש"ע ?

כמה מפניניו של פאספרטו בפורום

קרא לערבים "מלוכלכלים". הציע לדפוק לפולארד כדור בראש. הציע שארה"ב תתקוף את ישראל. אכן, יש לנו עסק עם בחור צבעוני במיוחד.

פאספרטו

New member
מה זה חיים שכאלה לפאספרטו ?

בגיניסט אני מודה לך על ההומאז' שהבאת לכבודי. אני יודע שהחלטת לא להתייחס באופן ישיר לדברים שאני כותב. זה בסדר. אני לעומת זאת רוצה לומר כי : 1. "ערבים מלוכלכים ": הביטוי נאמר באירוניה פארודית, ניואנס שלא הצלחת לרדת לעומקו. 2. לא הצעתי לדפוק כדור בראש לפולרד : כתבתי שכמרגל עליו לשמוח שלא קיבל כדור בראש. למרגלים יש חוקים אחרים מכל אדם או חייל. מי שנתפס מוצא להורג. פולארד חייב לשמוח שהוא עדיין חי. פולרד ניסה לסבך את ישראל לאחר שנתפס , כאשר ניסה להיכנס לשגרירות הישראלית בוושינגטון. הוא הפר את כל הקודים של הריגול. האם אלי כהן גיבור ישראל , מכר את ישראל כדי להציל עצמו ? מרגל יודע כי מרגע שנתפס, הוא הופך לנעמי בלומנטל ושומר רק על זכות השתיקה. עדיף לכולנו להוריד פרופיל בעניין הזה. צריך לעשות מעשים בחדרי חדרים, ולא להעלות את הנושא המביך הזה לכותרות כל שני וחמישי. בגדנו בארצות הברית, ובמקום לשתוק אנחנו מוסיפים חטא על פשע. 3. לא הצעתי שארצות הברית תתקוף את ישראל, אלא עשיתי פנטזיה קומית על המלחמה בעיראק. מצטער אם לא הבנת . שלך בידידות והערכה פאספרטו

פאספרטו

New member
מה זה חיים שכאלה לפאספרטו ?

בגיניסט אני מודה לך על ההומאז' שהבאת לכבודי. אני יודע שהחלטת לא להתייחס באופן ישיר לדברים שאני כותב. זה בסדר. אני לעומת זאת רוצה לומר כי : 1. "ערבים מלוכלכים ": הביטוי נאמר באירוניה פארודית, ניואנס שלא הצלחת לרדת לעומקו. 2. לא הצעתי לדפוק כדור בראש לפולרד : כתבתי שכמרגל עליו לשמוח שלא קיבל כדור בראש. למרגלים יש חוקים אחרים מכל אדם או חייל. מי שנתפס מוצא להורג. פולארד חייב לשמוח שהוא עדיין חי. פולרד ניסה לסבך את ישראל לאחר שנתפס , כאשר ניסה להיכנס לשגרירות הישראלית בוושינגטון. הוא הפר את כל הקודים של הריגול. האם אלי כהן גיבור ישראל , מכר את ישראל כדי להציל עצמו ? מרגל יודע כי מרגע שנתפס, הוא הופך לנעמי בלומנטל ושומר רק על זכות השתיקה. עדיף לכולנו להוריד פרופיל בעניין הזה. צריך לעשות מעשים בחדרי חדרים, ולא להעלות את הנושא המביך הזה לכותרות כל שני וחמישי. בגדנו בארצות הברית, ובמקום לשתוק אנחנו מוסיפים חטא על פשע. 3. לא הצעתי שארצות הברית תתקוף את ישראל, אלא עשיתי פנטזיה קומית על המלחמה בעיראק. מצטער אם לא הבנת . שלך בידידות והערכה פאספרטו

Charlie

New member
אריק שרון? קטן??

חביבי, הרכבת הפוך את המשקפיים שלך....

למעלה