אז...איך היה לכם אתמול
?

Oyster Girl

New member
אז...איך היה לכם אתמול ../images/Emo9.gif?

שמחתי לראות הרבה אנשים מהפורום והיה ממש כיף עם כולם אף על פי שחלקינו ישבנו על המדרגות והלך לנו הגב
ההופעה הייתה מצויינת, העיבודים נשמעים הרבה יותר טוב ככה והכל היה מגניב יותר. קצת חבל שרוב האנשים היו דיי מבוגרים (והזמינו מראש את כל השולחנות באולם
), זה קצת מנע מההופעה להתרומם בקטעים מסויימים. חמי היה מעולה בכל השירים
והתחיל וסיים את ההופעה עם שני השירים שהכי רציתי לשמוע, "הביאו את הסתיו" ו"זוהי סדום"
. ההופעה הייתה קצרה יחסית והרבה שירים ממכונת השירים קצת היו חסרים , אבל בסך הכל,כמו שחמי אמר, באמת "היה רוקנ'רול"
חמי, ממש תודה על הכל

A t z a

New member
היה מעולה../images/Emo47.gif../images/Emo88.gif../images/Emo80.gif

אני מזהירה אתכם מראש-תהיה כאן חפירונת קטנה.
ההופעה הייתה ממש טובה,נהנינו מאד מאד
היו עיבודים שונים משתי ההופעות הקודמות שהייתי בהן (מן הסתם,היו חסרות הגיטריסטית והקלידנית
),וחלק מהעיבודים היו הרבה יותר טובים לדעתי בהופעה של אתמול! חוץ מהעובדה שנשבר לנו קצת התחת מלשבת על המדרגות הנורא לא נוחות האלה,היה כיף לאורך כל ההופעה! הכי כיף היה ב"אחד אלוהים","מלנכוליה אהובתי","אולי בכל זאת סאלי"(לא נורא על הבלבול הקטן שם,זה באמת היה מעולה
), "זה אותו הקיץ"
,"מה שעובר עליי", "אימפריות נופלות לאט" שהיה כיף מאוד לשמוע אותו בהופעה וכו'.... בסוף היה גם את "זוהי סדום" שהוקדש למיכל,וזה היה בכלל סיום מוצלח להופעה הזאת
חמי היה גדול
אגב, היינו כנופייה שלמה בהופעה (רעות,מיכל,יפית,מאיה,ליאור,עדי ואני) אז היה באמת מאאאאאווד כיף ומצחיק
מאוד מאוד. אגב #2, כנראה שההופעה לא הספיקה לנו,כי בדרך הביתה מיכל ואני שמנו שירים של חמי ואיפה הילד בפול ווליום והתחלנו להשתגע באוטו עם המוזיקה
( אני לא מבינה למה מיכל נלחצה כשנהגתי קצת בלי ידיים
). ונסיים בזה שהייתה הופעה מוצלחת ביותר,ואני מתכננת להמשיך ולהדבק למיכל לעוד הופעות בעתיד

Oyster Girl

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

כי לנהוג בלי ידיים בכביש מהיר זה מאד לעניין, נכון דנה
?? אה ודרך אגב, חמי סיפר סיפור שהיה אחד הדברים הכי מצחיקים בעולם, פשוט לא הצלחתי להפסיק לצחוק

A t z a

New member
חחחח כן זה היה קורע לגמרי../images/Emo80.gif

במשך בערך 3 דקות על השעון עוד נחנקנו מצחוק

לאיור

New member
../images/Emo99.gif

היה פשוט מדהים!!! הופעה מעולה עם ביצועים מעולים!! אין לי מה להגיד עוד, דנע ומיכל אמרו הכל היה ממש ממש כיףףף... חמי תודה על המפרט
*אני אעלה תמונות יותר מאוחר.. כי שכחתי את המצלמה אצל מאיה

Lady In Blues

New member
היה מדהים.

ההופעה הייתה כיפית ומרקידה, הביצועים היו מקסימים (על אף התקלות הקטנות) ובאופן כללי היה ממש כיף. אפילו החלפתי כמה מילים עם חמי בסוף ההופעה (והתנהגתי כמו דבילית
), דבר שאני לא מעכלת עד עכשיו. מיכל, שוב, תודה רבה
מקווה לראות את כולכם גם בהופעה הבאה

מאיה911

New member
הייתה הופעה כייפית במיוחד!../images/Emo9.gif

פלייליסט מעולה, אחלה ביצועים, הרבה צחוקים על דברים מפגרים
כאב תחת מטורף עדיין!
מדרגות מעצבנות
חמי כרגיל היה חמוווד ונתן הופעה מדהימה!
אני ממש ממש נהנתי גם מההופעה וגם עם כל הבנותת
חמי תודה רבה על עוד הופעה מעולהה!!
ועדידי תודה רבה על ההסעות!