אז איך היה עד עכשיו?

צ'רלי והשוקולדה- רע רע רע רע

אולי הכי גרוע בכל העונות. איזה אכזבה איומה מיובל סגל. מקווה שדרדסים (למה, הו למה) יהיה יותר טוב.

barak97

New member
דווקא אני אהבתי אותו ../images/Emo3.gif../images/Emo40.gif

היה די מצחיק. אבל אם זו תהיה עונה רק של פארודיות... זה יהיה רע.

B R A Y E R

New member
מנהל
חחחחחחחחחחח דווקא היה סבבה!

היה פרק הזוווווווי בטירוף, לדעתי הפרק הכי הזוי עד היום, אבל פסדר עבר.. והשירים היו נחמדים
מה שכן - זה לא פרק טוב בשביל פתיחת עונה חדשה
ואחרי הפתיחה המדהימה של העונה הקודמת עם מלכה קופרמן - קשה לעמוד בציפיות

B R A Y E R

New member
מנהל
הפרק הראשון לעונה - אילן בממלכת ההמבורגרי ../images/Emo13.gif

Jen74

New member
ג'ין וולדר ../images/Emo99.gif

הנה למה הפיג'מות זו תוכנית שמתאימה לככככללללל המשפחה
רק ההורים שלכם יבינו על מה הוא מדבר. טוב, ההורים שלכם וכל מי שמתעניין מאוד בתולדות הקולנוע.
אהבתי מאוד את הפרק. זזי-בזזי

אכזבה נוראית.../images/Emo131.gif

בהתחלה זה היה פשוט פתטי ועלוב (פתלוב
) ולא מצחיק במיוחד, ולקראת הסוף ממש נהיה משעמם, כבר די הכרחתי את עצמי להמשיך לראות.. עצוב לי להגיד את זה, כי זאת כזאת סדרה אדירה, אבל הפרק הזה פשוט היה רע. באופן כללי קצת מבאס שהם עשו בעונות האחרונות בעיקר פרקים.. הזויים כאלה. לא מציאותיים בעליל, קצת מחזמר, ופשוט.. מוזר. בניגוד לעונות הראשונות שרוב הפרקים היו יותר חיים יומיומיים כאלה, וזה היה יותר נחמד בעיניי.

../images/Emo45.gif אני קצת מרגיש כאילו

הסדרה נהייתה להם מקום בו הם פורקים את תחומי העניין האישיים שלהם, בלי להתחשב בקהל או באיכות הפרק עצמו. וזה קרה לדעתי מתחילת עונה 6, כל 5 העונות הראשונות היו מעולות. וגם 6 מהנה, וכנראה גם 7 תהיה, אבל זה כבר לא אותו דבר. בעיקר בגלל השינויים שחלו בגרי ובעודד. פשוט כבר לא מצחיקים, אפילו די מעיקים.

../images/Emo45.gifמסכימה עם כל מילה../images/Emo131.gif

האמת שגם את 5 לא הכי אהבתי, אבל יש לציין שראיתי אותה רק פעם אחת ואני לא כל כך זוכרת אותה. גרי כבר לא כזה אדיש ומניאק אליהם, הוא יותר "חלק מהחבורה", והם די איבדו מהייחודיות שהייתה לכל דמות בהתחלה- אילן כבר לא כזה "משורר מיוסר", עודד פחות דביל (או שהוא פתאום דביל בצורה ממש קיצונית מדי), והדמויות של קובי, שאני באמת אוהבת אותן, מתחילות לחזור על עצמן. לפני כמה ימים שידרו בערוץ הילדים את "רדיו אקטיבי" ואת "הסיפור האמיתי", ונזכרתי כמה העונות הראשונות היו אדירות.

דרדסים יותר טוב, אבל עדיין לא משהו

חבל שהעונה נפתחה עם שני פרקים כאלה שבאמת עשו הרגשה של כיוון לילדים. וגרי + עודד הישנים והאהובים שלי כנראה כבר לא יחזרו

kuliv

New member
זו הייתה מחווה ל"פיק פיק פוק"!!!

זוכרים, מיאוקי-פליץ? והאמת שהפרק של "יאללה הפקות" היה כתוב נורא, ואני כנראה היחידי שאהב את "אילן בממלכת ההמבורגרים".

kuliv

New member
מרים את דגל ה"אני אהבתי את הפרק הראשון לעונה"

אוקיי, אני מודה ומתוודה: זה היה ממש ממש מצחיק. ביי גינס היה מיותר ברצף העלילתי, אבל המחוות לווילי וונקה היו מאוד משעשעות. באמת שהדמות המיטופשת של עודד הייתה מחווה לאומפה לומפה של ג'ין ויילדר ב-64' (אני ראיתי את הסרט הזה הרבה פעמים כילד), ועל כן השירים שחזרו על עצמם (בסרט עצמו הם יותר סימפטיים). אבל כל הקטע עם המסך השחור והשמן, הסיקוונס שבו אילן צורח "ויייי!" בכל הסטים וכל הרצון של גרי להפוך לווילי וונקה - ממש נהניתי מזה. בעוד ש"יאללה הפקות" היה בעל פוטנציאל אך עם תסריט מבולגן נורא ודנה פרידר הייתה הרבה יותר מדי טובה בתור קונדסון. אני קצת מפחד. דווקא הייתי רוצה שירחיבו את העלילה של הגולאש... אגב, מישהו יודע אם יש עונה 3 של מנדלבאום?

pijamot2

New member
מסכים

אולי אני מטורף, אבל אני ממש אהבתי את הפרק של אילן בממלכת ההמבורגרי. עודד הרג אותי בתור האומפה לומפה
וגם אני חושב שיאללה הפקות היה יכול להיות יותר טוב, החברים היו מצחיקים בתור הדרדסים אבל לא קרה ממש משהו מעניין... ואגב, עונה 3 של מנדלבאום תתחיל להיות משודרת אחרי העונה השביעית של הפיג'מות

B R A Y E R

New member
מנהל
הסצנה עם הווייייי הייתה דווקא מעיקה../images/Emo6.gif

אחת הסצינות המציקות ביותר שהיו בתולדות הפיג'מות חחחח

B R A Y E R

New member
מנהל
וכן אני די מסכים איתך../images/Emo45.gif

אני חושב שאם הפרק הזה היה משודר אבל בהמשך העונה, ולא בתור "פרק פתיחה", אנשים היו קצת יותר מתלהבים

למעלה