אז איך הייתה השבת הקרה הזאת?

תאירU4

New member
אז איך הייתה השבת הקרה הזאת?

בבוקר הזמינו אותנו משפחה כאן מהקיבוץ לא. בוקר - אכלנו ג'חנון מקורי והיה טעיםםםםם אחר כך היה לי שיבוץ בחדר האוכל - שיבוץ זה תורנות כזאת שעובדים בשבת, כי הרי צריך להפעיל את חדר האוכל, לכבס לחילים וכו'... ירדנו לקנות נעלים לכל הילדים ובערב הכנתי פנקיק דניאלה - יצה ממש טעים ועכשיו כבר הולכים לישון אז איך היה לכם? אההה נכון כאן קור כלבים! ממש ככה קררררר

זריחה3

New member
../images/Emo9.gifעברה לא רע, יום הולדת לקטנצי"ק בן ה4...|עו

בבקר עשיתי את הפשטידות והעוגה שלו, בין לבין, לבשנו מעיל כובע ויצאנו עימו לגן משחקים.
בצהריים הוא ישן למזלי ואני המשכתי לסדר את הבית ולבשל לאורחים שבאו אחה"צ.
נהננו מאוד, היה קר מאוד!!! בחוץ, אבל חם בבית(המזגן) וחמים בלב!!!

קררררררררררררררררררר

אבל כמו שתכננתי, לא הוצאתי את האף מהבית. המזגן דלק כל הזמן, יצא חמין מ-ד-ה-י-ם (וגם הצרבת שבעקבותיו), הספקתי להתקדם המון בתרגום ואפילו לעשות בערך 8 מכונות כביסה.

מיר27

New member
איפה יש לך מקום?

איפה יש לך מקום לתלות 8 מכונות כביסה? גם אם הייתי רוצה לעשות, אין לי איפה לתלות!!! אבל כל הכבוד :)

כל הבית דגלים דגלים

מצעים ומגבות - ישר למייבש. בלי להסס בכלל. גרביים ותחתונים - כנ"ל. כל מה שלא יתכווץ ו/או יהרס - למייבש. כל השאר - בכל מקום אפשרי, אחרי שהחבל ומתקן הכביסה מתמלאים.

אצלנו שבת מפתיעה

התכנון היה להיות בבית ואכן היה כך הגיעו אלינו חברים בהפתעה זוג עם ילדה ועוד זוג עם 2 עשינו על האש כן כן מצאנו טיפת שמש לעקוב אחריה בחצר חחח.........

AY1

New member
קפואה ומפונקת

הבעל בחו"ל ואנחנו בילינו שישי-שבת חמים נעים טעים ומפנק אצל הוריי

היתה נפלאה!

בשישי בערב החלטתי שכדאי שהילדים ישנו בסלון צמוד למזגן, אז הודעתי רשמית על מסיבת פיז'מות. תוך דקה המזרונים היו בסלון ועליהם ילדים (ואמא) מקפצים ומשתוללים. למחרת נסענו לבן הזוג לארוחת הצהריים יחד עם הבת המדהימה שלו. טיול בחורשה ליד הבית לחפש פטריות ורקפות. עוד השתוללות בבית ולישון.

הילהל

New member
משופעת

הדבקתי את יונתן לצערי, ובילנו שישבת עם סמרטוטי-ילד נראה שיצא מזה - הרבה יותר בקלילות מאמו הגריאטרית

BlackMambaa

New member
טיול בדרום , הלכתי בחולצה קצרה!!

ביום שישי נסענו דרומה (את הילד איפסנו אצל סבא וסבתא) לאיזור ב"ש - שדרות עם עוד זוג חברים. לנו בקיבוץ ניר עוז (מומלץ ביותר!!) בצימר חמוד ומאובזר (בעיקר מזגן) - החלק הקר היה בפויקה (עם שוק טלה וירקות שורש) שעשינו בחוץ בתוך מדורה ששכנה בתוכו של חצי חבית ששמנו בה עצים והבערנו מדורה (יצירתי) אכלנו בחצות בתוך הצימר המחומם והלכנו לישון עם מזגן דולק כל הלילה.. בבוקר ארוחת בוקר טעימה שהכנו וטיול רגלי בדרום, לא היה קר רוב הטיול ולבשתי קצר. אחה"צ ארוחה בקיבוץ אור הנר והביתה... היום לקחתי יום חופש כדי להנות ממש עד הסוף... קטעים... כן ירבו סופשים שכאלה..

אלינקה

New member
טיול לגשר הצבים בנחל אלכסנדר

חמד לראות שמה שחינכו אותנו עבד היו שם מרבדים של נרקסים פשוט מדהים וכמובן שהסברנו שזה פרח מוגן רק להסתקל ולהריח

אימם

New member
מי שטורח בשבת...

לא קר לו....ניקיתי וקרצפתי את הבית אחרי שבועיים של פוגרום מחפשת דחוף עוזר/ת בראשון לציון....

אימם

New member
ידעתי גם ידעתי

אני בום טראח כל שבת אחרי הספונג'ה....בעיקר כשאני מפעילה חימום בסלון.... ואז אני מנקרת....בום-טראח-בום טראח....

מיכל754

New member
יום השבת שלנו

בבוקר יצאנו לטיול ליד הבית עם הילדודס כשחזרנו אפיתי עם הילדים עוגיות ובעלי שמר על הקטנות. ואז אחותי הגיעה עם הילדים והיה שמח.. חגגנו לבנות הקטנות חודשים. ואז אחי "הקטן" (אני עדין אוהבת לקרוא לו קטן למרות שהוא מתחתן עוד חודשים) התקשר ואמר שאני ובעלי נתלבש כי הוא ואשתו לעתיד באים לשמור על הילדים(היה לנו יום חתונה) כמובן מאוד התרגשתי וחששתי איך הם יסתדרו עם שישה ילדים. בסוף יצאנו למסעדה היה נפלא. ואחי וחברתו אמרו שהילדים היו נהדרים והתנהגו למופת.

AY1

New member
עד עכשיו התאפקתי אבל לא יכולה יותר ../images/Emo13.gif

מורידה בפנייך את הכובע 6 ילדים בהפרשים כאלה קטנים לא כל אחת יכולה להתמודד

למעלה