אז איך עובר החג?ומה חדש?...

0Pandemonium0

New member
חג עשיתי בבסיס. וגם ביום כיפור אני שם לבקשתי.

בקשר לשאר... חוויות טובות שקרו לי השנה:יפורט בהמשך אני מניח, לא? בשביל זה יש את השאלות הבאות. חוויות רעות שקרו: אני בצבא! שינויים ומסקנות שחוויתי כחלק מהמסע האישי השנה:הרבה יותר מדי כדי לפרט כי זה יהיה ספר בפני עצמו. אולי החזון שלי מתגבש. פסגות שהגעתי אליהן השנה: רישיון בנובמבר, שזה כן השנה מבחינת השנה העברית אבל זה כבר שנה שעברה מבחינת השנה הלועזית. נלך לפני העברית נכון? וחוץ מזה אני הולך להוציא ספר ראשון שיהיה אוסף של סיפורים קצרים שלי. חלומות שהגשמתי(או לפחות התקדמתי לההגשמתם) השנה: רישיון, ספר, שינוי. עוד משהו? חלומות שטרם הגשמתי למרות שרציתי: התכוונתי להוציא כבר ספר וזה לא כל כך יצא. אבל התקדמתי. וגם נסיעה לחו"ל. אני מתקדם ככל שהפז"ם דופק.
חלומות שיש לי להגשים השנה: להוציא ספר. להשתחרר! משהו שאיכזב אותי השנה ונגרם על ידי אחרים: משהו ששימח השנה ונגרם על ידי אחרים: תופעות עולמיות/ארציות שהדאיגו/עיצבנו/שימחו אותי השנה: שימחו אותי מאוד הבחירות בארצות הברית והניצחון של אובמה. ענק! לעומת זאת אלה היו הבחירות הראשונות והאחרונות שלי כאן בארץ ומרגיז אותי אפילו לחשוב עליהן. אני חושב שרצח חוקי יכול היה להיות נחמד עכשיו. פסגות להגיע אליהן השנה: ספר, לכתוב עוד, לקרוא עוד. לצאת יותר, להתפתח. דברים כאלה. השירים שעשו לי את השנה: נו, בוב דילן והדלתות. הביטלס ופינק פלויד. הספרים שעשו לי את השנה: בדרכים ומגי קסידי של ג'ק קרואק שניהם. מניח שגם גיימן. הסדרות והסרטים שעשו לי את השנה: האביר האפל, השומרים. האנשים שעשו לי את השנה ולמה: ג'ק קרואק, בוב דילן, אלן גינזברג.
או שהתכוונתם לאנשים שממש פגשתי? פשוט החברים שלי. איחולים לעצמי לשנה הקרובה: למצוא את עצמי. איחולים לאחרים לשנה החדשה: בדרך לעבודה תעצרו. תסתכלו בשמיים. תקשיבו לרוח. לעננים יש הרבה צורות. הגשם תמיד יפה. ירוק בריא לנפש. בחורות יפות לכל השאר. העולם יפה. תנשמו אותו עמוק. הירח מסתכל בכם, תחזירו לו מבט. השמש מחייכת, אז תחייכו גם אתם. תהיו. תחיו. תסתכלו קדימה לא משנה באיזו דרך אתם הולכים, וותמיד תקשיבו למוזיקת האמת של הדרכים. דברים נוספים להגיד שקשורים לשנה החדשה/ישנה: אמרנו הכל פחות או יותר, לא?

OOOO0

New member
../images/Emo50.gif עם הספר!

אותי אישית זה נורא מרגש שאחרי כל הזמן הזה שאני מכירה אותך ואת כישרון הכתיבה הנדיר שלך אתה הולך להוציא ספר משלך. ואהבתי את האיחולים שלך לאחרים. אני מסכימה איתך בהכל, רק שאצלי זה בחורים יפים במקום בחורות יפות.
לפעמים אנחנו שוכחים כמה העולם יפה וכמה חבל לפספס את כל היופי שלו.

OOOO0

New member
../images/Emo6.gifנכון, אבל אם כבר בחרת לפרט

אז תחשוב על כולם, לא רק על הבנים. במיוחד שרוב הפורום הזה זה בנות. טוב, בואו נלך פשוט על "אנשים יפים".

Yuske

New member
או יותר נכון

3 גברים (ועוד כמה מדי פעם) וכמות נכבדת ביותר של בנות אני בעד ואם כבר אז כבר- צריך אנשים יפים עם אופי יפה...או בקיצור אנשים עם אופי יפה אז צריך איכשהוא לסגנן את זה לכיוון הזה

OOOO0

New member
../images/Emo45.gif תכלס, האופי הכי חשוב.

מה דעתך על "אנשים יפים גם מבפנים"?

Digi Lista

New member
האמת שכבר לפני בערך חצי שנה...

כששמעתי לראשונה על עניין הספר כול כך התרגשתי שערכתי פרסום עצום חינם... רק כשתהיה בפסגה אל תשכח אותנו-אנחנו מחכים להזמנות להשקות ולחתימות עם הקדשות על הספר והבאים אחריו

0Pandemonium0

New member
לבקשתי כי ככה יסתדר לי שאני אוכל לצאת בסוכות.

וחשוב לי לצאת בסוכות בשביל אייקון. בפועל הגעתי לבסיס ביום ראשון ודי בבוקר אמרו לי "כשמורן מגיעה אתה יוצא, וזה נחשב כאילו סגרת". אז הייתי בבית ביום כיפור, אבל הם מחשיבים לי את זה כאילו הייתי שם. מצטער.
רק מפחד עכשיו שזה יפגע בסוכות, אבל מאמין שלא. ולא התחברתי כי אני צם.

Digi Lista

New member
טוב,נו הינה אני עונה...

בעיקר כי תמר טענה בצדק שלא עניתי על השאלות החופרות שאני יזמתי...האמת שבגלל שזו שנה עברית ואני פחות משתמשת בספירה לפי השנה העברית מבחינתי לא באמת נגמרה שנה וחוץ מיזה שאני עדיין לא במיטבי אז אני לא בטוחה כמה חשק יש לי ואני צריכה להתאמץ למצוא דברים חיוביים או דברים שונים,מראש אני מבקשת
על השעמום כשרוב הדברים יחזרו על עצמם... נתחיל בקידוח... חוויות טובות שקרו לי השנה: למען האמת אני לא יודעת מה אפשר להגדיר כחיובי,אני במין הדחקה חזקה לרוב האירועים השנה ולא מצליחה להיזכר בדברים טובים אבל חייבים להיות כאלה ואי אפשר רק לראות את השלילי(גם כשהוא מציף אותי הרבה וברור שלא חזרתי לעצמי עדיין)... אז אולי זה שלמדתי קורסים שתמיד רציתי ומבחינת למידה באופן כללי הייתה לי שנה מלאה באתגרים כמו שאני אוהבת,אולי זה שלצד כול המניאקים גיליתי שיש הרבה שמעריכים ונאמנים לי(כולל אתכם
) ויודעים לתמוך ולהרים אותי כשאני בקרשים,אולי זה שקיבלתי צ'אנסים שלא האמנתי שאקבל,אולי זה שנמצאה לי בדקה ה99 עבודה חדשה(שעוד לא החלטתי מה דעתי עליה ואני מחפשת עדיין עוד אופציות),אולי זה שחתמתי על תביעה וזה משהו שלא האמנתי שאעשה בגיל 22,אולי פשוט התבגרתי וקיבלתי תובנות טובות לחיים...והכלבה החדשה שלי ששוכבת כרגע לידי ומאוד רוצה שאזכיר אותה. חוויות רעות שקרו: אני באמת צריכה לפרט? גם ככה אני לא מצליחה לרגע לשכוח כבר ארבעה חודשים...וגם נפרדתי מהכלב הישן שלי... שינויים ומסקנות שחוויתי כחלק מהמסע האישי השנה: קיבלתי את ההוכחות שאנשים הם עם שאני לא תמיד שמחה להשתייך אליו(ולפעמים אני מאוד מאוד שמחה להשתייך אליו!),נדמה לי שלמדתי לצערי להיסגר שוב מהעולם אחרי שעבדתי על עצמי בשנים האחרונות כדי להיפתח אליו,למדתי שכמו תמיד מפחיד ללכת בקיצוניות עם האמת שלי(מה שלא ימנע ממני להמשיך ולעודד אחרים ללכת עם האמת),למדתי לא לסמוך על אמירות של אנשים ולהשתדל לגבות מחיר על כול עשייה שלי כדי שלא ינצלו את רמת הנתינה הגבוהה שלי וזה ממשיך בכיוונים האלה... פסגות שהגעתי אליהן השנה:הוכחתי לעצמי שאני אמיצה וחזקה יותר ממה שהאמנתי,נראה לי שזאת פסגה מספיק חזקה. חלומות שהגשמתי(או לפחות התקדמתי לההגשמתם) השנה: למדתי קורסים שנורא רציתי ועשיתי סינון במעגל הקרוב. חלומות שיש לי להגשים השנה: שאלה קשה...לנצח במשפט ולהוכיח את הצדק(ובאותה הנימה לא לסלוח לכול הבוגדים שברגע של חולשה ידעו לנטוש אותי),ללמוד ולעסוק רק בדברים שגורמים לי לחייך ובעיקר לא לוותר על הדברים הטובים שיש לעולם להציע לי ולי להציע לו בגלל עוצמת הפגיעה,היכולת לתת בריאות ושמחה לקרובים אליי...אה,ולקנות אופניים/אוטו. משהו שאיכזב אותי השנה ונגרם על ידי אחרים: מאיפה להתחיל?...טוב,התשובה הברורה והאכזבה היא שלי שלמרות שאני יודעת מי אלה אנשים אני ממשיכה להיות בסדר איתם ולא מגיע להם,העוצמות של הבגידה והגועל שכול אחד מחפש איך לשמור רק על התחת שלו פשוט מחליאים. משהו ששימח השנה ונגרם על ידי אחרים: קיבלתי נאמנות ותמיכה חזקה במקביל לכול הבגידות והסכינים בגב וזה משמח שיש אנשים ישרים. תופעות עולמיות/ארציות שהדאיגו/עיצבנו/שימחו אותי השנה: מאוד כעסתי על השנאה כלפיי השונה ולא משנה אם אלה נכים,הומואים,שמנים וכו',מרגיזה אותי הקלות בה כול אחד לוקח חיים של אחרים לידיים שלו...התמכרויות והשפעתן,לחץ חברתיים,מרגיז אותי שאנחנו מוקפים בשחיתות ואדישות יכולה להטריף אותי(למרות שהלוואי והייתי יותר אדישה לדברים במקום לקחת הכול ללב ובעוצמה)...לא זוכרת משהו עולמי ששימח אותי,אבל אולי זה יבוא בהמשך... פסגות להגיע אליהן השנה: בעיקר פחות לקחת ללב ולהמשיך בנתיבים שבחרתי בלי לוותר גם כשכול הזמן מנסים להכשיל אותי והכי חשוב לקום בחיוך,להמשיך את היום בחיוך וללכת לישון בחיוך. השירים שעשו לי את השנה:לא עולים לי כרגע. הספרים שעשו לי את השנה: "שומרת אחותי" שסיימתי לא מזמן והוא מדהים!(מיום חמישי הסרט גם בקולנוע),"קשר עין",סדרת "פרסי ג'קסון"...יש עוד הרבה רק שכרגע אני לא זוכרת עוד שמות. הסדרות והסרטים שעשו לי את השנה:אין משהו ספציפי אבל יש המון סדרות שאני אוהבת. האנשים שעשו לי את השנה ולמה:אתם על כול התמיכה וההקשבה כשהייתי זקוקה לזה
ועוד כמה קרובים מחוץ לאינטרנט שידעו לתת לי את אותה התמיכה ואני אזדקק לה עוד בהמשך.... איחולים לשנה הקרובה: לעצמי ולכולם אני מאחלת הרבה בריאות,אלפי צחוקים וחיוכים,שנזכה לנאמנות מצד כול מי שאנחנו באים איתו במגע,שיתרחקו מאיתנו מניאקים,שנשיג כול מה שאנחנו עובדים למענו ומאמינים בו,שנמצא את הנתיבים שלנו ונצעד בהם בהנאה,סיפוק והצלחה,שנחלום חלומות ונגשים,שנרים את עצמנו שוב על הרגליים אחרי מפלות,שנלמד גם מהחלקים הרעים ובאמת שיהיה רק טוב ומה שכולכם איחלתם אני מאחלת
דבר נוסףמקווה שנוכל להמשיך לתמוך אחד בשני,לחלוק חוויות,להתנצל כשצריך ולהמשיך לתת את ההרגשה הטובה אחד לשני. סליחה אם פגעתי במישהו כאן בלי לדעת,סליחה שלפעמים אני לא נמצאת הרבה זמן ולא מתייחסת לעומק ובזמן לכול מה שאתם כותבים,סליחה שלפעמים מרוב אורך הודעות הולכות לכם העיניים,סליחה שאני מפילה עליכם לא מעט את הצרות ומצבי הרוח שלי וסליחה באופן כללי

למעלה