אז בעצם ?

voodoo

New member
אז בעצם ?

הייתם מעדיפים את אופספרינג שמנגנים פאנק רוק כמו בעבר ? עם שילוב של אלמנטים של מטאל ? או שאולי במקום זה אתם מעדיפים לשמוע לירקס משובח ( לדעתי שנמצא ד``א באלבומים המאוחרים יותר, האלבומים הראשונים יש נטיה להומור שחור ) או נניח הייתם הולכים יותר על סינגלים בכיוון הpretty fly ו Original Prankster שנשמעים בסגנון פאנק שנות ה70 ( עם דגש על התופים ולאו דווקא על הגיטרה ) או אולי אופספרינג שיתנו קצת שקט וינגנו יותר בבס שלדעתי זה יכול להיות מאוד יפה אבל אני לא מסכים לשיר Denial Revisited והוא רק הורס את האלבום ...אבל בעצם אי אפשר להיות תמיד מרוצים -=voodoo=-

shinji

New member
אני...

אוהב את כל הסגנונות של אופספרינג! יש משהו בלהקה הזאת בכל צורה שהיא תנגן, שלא דומה לשום להקה שאני מכיר אבל אם כבר, אז אני מעדיף את האופספרינג של העבר, אבל אין שום דבר רע באלבומים החדשים!

Magma sXe

New member
אני מעדיפה את אופספרינג של פעם

לדעתי שירים רציניים וקצת הומור שחור התאימו מאד לאופספרינג אבל אין סיכוי שהם יחזרו לזה לא בגלל שטויות כמו מסחור וכו` אלא בגלל הגיל כן הגיל בשלב מסוים עוברים את גיל ההתבגרות וכל הכעס על העולם על החברה על הממשלה נעלם (לפחות לרוב האנשים) זאת לדעתי הסיבה העיקרית למה להקות משתנות אם הזמן תראה לי להקה אחת שהחברים בה (אנשים שפויים, בלי הסטוריה של מחלות נפש) בסביבות ה-40 שצועקים Anarchy rules וכותבים שירים ברמה של בלינק182 (בלי להעליב... טוב אולי כן) הומור שחור, סארקסטיות שלא נגמרת וכו` תראה לי להקה אחת כזאת ואני אוכל את הכובע שלי (רק עם מלח) מאגמה

OPERATi0N_iVY

New member
אופספרינג עכשיו טובים רק בקאברים...

השניים שהם עשו ב99` ל-BLLODSTAINS של AGENT ORANGE שנמשע הרבה יותר טוב מהמקורי וTOTALIMMORTAL של AFI שזה יותר מהיר מהמקורי ויש כל מיני הומואים שאומרים שהם הרסו את השיר אבל הם סתם מזיינים ת`שכל... הדיסק החדש בכלל גרוע - הורדתי אותו עוד לפני שהוא יצא וישר מחקתי חצי... ב-AMERICANA היו שירים נחמדים, אפילו פריטי פליי בסדר. גם בטח שמתם לב שהם התחילו לעשות שירים כמו ALL I WANT ו-DAMMIT I CHANGED AGAIN שזה חרא... ואפילו SMASH די חרא....אני אוהב שם רק את KILLBOY POWERHEAD שזה גם לא שיר שלהם... אם הם לא היו עוברים מ-EPITAPH אולי עוד היה להם סיכוי לשמור על האיכות של החומר שלהם...

Magma sXe

New member
Total Immortal Kick Ass

לא להעליב את הגרסה של AFI להקה נהדרת כישרונית ומדהימה בפני עצמה וגם אני חשבתי בהתחלה שאופספרינג עשו גירסה יותר טובה אבל עכשיו כבר לא דייבי שר אם הרבה יותר רגש ויש לו קול של מלאך (טוב טוב מלאך מעוות) כשמתרגלים לקול שלו הוא נשמע מדהים מלא רגש ומיוחד וחוץ מזה davey הוא כותב כישרוני אם כל הכבוד לאופספרינג ולדקסטר (שנמצאים במקום ראשון אצלי) השינוי שעבר על afi מפאנק רוק/הרדקור לכיוון גותי יותר ואפל יותר רק עשה להם טוב!!! מאגמה Proud to be sXe

voodoo

New member
אני הכי אוהב

שדקס אומר בהתחלה hope unknown זה מזה מגניב במיחוד עם הקול המיחוד שלו ( צרוד שהוא עולה לטונים גבוהים כאילו הוא עומד להחנק או משהו כזה ...) אבל זה נורא מוסיף לשיר ...? בכל זאת שני הגרסאות לשיר מצויינות ! אבל הגירסה של האופספרינג מוצלחת בווקליות שלה בגלל דקסטר שלדעתי הוא הברירה הטבעית לשיר מסוג כזה..הזכיר לי me and my old lady חחחח איזה שיר!ד``א זה רק נדמה לי או שבגירסת כיסוי של האופסרינג יש יותר גיטרה ? למרות שזה נשמע מאוד דומה... -=voodoo=-

shinji

New member
אני הכי אוהב את הקטע:

now every face is look familiar........ וההמשך שלו זה קטע כזה שולט!!!!

shinji

New member
לדייבי יש קול מוזר

הוא בולע מילים, בכמה שירים בקושי מבינים אותו

Magma sXe

New member
שיבלע מילים זכותו

העניין הוא שיש לו קול כזה גבוה שהוא יכול להעצר על איזה שהוא תו ולצעוק כל כך חזק שזה לפעמים נשמע זוועה אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שדייב היקר כותב שירים נהדר הלוואי שאני הייתי יכולה לכתוב כמוהו ואני חושבת שהוא מייחד את afi משאר להקות הפאנק שבשלב מסויים נשמעות ומנגנות בדיוק את אותו דבר המלצה קטנה: תוריד את Bowl of Cherries של One Hit Wonder מהאלבום Outfall ותקשיב ל Want You Bad איזה דמיון (במוזיקה) ד``א השיר של וואו היט וונדר נכתב הרבה לפני זה של אופספרינג כששומעים את אותו סוג מוזיקה המקצבים השירים 0הרעיונות בשירים) מתחילים למחזר את עצמם

Sham 69

New member
........

הרבה להקות פאנק .. ובכלל בולעות מלים. למשל אם כתוב בlyrics now he`s going to fuck אז אתה שומע את הסולן אומר he`s going fuck

חולוני

New member
גם אני

אני אוהב את אופספרינג של האלבמים הראשונים שלהם. כמו שציינתי, אני אוהב את האלבום הראשון שלהם שאני חושב שהוא הכי טוב שלהם עם שירים כמו jennifer lost the war ( השיר הכי אהוב עליי שלהם..) ו-Beheaded... וגם את Ignition אני אוהב.. חוץ מזה אני לא ממש אוהב את האלבומים החדשים.. אמריקאנה וקונספירסי הם שתי אלבומים גרועים, במיוחד קונספירסי. וזה הכל בגלל המיסחור, ובשניהם הם נהיו פופ-פאנק. ועל זה נאמר - חבל. הם כבר לא ישתפרו כנראה, ואני לא רוצה להשמע פסימי, אבל לי כל השמועות על הפירוק לפי דעתי נכונות, כי אפילו הם כבר לא מרוצים מהמיסחור שלהם שהרס להם את המוזיקה הטובה של תחילת דרכם. וזה כבר נראה תחילת הסוף.

OPERATi0N_iVY

New member
שכחתי להוסיף משהו....

1. ORIGINAL PRANKSTER נשמע כמו COME OUT AND PLAY 2. יש להם שירים בדיסק הראשון שאפשר לדבר עליהן רק כ``יצירות`` - TEHRAN (או BAGHDAD ב91`), KILL THE PRESIDENT ו-JENIFER LOST THE WAR

Magma sXe

New member
לא משתווה לדימונס

השיר הכי יפה שאופספרינג אי פעם יצרו!!! (ששש לא להתפרץ זאת דיעה אישית)

shinji

New member
לא מתפרץ...

תגידו, מה אתם חושבים על mota?! נכון שיר גדול?!!!

Magma sXe

New member
שיר יפה

לא פואטי ביוחד אבל יפה אין כמו: (ועכשיו הרשימה של השירים שאני הכי אוהבת): ------------------------------------------------- Demons (A Mexican Fiesta) Diry Magic Genocide I Choose (אך אך איזה שיר פעם הוא היה הכי אהוב עלי, עכשיו אני מעדיפה שירים קצת פחות קליטים) This is Life what a fucked up thing we do what a nightmare come truth or a playground if we choose and I choose Me & My Old Lady (אני לא מבינה למה כולם שונאים את השיר הזה ?!? הוא יפה מאד) Change The World (אם תשימו לב בקולות רקע מתי שיש את כל הצעקות אולי תשמעו גם את דייבי) The Meaning Of lfe Kick him when He`s Down LAPD (גם את השיר הזה אנשים שונאים, למה תסבירו לי ל-מ-ה???) No Hero (קצת בכייני לטעמי) Americana The Kids Aren`t Alright Pay the Man (מדהים) Denial, Revisited (שיר יפיפה שכולם אוהבים לשנוא) Huck It ד``א את All I Want אני ל-א סובלת, לא יודעת למה פשוט לא סובלת) Magma sXe

voodoo

New member
איפה ההודעה ? ;-(

אני לא יכול להשלים הודעה דאממט?! בכל מקרה רק רציתי להגיד שאני מת על הקטע גיטרה באמצע שאר השיר די בינוני עם לירקס משעשע שאני ממש לא מבין...

למעלה