אז גם פה אני מעדכנת

את מתוקה שלי נמצאת בפרדס מול הבית ש

אני חושבת שרק בדיקת דם

תפתור את החידה. זה לא נעים להידקר (ומי כמוני, המתעלפת, יודעת), אבל מה לא עושים בשביל לעשות "וידוא ביוץ". בינתיים מחזיקה לך אצבעות

באבו

New member
דנדושה... ../images/Emo13.gif ../images/Emo47.gif ../images/Emo50.gif

היי, אז מה? יצאו לנפוש??? דעי לך שמדידת החום לא משקפת כמעט כלום!!!! מספיק שקצת התרגשת בבוקר מאיך שבעלך נראה עם השיער הפרוע, והחום השתנה.... הזקיק נעלם לו... כמו הגולם שהופך לפרפר.. הוא מתפרפר לו שם איפה שהוא ברחם שלך, ונצווה עליו להקלט!!! (אין לו לאן להעלם, אלא אם כן הוא הופך לביצית קטנה וחמודה, ביישנית כזו...) יקירה - בהצלחה!! ונחזיק לך אצבעות במהלך כל השבועיים הקרובים.... ו.. הפרחים לצה"ל... סאחת´ן.

דנדשה ../images/Emo13.gif

שהזקיק יוציא ביצית חמודה ושמנמנה שתצא לדייט עם גדוד החיילים של בעלך.... ושמהדייט הזה נשמע בשורות טובות טובות מה שחשוב וקובע זה אולטרא סאונד ודם ולא חום. בהצלחה זוהרה

נועם@בת

New member
את מי מעניין חום השחר

להט הלילה הוא שעושה ילדים
דנדשה, זקיק אחד יפה לפוליציסטית זה רבע לילד. אז יש לנו פחות משבועיים לחכות לך שתבטאי את עצמך, ותתחילי שנה חדשה מיוחדת במינה. שימי שתי ידים על הבטן ודברי עם העובר המופלא שמתחיל את מסעו ברחם. דברי אליו וספרי לו על אבא ואמא שמחכים לו בבית. שלחי לו חום ואהבה, תביטחי במראה ותהיי בהריון. אל תפחדי מחוויות שליליות, זה אהבה נטו, היוןם לא חושבים על כשלונות ועל אכזבות. רק על הילד הזה שנובט לך שם בפנים.
נועם

דנדשה

New member
נועם

את בדיוק דוגמא לאחת מה "סיבות" שבזכותן אני פשוט לא יכולה להפליג עם עצמי לבד בסירה. (חוץ מזה שעכשיו שיש שני פורומים התפוזי שאת בראשו והשני של וואלה ששושי בראשו לא עושה לי הכי טוב לא רוצה לקפח אף אחת... שתיכן יקרות לי שתיכן עזרתן לי מרגישה כמו שההורים התגרשו, וזה שהם ביחסים טובים בניהם לא משפר לי את ההרגשה) אני שבמוזה היום של שיתוף ברגשות בעמקי ליבי...

נועם@בת

New member
דנדושה חמודה שלי, את לא צריכה לתת

דין וחשבון לאף אחד, ואת זה אמרתי לך כבר מן מזמן מזמן. תכתבי איפה שכיף לך- כאן או בוואלה. תדברי מתי שטוב לך, ואם בא לא רק לקרוא או לא בא לך להכנס אז מותר לך בהחלט. הרעיון שבכתיבה הוא שלך יהיה טוב מזה. אם זה עושה לך רע לפעמים, אז תורידי ת´ראש ותחכי שהסערה תעבור. ואם שושי ותלתליה קורצים לך יותר, שימי אצלה את הראש ותבטוח שתתקבלי ממנה חיבוק גדול. אין כאן חלוקה של מי שגולשת "אצלי" או "אצלה". הרי גם אני לא מוותרת על קריאה שם בזכותה של שושי, למרות שידוע שאני מתעבת את המימשק. את העייפות הזאת בנשמה אני מכירה דנדשה. זה משהו שיצק עופרת ברגליים, וערפל שחור כבד במוח. משהו שעוטה עננים שחורים והם לא ענני גשם, רק ענני סערה רעה. הייתי שם דנדשה, כולנו כמעט היינו שם, ואפ´חד לא צריך להתנצל על זה. כי אף אחד לא אוהב בכלל להרגיש את זה. עוד מעט יגמר הקיץ עוד מעט תגמר השנה ועוד מעט תהיי בהריון ממש ממש עוד מעט נשיקה| נועם

דנדשה

New member
החלטתי, למרות הפיתוי

לא לעשות בדיקת דם.
פשוט נמאס לי כל פעם צץ משהו חדש שצריכים לבדוק ולוודא ולהסיר ספק לפעמים אני מרגישה שאם לא הייתי בפורום בחיים לא הייתי יודעת על כל האופציות האילו בכלל ונכון שבכל דבר טוב
יש גם דבר רע
אבל נמאס לי מהרע רוצה להאמין שהכל בסדר אצלי ומצידי שהנבואה הזאת תגשים את עצמה.
מצטערת וסליחה אם אני נשמעת כמו מישהי שנותנת כאן ביקורת הרי אני פה בפורום מתוך בחירה, אני זו ששאלתי ואתם נענתם לשאלותי ועובדה שכל יום אני נכנסת לפורומים להתעדכן! אבל לא יודעת מה איתכן/ם לי לפעמים בא לצעוק די עייפות החומר... כנראה שאני פוחדת לקבל בשורות רעות וזאת הסיבה העיקרית שאני לא אעשה את בדיקת הדם. אם היה ביוץ בסוף השבוע אז המחזור צריך יהיה לבוא תוך שבועיים. נכון? (או שלא מחייב... לא יודעת...) אני קוראת פה כל פעם סיפור קשה אחר פתאום זאת גילתה שיש לה חצוצרה סתומה ואחת שחשבה שהבעיה רק אצלה גילתה שלבעלה יש ספירת זרע נמוכה. וזה שובר לי את הלב אני חנונית אמיתית וזאת עובדה הכל אצלי עובר קודם כל דרך הלב... ואח"כ אני מעכלת את מה שקראתי, ומתחילה לדמיין שאולי זה ככה גם אצלי ואני בכלל לא יודעת. ואולי אני צריכה לבדוק ושוב נכנסים לי ג´וקים חדשים לראש
לא מסוגלת לעשות את ההפרדה הזאת... ואם כל זאת וכל הקיטורים אני יודעת שאני חייבת לכולכם פה הרבה תודה
כי אתם האוזן שהכי קל לי לספר לה את כל מה שמציק לי ומכאיב לי ולפעמים גם מה שמשמח אותי אני שמחכה ליום בו אכתוב פה סוף סוף שגם אנחנו שהצלחנו דנדשון ואנוכי להביא תינוק לעולם !

מה פתאום כועסות? ../images/Emo24.gif

כל הרעיון פה זה שאת יכולה להביע את עצמך ואת מה שאת מרגישה בכנות. מספיק צריך להסתיר בחוץ. זה שאת לוקחת הכל ללב זה רק אומר שאת איכפתית ורגישה ושאת באמת כולך פה בפורום. זה נורא קשה לשמוע על בעיות של אחרות, אבל אני דוקא שמחה ללמוד על המערכת המורכבת הזו והתהליכים המסובכים שמתרחשים בה, אני אוהבת לדעת מה קורה עם אחרות ואיך הן מתמודדות עם כל מה שנוחת עליהן, והכי הכי אני נהנית לקרוא את מה שיש לכל אחת להגיד, לייעץ, לנחם, לחבק, לברך... ומותר לפעמים להתעייף מהכל ולהיכנס קצת לדכאון, ומותר לפעמים לא לרצות לדעת, כי נורא חשוב לעשות מה שאת מרגישה שנכון לך ולגוף שלך באותו זמן.

עידית ד

New member
דנדשונת אני לא חושבת שמישהו כועס על

להיפך אחותי!!! אני מרגישה כמוך
לפעמים אני חושבת שאולי יותר מידי אינפורמציה רק מזיקה לי ואולי תסמונת בת היענה יכולה להתאים לי ברגעים מסויימים. תעשי מה שאת מרגישה שנכון לעשות בהצלחה ותביאי לנו כבר דנדנוש תינוק...
עידית

יפעתי&

New member
דנדשה - אני כל כך מבינה... וכל כך

כל כך מקווה בשבילך שזה זה והפעם זה יקרה... מגיע לך מתנה לשנה החדשה שתתחדשו דנדשון ואת... אז הלוואי אני מחזיקה אצבעות וסופרת ביחד איתך...

טביקאט

New member
בטוח תצליחי! ../images/Emo45.gif

שימי את הביוץ מאחוריך, ותהני מתחילת השנה שבאה- הרי התשובה בסוף החודש תהיה "כן"
או "לא"
מחזיקה לךאצבעות בכל מקרה
טביקאט

דנדשית - את כותבת מקסים ../images/Emo23.gif

וזה שאת רגשנית עושה אותך רגישה יותר לזולת וזה מקסים. גם אני הייתי כזו פעם ולפעמים הגבולות היו מיטשטשים לי ולמדתי לשים גבולות ביני לבין האחרים רק כדי לשמור על עצמי.
- נילה

דנדושה את כזו מממדנדשית ומתוקית ../images/Emo66.gif

מתוקה שלי יש לך כאן ים של חברים שמבינם אותך ואוהבים אותך בדיוק כמו שאת...אני מבינה את הנמאס ואת הרצון לצעוק כשהייתי במצבך הקשבתי לבטן שלי (שעדיין לא בהריון) והחלטתי על פגרה וכשקיבלתי על עצמי את הדין (כמה ימים אחרי ההחלטה) החלטתי שאם כבר פגרה אז שיהיה פיגוז ולכן התחלנו עם משהו מקומי -מסעדה טובה וכרגע אנחנו ממשיכים עם טיסה לחו"ל בשבוע הבא ליעד שחלמתי עליו הרבה זמן בקיצור מה שאני מנסה לומר זה אמנם שמנו לנו כיעד להכנס להריון ובעיקר השנה, אז מה החיים מפסיקים ואין לנו הנאות אחרות? ואין סביבנו אנשים אהובים ונשים שנכנסות להריון?אני אסיים בציטוט של אמא שלי.."אז מה גם חתולות נכנסות להריון" מעכשיו תשירי את השיר של מרגול "עוד יהיה לי " אם תרצי את המילים תכתבי לי and i´ll running to you

טלי2

New member
דנדשה זה בסדר, סמכי על עצמך ../images/Emo70.gif

עשי רק מה שטוב לך ומה שליבך וגופך אומר לך כל מה שאת כותבת כל כך מובן לי והכנות דווקא מוצאת חן בעיני שתהיה לך הצלחה בכל מקרה

למעלה