אז גם פה אני מעדכנת

דנדשה

New member
אז גם פה אני מעדכנת

ב US שעשיתי בסוף שבוע שעבר נצפה זקיק מוביל אחד יחיד ומיוחד
שבתחילת השבוע כבר לא היה שם
אני נוטה להאמין שהוא יצא לפגישה מאד מאד חשובה שתעשה אותי שמחה למרות שבעצם יש לי הרבה סימני שאלות... כי במקביל מדדתי את חום השחר שלא הראה על שום שינוי. ושום עליה של כספית לא היתה מאד מוזר ומאד תמוהה שהטמ"פ נשארה במספר הקבוע, והיום אפילו קצת ירדה
אז מי יפתור לי את החידה
או שהיא תיפתר בעצמה בשבוע הבא (שבועיים לא התחרז לי... לכן זה מה שיצא...) דנדשה

דנדושה יקרה ../images/Emo42.gif

מחזיקה אצבעות לזקיק היקר שלך ומקווה שתהיה לו (או שהיתה לו כבר בעצם ..) פגישה מאוד מוצלחת בהצלחה בהצלחה בהצלחה!!! כוכי

מרב.

New member
דנדשה

שיהיה בהצלחה לכבוד השנה החדשה. עושה רושם שהגוף שלך מתחיל לעמוד על שלו ולהוכיח שהוא יודע קצת ביולוגיה וגיאוגרפיה... נקווה שגם את בחינת לוח הכפל הוא ידע..
מרב

מרב.

New member
דנה´לה

שהילדון שלך לא ילך לפי המוסכמות הרגילות...

עמית@

New member
דנדוש

לדעתי כדאי לעשות בדיקת דם (כן אני יודעת שלא בא לך..) כדי לבדוק פרוגסטרון לווידוי הביוץ (שאני מקווה מאוד שהיה) חום השחר היא בדיקה סובייקטיבית, יכול להיות שכן ויכול להיות שלאהלוואי שכן
עמית

עמית@

New member
בדרך כלל ביום ה21 למחזור

בערך חמישה ימים -+ אחרי הביוץ המשוער

עמיתוש, נראה לי שהתבלבלת קצת ...

מעל 5 בערכים ישנים משמעו שהיה ביוץ. בערכים חדשים זה מעל 15 ...

עמית@

New member
נכון. אבל זה עדיין nmol/l (פשוט

במכבי מבלבלים אותי כל פעם מחדש..)

דנדושה חמיצר נהיית לי ושרה´לה שרון ../images/Emo38.gif

נקווה כי קשרו יחדיו הזקיק עם הזרעון השובב והלכו לעשות חיים משוגעים להורמונים שלך.. את המדחום תזרקי תאכלי התפוח ולכי לשחק עם ילד שלך לא אחר...מחזיקה לך אצבעות ואם תרצי אני אשלח לך גם מד חום (אין באייקונים) אז אני אשלח לך רק
ממני הנופשת בדרכים..

באבו

New member
שלומלומ מתוק... התכוונתי לכחולה.. ../images/Emo8.gif ../images/Emo8.gif ../images/Emo14.gif

באבו

New member
אבל אוהבת גם אותך.. ../images/Emo23.gif ../images/Emo25.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo25.gif

למעלה