אז הנה אני כאן ...

boolee

New member
אז הנה אני כאן ... ../images/Emo151.gif

טוב, אז מצאתי והגעתי, ודליה רק שתדעי שיש כאן כבר מישהו שקוראים לו "בולי" בעברית, אז זהירות מבילבולים ... בכל אופן, לי לפחות ייקח קצת זמן להתרגל למקום החדש הזה כי לפי מה שאני רואה קצת צבעוני ומבולגאן פה, אבל זה רק ענין של זמן ... תתחדשי דליה על הפורום החדש, נשיקות ו-
ממני, בולי.

בולייייי, למה רק אני מתחדשת??../images/Emo9.gif

זה שלנו. זה לא שלי!!! אני מוחה!
אתם עושים/ות אותי כל כך מאושרת, אתם לא יודעים.
דליה.

boolee

New member
את מתחדשת יותר כי ...../images/Emo140.gif

הרעיון, היישום הביצוע וכל הכוונות הטובות היו שלך ורק שלך
מי שלח מיילים לכולם
מי
את ורק את
אז ההתחדשות שלך היא קצת אחרת משל כולנו. אנחנו נהנים מהחידוש מבלי שטרחנו ולך מגיעה התחדשות אישית ומיוחדת על כל מה שעשית, שאת עושה ושעוד תעשי על מנת שיהיה לנו בית חם ואוהב כאן
זהו, מקווה שעכשיו יותר ברור ...
ביי,
בולי
נ.ב. - הנה למעלה תיאור ציורי של האופי שלי והמראה (שבלול=פדלאה ופרה=נו, טוב כולם יודעים).

שלגיה**

New member
הרגת אותי מצחוק בולי

אם עוד פעם את קוראת לעצמך פדלאה אז אני אתחיל לקרוא לך " בולה" אז בלי התרעות מוקדמות צפי לפגיעה !!!!!! את לא פדלאה . נקודה !!!

אביטל +

New member
שלגייה

לא מוצאת חן העיני הפרה הזאת בחתימה של בולי מילא החילזון, זה אני מוכנה לקבל אבל הפרה ? בשום פנים ואופן לא אז בתור התלמידה הכי מופרעת בכיתה אני מצפה ממך לחשוב על משהו

שלגיה**

New member
אני מופרעת ?????.!!!!

את חושבת שזה שאני בפינה מהפורום בוואלה הופך אותי למוענשת גם כאן בתפוז ? לא ולא !!! אני הולכת להרים כסאות בסוף היום ולנקות את הלוח ולהכין שעורי בית ולהיות ילדה טובה לדליה ..(המאסטר)... יאללה שהצלצול יגיע..

שלגיה**

New member
למה את חושבת...ש...

כל הבגרויות שלי הן תשיעיות ? למה את חושבת שדליה אוהבת אותי? הכל בגלל שדם פדגוגי זורם בעורקיי !!

boolee

New member
מממוווו....../images/Emo80.gif

אני רואה שבענין הפרה לא היו לך שום בעיות
טוב לדעת ...
בולי

בולי, כאן אנחנו "ראש אחר"!!../images/Emo124.gif

כל הדימויים האלה קאפוט, נגמרו!!! עכשו, לחשוב חתיכית בולי!! קאפיש???? דליה.

boolee

New member
מי אמר שזה דימוי../images/Emo35.gif

למה חשבת שזה דימוי, זה פשוט המראה שנשקף מן המראה, אבל לא נריב על זה. הכל ענין של הרגשה, ואם לא הייתי מרגישה כך סביר להניח שלא היו בי הכוחות לשנות את המראה ובעקבותיו את ההרגשה. את יודעת דליה שאם לא רואים את הבעיה אי אפשר לשנות אותה ...
בולי

שלגיה**

New member
באמת האייקון הזה מתאים לך בולה

את פשוט כזאת :
ולא יעזרו לך ההתחמקויות ! בולה

boolee

New member
את יודעת מה ...

יכול להיות שהוא מתאים ל-בולה, אבל אני בולי אז מבחינתי זה ממש לא רלוונטי

שלגיה**

New member