אז זה מה שמארבו וחבריו רוצים?

חנן44

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל
"מדינה מצורעת היא החלום שלהם".
חחח, עוד אחד שאין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר (או משקר ומטעה ביודעין) :). לא יודע מי הכותב שם ולא טרחתי להיכנס לקישור (פשוט אין טעם כשהכותרת כבר מלמדת שהדברים מחורטטים מהיסוד), אבל ככל שהכותרת מייצגת נאמנה את תוכן דבריו, הוא בס"ה עוד אחד (כמו מביא הדברים) שבחר לגלות ברבים את בורותו הרבה בתחום ועל האנשים עליו הוא מתיימר לדבר.

חנן44

Well-known member
חחח, עוד אחד שאין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר (או משקר ומטעה ביודעין) :). לא יודע מי הכותב שם ולא טרחתי להיכנס לקישור (פשוט אין טעם כשהכותרת כבר מלמדת שהדברים מחורטטים מהיסוד), אבל ככל שהכותרת מייצגת נאמנה את תוכן דבריו, הוא בס"ה עוד אחד (כמו מביא הדברים) שבחר לגלות ברבים את בורותו הרבה בתחום ועל האנשים עליו הוא מתיימר לדבר.
אם אתה לא רוצה לקרוא אז אל.תגיב

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אתה לא רוצה לקרוא אז אל.תגיב
כן אמא. או אדוני מנהל הפורום? מה תעדיף? הרי אתה מורה לי לעשות משהו. יש (או היו) כמה גורמים שמוסמכים לעשות זאת. למקרה שאינך מעודכן חנן יקר, אתה לא אחד מהם :). אז במילים פשוטות, קפץ לי בזגזגים. אגיב כל אימת שיתחשק לי.

לגופו של עניין, רק כסיל ייכנס לקרוא מאמר של מישהו שכבר בכותרת מגלה דעתו שאין בדבריו כל ממש. כסיל או אדם משועמם להחריד. אז אמנם הייתה לי שעה קלה לשרוף מול המחשב כעת, אבל ברוך ה' אני לא שייך לאף אחת מהקבוצות הללו :).

חוץ מזה בינינו, אם אני לא הייתי מגיב השרשור כנראה היה יורד היישר לארכיון (אני לא היחיד כאן שלא כסיל ולא משועמם ;-)). לא חבל? לא מכובד עבורך ולא נעים שתחשוב שעבדת לחינם להעלות שרשור. אמנם כל עניינו כרגיל פיזור עוד קצת שנאת חינם, אבל בכל זאת. אעדיף לתמוך בך ובפועלך מאשר לחשוב שתלך לישון עצוב.

חנן44

Well-known member
כן אמא. או אדוני מנהל הפורום? מה תעדיף? הרי אתה מורה לי לעשות משהו. יש (או היו) כמה גורמים שמוסמכים לעשות זאת. למקרה שאינך מעודכן חנן יקר, אתה לא אחד מהם :). אז במילים פשוטות, קפץ לי בזגזגים. אגיב כל אימת שיתחשק לי.

לגופו של עניין, רק כסיל ייכנס לקרוא מאמר של מישהו שכבר בכותרת מגלה דעתו שאין בדבריו כל ממש. כסיל או אדם משועמם להחריד. אז אמנם הייתה לי שעה קלה לשרוף מול המחשב כעת, אבל ברוך ה' אני לא שייך לאף אחת מהקבוצות הללו :).

חוץ מזה בינינו, אם אני לא הייתי מגיב השרשור כנראה היה יורד היישר לארכיון (אני לא היחיד כאן שלא כסיל ולא משועמם ;-)). לא חבל? לא מכובד עבורך ולא נעים שתחשוב שעבדת לחינם להעלות שרשור. אמנם כל עניינו כרגיל פיזור עוד קצת שנאת חינם, אבל בכל זאת. אעדיף לתמוך בך ובפועלך מאשר לחשוב שתלך לישון עצוב.
אז כדי שלא יהיה לל קשה מידי בכל זאת מדובר במאמר ארוך אז אתמצת לך: המאמר טוען שהימין החרדי משיחי חרדי מאד מרוצה מהכיוון שאנחנו הולכים אליו, אנחנו בדרך להפוך למדינה חשוכה דתית, אנטי דמוקרטית ומבודדת בעולם. אם זה טוב לך או שאתה חושב שזה לא יקרה?

דגלמנגל

Well-known member
לא קראתי כי אני פוסל מראש

ואל תתווכחו אתי כי ...מיציתי !

Harrington

Well-known member
מנהל
אז כדי שלא יהיה לל קשה מידי בכל זאת מדובר במאמר ארוך אז אתמצת לך: המאמר טוען שהימין החרדי משיחי חרדי מאד מרוצה מהכיוון שאנחנו הולכים אליו, אנחנו בדרך להפוך למדינה חשוכה דתית, אנטי דמוקרטית ומבודדת בעולם. אם זה טוב לך או שאתה חושב שזה לא יקרה?
מה גורם לך לחשוב שהיה לי "קשה מדי" לקרוא? ציינתי בדיוק מדוע אין בכוונתי לקרוא את דברי ההבל. בכל מקרה, אין לי מושג מה או מי זה בדיוק "הימין החרדי המשיחי", אבל דעתי היא בדיוק כפי שכבר הבעתי אותה למעלה. לא השתנתה בעקבות התמצות שלך, צר לי. ברי שהכותב לא יודע על מה הוא מדבר. החלופה היא שהיא יודע היטב, אבל משקר כדי להטעות את ציבור קוראיו וליצור אווירה (כפי שהרל"ב מנסה כבר זמן רב ליצור). לא אתיימר לדעת איזו משתי החלופות נכונה, אבל דבריך רק מחזקים את מה שהיה ברור לכל מי שקרא את הכותרת, גם ללא תמצות מיוחד.

לא קראתי כי אני פוסל מראש

ואל תתווכחו אתי כי ...מיציתי !
אתה מוזמן להתווכח. אבל אכן, לאור האמור בכותרת אני בהחלט פוסל מראש, מהטעמים הענייניים שציינתי. חבל שבחרת להגיב בצווחות פבלוביות במקום להתייחס עניינית, אבל זאת זכותך כמובן.

אם מיציתי? לא יודע. חנן44 טרח לתמצת את המאמר ובכך, מבלי משים או כוונה מן הסתם, אישר בדיוק, נקודה אחרי נקודה, את מה שהערכתי כבר על סמך הכותרת וכתבתי בתגובתי הראשונה :).

אז על מה בדיוק אתה רוצה עוד להתדיין? על המצאות ושקרים כל איזה כותב שמאלני קיצוני רל"בניק הזוי? עבורי מיותר, אבל מי שחסרה לו שנאת חינם בחיים אדרבא, שיילך על זה בכיף :).

מולך, בהחלט מיציתי.

lemner40

Well-known member
מדינה כזאת לא תתקיים הרבה זמן מ 2 סיבות :
1. ישראל תלויה לחלוטין ביבוא , כמעט כל דבר בישראל מיובא ,העולם ראה כמה אפקטיבי סנקציות נגד מדינות , נפט , אורז, חיטה , מכוניות , ריהוט , נשק, אלקטרוניקה , וכו.
אם יהיו סנקציות ישראל לא תשרוד.
2. חילונים , הם לא ישארו במקום כזה , 85 אחוז מאנשי ההייטק והיצוא הישראלי הם חילונים , רוב החיילים בצהל ובעיקר בפיקוד הם חילונים ,
רוב תשלום המיסים הם חילונים.
כמו שכבר כתבתי בעבר , ישראל הולכת להיות מדינת חרדים , ערבים דתיים , והיא תשרוד פחות מ 30 שנה.

Cranio

Active member
1. ישראל תלויה לחלוטין ביבוא , כמעט כל דבר בישראל מיובא ,העולם ראה כמה אפקטיבי סנקציות נגד מדינות , נפט , אורז, חיטה , מכוניות , ריהוט , נשק, אלקטרוניקה , וכו.
2. חילונים , הם לא ישארו במקום כזה , 85 אחוז מאנשי ההייטק והיצוא הישראלי הם חילונים , רוב החיילים בצהל ובעיקר בפיקוד הם חילונים ,
כמו שכבר כתבתי בעבר , ישראל הולכת להיות מדינת חרדים , ערבים דתיים , והיא תשרוד פחות מ 30 שנה.

מצביעי בן גביר החילונים (כמה מהם מפוזרים כאן) הם אלה שיעבדו את המשתמטים מעבודה ומהצבא.

lemner40

Well-known member
כמו שכבר כתבתי בעבר , ישראל הולכת להיות מדינת חרדים , ערבים דתיים , והיא לא תשרוד פחות מ 30 שנה.
מצביעי בן גביר החילונים (כמה מהם מפוזרים כאן) הם אלה שיעבדו את המשתמטים מעבודה ומהצבא.
במצב כזה, שירות צבאי יהיה 10 שנים
ויהיה 90 אחוז מס הכנסה
מדינה לא יכולה לשרוד שיותר מחצי מאזרחיה הם אנטי המדינה ,
מישהו יצטרך לשלם על השאר
ובכל מקרה, בלי נשק ונפט אפשר לסגור את המדינה
העולם ראה כמה יעיל היו סנקציות נגד דרום אפריקה הלבנה, שהיתה מדינה ענקית ועשירה.

Cranio

Active member
במצב כזה, שירות צבאי יהיה 10 שנים
ויהיה 90 אחוז מס הכנסה
מדינה לא יכולה לשרוד שיותר מחצי מאזרחיה הם אנטי המדינה ,
מישהו יצטרך לשלם על השאר
ובכל מקרה, בלי נשק ונפט אפשר לסגור את המדינה
העולם ראה כמה יעיל היו סנקציות נגד דרום אפריקה הלבנה, שהיתה מדינה ענקית ועשירה.

מה אכפת לך? שילחמו בשבילם ויעבדו את הפרזיטים והמשיחיים.

העניין הוא שהם ילחמו עם המקלדת ...... :ROFLMAO:

lemner40

Well-known member
מה אכפת לך? שילחמו בשבילם ויעבדו את הפרזיטים והמשיחיים.

העניין הוא שהם ילחמו עם המקלדת ...... :ROFLMAO:
השואה הקודמת לא היתה עניין נחמד ומצחיק, גם אם לא הייתי שם, וגם אם רוב היהודים אז היו דתיים,
גם השואה הבאה...

Cranio

Active member
השואה הקודמת לא היתה עניין נחמד ומצחיק, גם אם לא הייתי שם, וגם אם רוב היהודים אז היו דתיים,
גם השואה הבאה...
לא הבנת,
התכוונתי שהפחדנים נלחמו במקלדת במקום להתגייס .

למעלה