אז יאללה שרשור היכרות

הוד11

New member
לא זה רק אני ../images/Emo163.gif

האמתי ראיתי הופעות של פרל ג'אם איזה פעמיים באינטרנט אבל מול מסך מחשב זה לא כמו הדבר האמיתי.

Wine

New member
אני יכולה להמליץ על

DVD משנת 2003 שיצא בהופעה חיה - נקרא Live at the garden - פשוט נפלא. יש CD שיצא גם בערך באותו הזמן שנקרא Live at the benaroya Hall - הופעה אקוסטית למדי עם כל הלהיטים, ועוד...מומלץ מאוד מאוד! כמו כן ממליצה להכנס ל - YouTube ולחפש Pearl Jam - יש שם המון קטעים שווים, כולל קטעי הופעה ישנים וחדשים, הופעות טלוויזיוניות וקליפים (יש מעט, אבל יש). ובכלל באופן כללי, אמנם הפורום מאוד טרי, אבל הוא מתחיל לקבל צורה של פורום גראנג'...אז אולי כדאי לייחד אותו עם כל מיני דיונים מעניינים כמו - מהו הדיסק הטוב ביותר של PJ, איזה מתופף הכי תרם ללהקה, האם אדי הוא אושית תרבות שערכה לא יסולא בפז, או סתם פלצן עם פוזה
.....

הוד11

New member
תודה

אני יעשה חיפוש ביוטיוב באמת של קליפים של הופעות ואגב באמת חשוב ליצור פה דיונים מעניינים ולדעתי כבר יש פה כאלה. בקשר לעניין המתופף שמתי את זה בסקרים אז אפשר להצביע

הוד11

New member
מעולה!!!!

בדיאלוג שהוא יוצר עם הקהל הוא מדהים, לדעתי אף אומן לא עושה את זה. יש ביוטיוב עוד הרבה דברם טובים תודה

cold metal ass

New member
אני היחידה פה שהאתר הזה לא עובד לה

<? אני אמורה להוריד איזה גירסה חדשה של משהו ( אני כול כך גרועה בדברים האלה
) אני לוחצת על הקישור , אבל האתר לא עובד ! בלאט !

ThePiper

New member
חדשה כאן :]

חלקנו כבר מכירים מהקומונה אבל אני מזהה כמה חדשים אז בואו נפתח בשרשור היכרות וככה ייצא לנו להכיר את כולם. אז שרשרו: שם: שירה גיל: 17 וחצי מקום מגורים: אשדוד תחביבים: הממ ציור, מוזיקה, בגדים ואנימה ^^ מה שמועים פרט לפרל ג'אם: אוח זה ארוך מדי אין לי כוח להתחיל אפילו XD אבל בעיקר רוק קלאסי. שיר אהוב של פרל ג'אם: חח אויש נו שאלה קשה, כרגע אני חורשת שוב על ויטלוג'י. תמונה (לא חובה) חח אין לי כוח להוסיף

הוד11

New member
גם אני חורש על ויטלוג'י בזמן האחרון

אלבום מרגש ומדהים

אני

שם: חגי גיל: 17 מקום מגורים: אשדוד תחביבים: נגינה מה שומעים פרט לפרל ג'אם: nirvana, alice in chains, tool, RATM ועוד הרבה הרבה הרבה... שיר אהוב של פרל ג'אם: יש לי רק את TEN אבל שמעתי עוד קצת חוץ מזה, נראה לי שג'רמי. תמונה ------------------------------->

אה! שירה!

מצטער, אני תפוס... אבל שתיהיה הופעה של הוואנבי להקה שלי אני אודיע לך:)

Jagged chaos

New member
אז אני איהיה מזקני הפורום-

שם- אמיל גיל- 18 מקום מגורים- עמק המומינים מה שמועים פרט לפרל ג'אם- Led zeppelin, Alice in chains, Pink floyd, Temple of the dog, Fiona Apple, Heather Nova, Alanis Morissette, Chris Cornell, Jeff Buckley, Joni Mitchell, Janis Joplin, Jerry Cantrell, Radiohead, Nirvana גראנג' סיאטל בסגנון-אלטרנטיבי. שיר אהוב של פרל ג'אם- Oceans תמונה (לא חובה)

cold metal ass

New member
למה זקן ..?

"עמק המומינים " מ-ע-ו-ל-ה !!! :D (הם לא עובדים לי דמט ! אני מרגשיה שאני לא יכולה לבטא את עצמי כמו שצריך [ אם היה לי סמיילי הייתי שמה משהו ציני ] )

Jagged chaos

New member
כי 18 זה יותר גדול מהממוצע פה...

שראיתי, שהוא 13-15..
ניהיה אני ואת המעוצת זקנים פה ...לא מפריע חחפיף..

דורסבג

New member
שמעתי שנפתח פורו לפרל ג'אם אז

הייתי חייב לבוא...אז קודם כל מזל טוב על הפורום.. שם: דור סבג גיל:15 וחצי מקום מגורים: אשדוד (אגב שמתי לב שיש כאן הרבה אשדודים...השתלטנו...חחח) תחביבים: גיטרה, מוזיקה, קריאה... מה שמועים פרט לפרל ג'אם: המון: metallica, aerosmith, creed, guns n' roses, iron maiden, manowar, seether ועוד רבים וטובים שיר אהוב של פרל ג'אם: ג'רמי, ו-even flow תמונה (לא חובה) : אין לי כוח לתמונה...

למעלה