אז יאללה שרשור היכרות

J92

New member
../images/Emo54.gifcreed!!!!1

הוו 2 אנשים. איזה נחמד,הם התפרקו אגב

I am Cornholio

New member
הווו קריד../images/Emo99.gif

סוף סוף עוד מישהו ששומע אותם..

kittycatbone

New member
שלום!!

ראיתי שיש פורום לפרל ג'אם, יא איסה מגניב!!!! שם
יסמין גיל
16.5 מקום מגורים
אי שם בעמק יזרעאל. תחביבים
מחשב, מוסיקה, ציור, טלוויזיה ועוד..! מה שמועים פרט לפרל ג'אם
רדיוהד, אוונסנס, מיוז, נגיד שנירוונה! פיקסיז, ונו יש עוד המון XP שיר אהוב של פרל ג'אם
מתוך כל האלבומים של פרל ג'אם יש לי רק את ten, ואני מכירה כמעט ורק את השירים מהאלבום הזה... ככה שאני לא מכירה ממש הרבה את הלהקה!!! אבל נגיד ש-jeremy

kittycatbone

New member
שיר מעולה../images/Emo9.gif

then again, כמובן, אני לא מכירה מספיק את פרל ג'אם עדיין כמו שציינתי
רק את השירים מTEN (המעולה
) ועוד כמה בודדים פה ושם
כשיהיה לי זמן אני אשלים אבל את החסר
אולי אני אקנה כשאני טסה אלבום שלהם? חח טוב אני בספק כי יש עוד כל כך הרבה אחרים שאני רוצה
אבל מי ידע!!!! על איזה אתם ממליצים לי הכי הרבה?

cold metal ass

New member
אם יש לך את TEN אז VS .

הוא אלבום מצויון ולפי כמה אנשים בפורום הזה , הוא יותר טוב מ TEN . אם יש לך עוד קצת כסף ובא לך לפנק את עצמך עם עוד דיסק טוב אז לכי על LOST DOGS . גם כן אלבום מעולה שלהם , שאני ממש לא מצליחה למצוא בארץ ( הכונה לטאוור רקורד כן .)

הוד11

New member
ממליץ על VS

ועל LIVE ON TWO LEGS אלבום ההופעה המצויין. וגם על VITALOGY אם את רוצה לשמוע שירים שלחהם מהופעות את מוזמנת להיכנס לטאג ליינס שם יש את כל ההופעות שלהם באתר רשמי

kittycatbone

New member
הו תודה על ההמלצות!

אז אני מניחה שאני אקנה את VS! הממ, והאם זה השם המלא של האלבום או איזה קיצור?
חח רק כדי להיות בטוחה!

chiliz

New member
עכשיו תורי

שם: נטע גיל:19+ מקום מגורים: אשקלון (עיר הערסים והפרחות-מה לעזעזל אני עושה פה????????!!!!!!!!!!!!) תחביבים: לצאת עם חברים, לשמוע מוזיקה, סרטים, ספרים ומה לא?! שומעת גם מטאליקה, אלאניס מוריסט, קווין ועוד הרבה.... שיר אהוב של פרל ג'אם: האמת הכל התחיל אצלי מ alive אבל כרגע אני מחוכרה ל marker in the sand מהדיסק החדש. אני ואחותי תכננו לנסוע להופעה שלהם בבריטניה אבל אני בצבא ורק אחרי שנה בצבא מותר לי לטוס לחו"ל ואני אהיה פחות משנה בזמן ההופעה-טראומה!!

מצטרף!

שם - ג'ים גיל - 17.5 מקום מגורים - קריית טבעון תחביבים - לנגן, לשמוע מוזיקה, כדורגל, לישון, לאכול, סרטי גמר
מה שמועים פרט לפרל ג'אם - הרבה, מטאל, פאוור מטאל, ת'ראש, וכל מיני רוק ישן כזה, וגראנג' כזה, סאונדגרדן ואליס, אה וישראלי. שיר אהוב של פרל ג'אם - Alive, דאא, בכלל, כל האלבום ten, קשה לבחור אחד. תמונה (לא חובה) - כל עוד לא חובה ^^

kittycatbone

New member
חחחחח../images/Emo6.gif

אני מגבעת אלה... לא בטוח שתכיר כי יצא לי לדבר עם אנשים מטבעון שלא מכירים את המקום... אבל בסה"כ זה רבע שעה מטבעון

אני יודע איפה זה כפרע, יש לי חברים

מאצלכם, איזו שכבה את? למרות שבטח תכירי אותם אניוואי ^^

למעלה